Ako pochopiť pojem „je to všetko vo vašich rukách“?

Môže to byť boj so psom alebo vesmírna odysea
Viera v seba trvá dlho, môže to byť boj so psom alebo vesmírna odysea.

Mať rôzne prekážky a očakávať rovnaké výsledky sľubuje, že náš život bude taký zaujímavý, ale skúšať rovnaké veci a očakávať iné výsledky je hlúposť. V snahe žiť dokonalý život nájdeme na konci riadku iba dokonalú lož. V neustálej snahe o šťastie a prosperitu prichádzame o to najjednoduchšie, čo na konci dňa potrebujeme najviac. Výsledkom tejto neustálej rasy potkanov sa rozpadáme a skončíme na mieste, kde sme sa báli, že budeme. Je to ako „vzal som si to, čo som neznášal, a urobil som z toho moju súčasť - Linkin park“

Že to je jedna z vašich hodnôt
Ako by ste sa cítili, keby niekto, koho si vážite, vedel, že to je jedna z vašich hodnôt?

Napriek tomu všetkému to všetko popierame za jedno prenasledovanie, vďaka ktorému by sme ľutovali všetky naše skutky a nechali vás hladných po láske, keď máte sviatok tých najlepších a najlepších, ale pýtajte sa sami seba, či je to od života to, čo ste od života naozaj chceli. bolo, je a vždy bude jednoduché, to sme my, ktorí sa snažíme implementovať nové veci a vytvárať si prekážky a sedieť s plačom napriek tomu, že vieš, kde rozbiť múr.

Dôvod je jednoduchý, všetko je v našich rukách.

Nikdy nestrácajte nádej
Bez ohľadu na to, ako zlé veci sa ukážu, bez ohľadu na to, ako škaredé sú veci, nikdy nestrácajte nádej.

ak je to váš príbeh, tu je niekoľko pravidiel, ktoré mi pomohli počas mojej núdze.

Kroky

 1. 1
  Stratiť všetky očakávania. Niekto skvelý, kto raz povedal, že najlepším spôsobom, ako dosiahnuť novú zručnosť, je pustiť starú.
 2. 2
  Nikdy nestrácaj nádej. Bez ohľadu na to, ako zlé veci sa ukážu, bez ohľadu na to, ako škaredé sú veci, nikdy nestrácajte nádej. Je to silné.
 3. 3
  Vždy chápte, že život nestojí za nič hmotné. Život je výnimočný dar, nielenže ho zahoďte, vážte si každý jeho pohyb, zbavte sa všetkých svojich samovražedných sklonov.
 4. 4
  Vedieť, kedy sa treba vzdať. Sú chvíle, keď hlboko kopete a bojujete, a sú situácie, keď hodíte uterák do ringu, najmä keď ide o rodinné nálady.
 5. 5
  Popierajte, že existuje porážka alebo koniec. Viera v seba trvá dlho, môže to byť boj so psom alebo vesmírna odysea
 6. 6
  Pamätajte, že vždy existuje iný spôsob, ako robiť veci. Ak vyskúšate sto vecí, existuje niekoľko spôsobov, ako robiť to isté, vždy nájsť spôsob, ako byť lúčom nádeje lepším ako nožnica, ktorá v daný deň oddeľuje chrbticu.
 7. 7
  Naučte sa žiť so svojimi chybami. To, že sme ľudia, nás robí zraniteľnými voči chybám, nikto nie je dokonalý, ak to tvrdia, čo znamená, že je tu oveľa viac chýb, ktoré vyrovnávajú povrch, ako keby Mesiac tvoril vzdialenosť.
 8. 8
  Pochopte, že vždy existujú následky. Vedieť, že existujú dôsledky, je skutočným zmyslom všetkých našich životov, Newton sa to pokúsil vysvetliť a bol vyhlásený za geniálneho, ale ak to poviete stratenej duši, budete opovrhovaní bláznom

Tipy

 • Stanoviť ciele:
  • Ak chcete dosiahnuť to, čo skutočne chcete, musíte si najskôr stanoviť ciele. Ciele podnecujú váš zámer a konkretizujú vaše túžby. Začnite písaním cieľov na tento rok v oblasti osobných vzťahov, práce, zdravia, financií a duchovna. V každej kategórii uveďte päť gólov (ak chcete, pridajte ďalšie kategórie). Potom ich rozdeľte na mesačné a potom týždenné ciele. Zameraním na to, čo vo svojom živote chcete mať, sa to stane skutočnosťou. Tvoríte svoj život - a tak začnite hneď od stanovenia svojich cieľov.
 • Sebadisciplína:
  • Sebadisciplína je posledný krok, ktorý vyžaduje všetko, čo sme sa naučili, a uvádza ho do činnosti. Toto je vlastnosť, ktorú si musí väčšina z nás osvojiť. Aby sme dosiahli naše ciele, musíme si ich predstaviť ako už dosiahnuté a mať vieru v to, že ich môžeme dosiahnuť. Keď veríte a dôverujete si a máte dostatok túžby, sebadisciplína sa dá ľahko dosiahnuť.
 • Spravujte svoj čas:
  • Všetci máme rovnaké množstvo času, ktoré môžeme spotrebovať za deň. Prečo niektorí robia veľa, zatiaľ čo iní veľmi málo? Máte úplnú kontrolu nad tým, koľko času produktívne trávite a koľko zbytočne strácate. Naplánujte si dni a uprednostnite svoj čas, aby ste čo najlepšie využili čas, ktorý máte. Využite prostriedky na premrhanie času, ako je státie v rade alebo čakanie v ordinácii lekára, aby ste dohnali čítanie alebo niečo iné, čo je pre vás dôležité.
 • Konať:
  • Ciele sú bez akcie bezcenné. Ak ste napísali dlhodobé a krátkodobé ciele a stanovili ich priority, máte akčný plán. Len to robte krok za krokom a každý deň robte niečo, čím sa dostanete bližšie k miestu, kde chcete byť. Pamätajte však, že musíte žiť v prítomnosti a byť vďační za to, čo máte teraz, a tešiť sa z cesty za svojimi cieľmi.
 • Robte, čo treba urobiť:
  • Urobte, čo treba urobiť, aby ste sa dostali tam, kam chcete. Či už ide o pozemskú úlohu alebo vnútornú prácu, jej odkladanie nás nikam neposunie. Buď idete vpred, alebo zaostávate; neexistuje nič také ako státie na mieste. Niekedy, keď na sebe pracujeme, zastavíme sa, keď sa dostaneme na miesto, ktoré musíme zmeniť. Zmena môže byť zložitá, keď musíme vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Čím je potrebných viac zmien, tým je to zložitejšie.
 • Rozhodnite sa, čo vás motivuje:
  • Keby si zajtra vedel, že môžeš robiť čokoľvek a nezlyháš, čo by si urobil? Je niečo, pre čo ste nadšení, ale bojíte sa to vyskúšať? Ak vôbec netušíte, čo je vašou vášňou, strávte nad tým nejaký čas. Na začiatok si napíšte druhy činností, ktoré radi robíte, a druhy činností (záľuby), vďaka ktorým sa pri nich dobre cítite. Aké sú vaše špeciálne schopnosti a talent - nehanbite sa - zvyčajne, ak je to niečo, čo robíme radi, sme v tom asi dobrí. Čo ťa inšpiruje?
 • Oslovte svoje hodnoty:
  • Keď máme pocit, že tvrdo pracujeme, ale nikam sa nedostaneme, je to pravdepodobne preto, lebo naše priority nie sú v súlade s našimi hodnotami. Ak chcete začať zisťovať svoje hodnoty, položte si tieto otázky:
 • Čo je pre mňa dôležité? Múdrosť, sloboda, šťastie, rovnosť, bezpečnosť, sebaúcta, romantická láska, peniaze, moc, pohodlný život, čerstvý vzduch, krása, ovládanie iných atď. Hodnotte tieto hodnoty.
  • Kto je pre mňa dôležitý?
  • Čo alebo kto je najdôležitejší? Buďte k sebe úprimní.
  • Čo musím urobiť, aby som mal zo seba dobrý pocit?
  • Ako by ste sa cítili, keby niekto, koho si vážite, vedel, že to je jedna z vašich hodnôt?
  • Držali by ste sa tejto hodnoty?
  • Si to ty?
  • Ako táto hodnota ovplyvňuje váš život?
 • Vytvorte zoznam svojich 10 najdôležitejších hodnôt. Z toho 10 vyberte 4 a zo 4 vyberte svoje najlepšie dve. Z tohto cvičenia uvidíte, kam musíte zamerať svoj čas a úsilie.
Nesynchronizované s účelom ich života Nie sme tu na tejto Zemi náhodou
Dôvod č. 6: Nesynchronizované s účelom ich života Nie sme tu na tejto Zemi náhodou!

Varovania

 • Dôvod č. 7: Nedostatok vnútorného ducha v boji za život
  • Jeden nestráca kontrolu; rozdávajú to! To je skutočnosť!! Keď sa človek dostane do bodu, keď sa bude cítiť bezmocne, bez účelu a bude mať pocit, že neexistuje východisko, vzdá to. V tomto okamihu sa ich život vymyká spod kontroly a voľný pád, v ktorom sa nachádzajú, ich pošle naraziť do morskej výplne s ostatnými, ktorí sú ako oni. Vzdať sa vzdáva! Vzdať sa je pustiť všetko pozitívne, čomu človek verí; vzdanie sa klesá do tmy, kde niet svetla, ktoré by ti ukázalo cestu von. Vzdať sa znamená rozdávať kontrolu.
 • Dôvod č. 4: Nedostatok vlastnej hodnoty
  • Ak človek nepovažuje svoje ja za hodné, neverí v to, kto je, alebo verí, že veci môžu byť lepšie. S týmto ako svojim emocionálnym základom oslovia ostatných, aby určili, o koho ide. To ich otvára tým, ktorí hľadajú iných, s ktorými môžu manipulovať a ovládať ich. Čím slabšie je vnútorné presvedčenie o sebe, tým ľahšie sa dá ostatným získať kontrolu nad ich životom. Existuje nebezpečenstvo, že ich títo „ostatní“ použijú na svoju sebeckú agendu a potom ich vyhodia.
 • Dôvod č. 5: Odpor voči zmenám
  • Zákon o prírode platí aj o živote. Všetko, čo sa nemení, zomiera! Zmena je proces, ktorý prináša zlepšenie života človeka. Keď človek uväzní svoje ja v rovnakosti, dáva kontrolu nad svojím životom včerajšku a zatvára dvere pred príležitosťami dneška. Keď má včera kontrolu nad svojím životom a sú uväznení vo svete opakujúcich sa tam, kde boli, bola kontrola nad ich životom daná preč.
 • Dôvod č. 2: Ohromený strachom
  • Strach je druhým najväčším nepriateľom, ktorému ľudia v živote čelia. Strach je emócia, ktorá definuje životné udalosti prostredníctvom pochybností, obáv a krajiny neistoty. Vypne predstavivosť človeka a definuje životné skúsenosti prostredníctvom hry „čo keby“. Bez pevného základu vlastnej hodnoty a sebadôvery, pochybnosti, starosti a pocity „nemôžu“ prevziať ich život. Výsledkom je posilnenie všetkých tých starých pások, ktoré ich udržujú uzamknuté v opakovaní ich strašných včerajších dní. V tomto okamihu odovzdali kontrolu nad svojím životom.
 • Dôvod č. 3: Negatívne prostredia
  • Negatívne plodí negatívne! To je viac ako konštatovanie; to je skutočnosť. Keď je človek v negatívnom prostredí, vidí iba negatívum. Zostaňte tam dosť dlho a negatívne prostredie vytvára ich presvedčenie o ich živote. Čoskoro rezignujú na to, aby boli veci lepšie, prijímajú to, kde sú, kde budú a vzdajú sa lepšieho zajtrajška. Keď sa to stane, sú ovládaní negatívnymi silami, do ktorých pôsobili.
 • Dôvod č. 6: Nesynchronizované s účelom ich života
  • Nie sme tu na tejto Zemi náhodou! Jeden život má zmysel. Ak je niekto mimo svoje miesto, nepoužíva svoj talent alebo jednoducho blúdi svojím časom na tejto zemi, nemá pod kontrolou svoj život. Divočina, v ktorej stoja, má kontrolu nad ich životom a sú to jednoducho stratené ovce blúdiace svojou existenciou na tejto zemi.
 • Dôvod č. 1: Nemôžu prekonať svoje staré pásky
  • Či už si to myslíte alebo nie, všetci sme naprogramovaní svojou minulosťou. Pre mnohých je ich minulosť zbierkou negatívnych skúseností, s ktorými sa nikdy nestretli, nevyriešili ich alebo sa k nim prepracovali, a preto sa stali centrom viery pre ich život. Keď niekto verí, že niečo „je“, vytvorí si živý vzor, ktorý to svojím správaním neustále opakuje. Človek prostredníctvom správania demonštruje, čomu verí vo svoje ja.
Súvisiace články
 1. Ako vniesť do života človeka správnu kvalitu?
 2. Ako sa stať osvieteným?
 3. Ako byť stoický?
 4. Ako byť človekom
 5. Ako byť svojim vlastným životným trénerom?
 6. Ako napísať filozofickú prácu?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail