Ako odpovedať na otázku „čo sa vám na mne páči“ (pre mužov)?

Nie je vždy ľahké prísť s odpoveďou, keď sa dievča spýta: „Čo sa ti na mne páči?“ Najlepšie je však udržať veci jednoduché a úprimné tým, že budete premýšľať o jej schopnostiach alebo talente. Napríklad, ak hrá na nejaký nástroj, môžete povedať napríklad „Milujem, ako veľmi ste zanietení pre hudbu.“ Môžete tiež skúsiť komplimentovať jej osobnosť niečím ako „Milujem, keď si tu vždy pre svojich priateľov.“ Ak komplimentujete jej vzhľad, snažte sa udržiavať jej noblesu tým, že sa vyhnete povrchným výrazom alebo ste zjavne sexuálna. Namiesto toho, aby ste povedali „Máte skvelý stojan“, skúste napríklad „V týchto šatách vyzeráte skvele. Páči sa mi, ako farba zvýrazní vaše oči.“ Ďalšie rady, ako napríklad komplimentovať partnera, aj keď práve nie ste nablízku, čítajte ďalej!

Prečo môj priateľ vždy odpovie „všetkým“
Prečo môj priateľ vždy odpovie „všetkým“, kedykoľvek sa ho spýtam, čo na mne miluje?

Je dôležité ponúkať pravidelné komplimenty, aby váš vzťah rástol a zostal silný. Vzájomné priťahovanie je spôsob, akým sa vzťahy začínajú, ale trvá to, kým vydržia. Ak sa chcete naučiť ponúkať malé komplimenty pri vykonávaní tejto práce, môžete sa naučiť, čo chcete povedať a ako to povedať.

1. časť z 2: vedieť, čo povedať

 1. 1
  Pochválte vzhľad, ale urobte to viac. Chlapi majú povesť plytkých. Ak si myslíte, že osoba, s ktorou ste, má „horúce telo “, je to skvelé, ale nie je potrebné, aby to bola prvá alebo najdôležitejšia vec, ktorú uvediete, keď sa vás partner opýta.
  • Skúste povedať, čo ste si okamžite všimli, a potom začnite hovoriť o osobnosti: „To, čo som si na tebe ako prvé všimol, boli tvoje oči, ale to, čo sa mi na tebe páčilo, je tvoj veľký zmysel pre humor. Páči sa mi, ako ma dokážeš rozosmiať.“
  • Keď komplimentujete vzhľad svojho partnera, nehovorte o častiach tela, napríklad o veľkosti jeho „majetku“. Namiesto toho povedzte: „V tých šatách vyzeráš nádherne.“ alebo "Páči sa mi, ako vyzeráš, keď tancuješ." Doplňte výbery štýlov, ktoré robia.
  • Nepoužívajte vždy hrubé slová. Žiadny slang pre časti tela. Nie je to vtipné a nie je to komplementárne.
 2. 2
  Doplňte osobnosť svojho partnera. Váš partner chce vedieť, prečo sa vám páčia, a nie prečo ho priťahujete. To znamená, že musíte ísť za hranice a zložiť kompliment partnerovi alebo sa rozdrviť za to, čo sa vám páči vo vnútri. Tu je niekoľko dobrých tipov:
  • „Páči sa mi, ako zvládaš ťažké situácie a zostaneš v pohode.“
  • „Páči sa mi, ako sa staráš o zvieratá a si ľahkovážny.“
  • „Páči sa mi, ako si zanietený pre hudbu.“
  • „Páči sa mi, ako si skvelá sestra a skvelá dcéra svojej rodiny.“
  • „Páči sa mi, ako si tu vždy pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc.“
 3. 3
  Pochváľte inteligenciu svojho partnera. Ak vás láka mozog vášho partnera, potom je vždy dobré za to ho pochváliť. Pochváľte svojho partnera za jeho inteligenciu a schopnosti.
  • „Páči sa mi, ako sa staráš o životné prostredie a svoju stopu vo svete.“
  • „Páči sa mi, že si dobrý študent a zaviazal si sa dostať na dobrú vysokú školu.“
  • „Páči sa mi, že si dobre prečítaný a máš vedomosti o mnohých rôznych veciach.“
  • „Páči sa mi, že sa angažujete v politike a že vám záleží na tom, aby ste niečo zmenili.“
  Čo mám robiť
  Čo mám robiť, keď ju pozvem, ale ona hovorí, že to ešte nevie?
 4. 4
  Pochválte partnerove schopnosti alebo vlohy. Čo robí váš partner, čo vás na nich priťahuje? Čo sa vám páči na jedinečných vlastnostiach alebo schopnostiach vášho partnera? Vždy je dobré prijať tieto druhy konkrétnych a jedinečných pochvál:
  • „Páči sa mi, ako tvrdo pracuješ. Mám pred tým veľký rešpekt.“
  • „Tento koláč, ktorý si pripravil, je zabíjačkový. Milujem, aký si talentovaný v pečení.“
  • „Páči sa mi tvoj zmysel pre humor. Je ľahké sa povaľovať, pretože ma vždy rozbiješ.“
  • „Milujem všetky tvoje koníčky. Si taký talentovaný a svoj čas tak múdro využívaš.“
 5. 5
  Hovorte o tom, ako sa vo vás partner cíti. Komplimenty sa vždy budú javiť úprimnejšie a hodnotnejšie, ak súvisia s vašimi pocitmi a vašou osobnou reakciou a vzťahom. Vždy je to lepšie ako kompliment, ktorý je možné dať komukoľvek.
  • "Páči sa mi, ako sa mi páčiš. Som do teba blázon."
  • „Páči sa mi, ako ma vzrušuješ.“
  • „Páči sa mi, ako ma dokážeš rozosmiať.“
  • „Páči sa mi, ako môžeme tráviť čas spolu nič nerobením, a stále je to vzrušujúce.“
 6. 6
  Buďte čo najkonkrétnejší. Komplimenty by nemali znieť, ako by ste ich dostali z internetu. Ak chcete, aby vaše komplimenty vyzneli pravdivo, musíte ich spresniť pre svojho partnera a použiť veľa podrobností, aby skutočne niečo znamenali. Ako pochváliť svojho partnera? Pochváľte svojho partnera.
  • Namiesto toho, aby ste povedali: „Páči sa mi vaše telo,“ povedzte: „Páči sa mi, ako chodíte a ako sa pohybujete. Keď prechádzame parkom a začne byť vánok, páči sa mi, ako si zastrčíte vlasy dozadu a stále chodíte kým to robíš. "
  • Namiesto toho, aby ste povedali: „Páči sa mi tvoja osobnosť,“ povedz: „Mám rád, keď ti môžem povedať, že ťa rozčuľuje niečo, čo niekto hovorí, a si celý nervózny a tichý, vrhni na mňa pohľad. Mám pocit, že sme si naozaj blízki, keď urob to."
  • Namiesto toho, aby ste povedali: „Páči sa mi váš zmysel pre humor“, povedzte svojmu partnerovi niečo vtipné, aby ste sa o tento zmysel pre humor podelili. Povedzte niečo ako: „Páči sa mi spôsob, akým jete arašidové maslo priamo z nádoby, keď si myslíte, že sa nikto nepozerá. Skutočne ma to vzrušuje“ alebo niečo iné, čo ich rozosmeje.
 7. 7
  Len povedz pravdu. Dievčatá pri kladení tejto otázky nehľadajú nič konkrétne, iba pravdu. Ak sa vám dievča páči, pretože vás rozosmeje, povedzte jej to. Ak sa vám dievča páči, pretože vám nohy vytočili, povedzte jej to. Ak sa vám niekto páči, ukážte mu rešpekt, ktorý si zaslúžia, a povedzte mu úprimne a konkrétne, čo sa vám na ňom páči. Nie je to skúška, ktorú by ste mali absolvovať. Je to úprimná otázka a príležitosť priblížiť sa.
„Páči sa mi tvoje telo,“ povedz
Namiesto toho, aby ste povedali: „Páči sa mi tvoje telo,“ povedz: „Páči sa mi, ako chodíš a ako sa pohybuješ.

Časť 2 z 2: vedieť, ako to povedať

 1. 1
  Dajte komplimenty bez toho, aby ste sa ich museli pýtať. Ak sa vás niekto pýta na túto otázku, môže to byť preto, že so svojimi komplimentmi nie ste dostatočne otvorení alebo sa k svojim komplimentom správate zle. Nemali by ste dávať komplimenty, pretože máte problémy alebo sa vás niekto pýta. Ponúkajte komplimenty len preto.
  • Kedy je ten správny čas na kompliment? Kedykoľvek. Ak niektoré rozhovory utíchajú a vy nemôžete myslieť na veľa, čo by ste povedali, dobrá pochvala bude vždy ocenená.
  • Ak niekoho len pochválite ako ospravedlnenie, musíte si zvyknúť, že budete vo svojom vzťahu emocionálnejšie prítomní. Myslite častejšie na pocity partnera.
 2. 2
  Pochváľte sa často, ale nie príliš často. Oceníte pár komplimentov týždenne, ale ak budete hovoriť iba o tom, ako veľa pre vás partner znamená a čo sa vám páči na každej maličkosti, môže sa vám zdať, že ste skôr na kvapkanie ako na priateľa. Pár dobre načasovaných komplimentov bude lepších ako neustále záplavy.
  • Dobrá zásada? Počkajte, až sa zdá, že to váš partner možno bude potrebovať, ale potom každú chvíľu ponúknite ešte jednu, pretože.
 3. 3
  Pochválte svojho partnera v danom okamihu. Najlepším spôsobom, ako zložiť kompliment, je navodiť dojem, akoby ste si práve niečo všimli a napadlo vás a opustilo ústa skôr, ako ste si to vôbec mohli rozmyslieť. Ak váš partner robí niečo, čo sa vám páči, pochváľte ho. Ak si zrazu pomyslíš: „Jéžiš, dnes ma jej oči skutočne priťahujú“, potom ich pochváľte. Nie je čas ako súčasnosť.
 4. 4
  Posielajte komplimenty, aj keď nie ste nablízku. Neočakávaný kompliment môže byť skvelým zážitkom po celý deň. Samozrejme, môžete to prehnať a začať pôsobiť múdro, ale pár náhodných komplimentov môže byť skvelým spôsobom, ako partnerovi ukázať, že vám na ňom záleží.
  • Uprostred dňa textové komplimenty.
  • Zanechajte malé poznámky s komplimentmi v skrinke vášho partnera alebo doma v chladničke.
  • Ak ste na počítači, otvorte si okno rozhovoru s náhodným pripomenutím po celý deň. Bude to znamenať veľa.
  Možno vôbec položila otázku iba preto
  Možno vôbec položila otázku iba preto, aby vás prinútila požiadať ju späť!
 5. 5
  Premiešajte to. Ak svojmu partnerovi stále hovoríte, že jeho zadok vyzerá v tých rifliach výborne, nakoniec to nič neznamená. Rovnako ako by ste budúci rok nechceli jesť ten istý sendvič každý deň, nechcete mať presne ten istý rozhovor päťdesiatkrát za mesiac, obzvlášť so svojim partnerom. Tak si to okoreňte. Pochváľte sa niečím úplne iným a nechajte si vážiť niečo iné zakaždým, keď ste spolu. Pomôže to posilniť váš vzťah.

Tipy

 • Skúste si zacvičiť niekedy, keď ste sami. Takto keď sa spýta, nebude to z ničoho nič a nebudete tam stáť koktavo.
 • Vždy, keď odpoviete na jej otázku, pozerajte sa jej do očí.
 • Buď úprimný. Dievčatá majú rady mužov s čestným srdcom.
 • Nebojte sa jej na oplátku položiť túto otázku (potom, čo ste si na ňu samozrejme odpovedali sami). Možno vôbec položila otázku iba preto, aby vás prinútila požiadať ju späť!
 • V prvom rade sa zamyslite nad dôvodmi, prečo s ňou chodíte. Je to jej zmysel pre humor? Alebo možno je to jej schopnosť prilákať veľa priateľov.
 • Byť pripravený. Nechcete, aby sa vás zajtra spýtala a nemáte čo povedať.

Varovania

 • Môže sa vás opýtať, prečo sa vám páčia jej oči, tvár, vlasy atď. (Preto by ste mali byť PRIPRAVENÍ.)

Otázky a odpovede

 • Čo mám robiť, keď ju pozvem, ale ona hovorí, že to ešte nevie?
  Nechajte ju premýšľať; netlač to. Neponáhľaj sa s ňou. Ak ťa má rád, vráti sa k tomu. Ak nie, nie je potrebné to skúšať ďalej.
 • Prečo môj priateľ vždy odpovie „všetkým“, kedykoľvek sa ho spýtam, čo na mne miluje?
  Buď nevie, čo má povedať, alebo jednoducho všetko miluje. Namiesto toho ho požiadajte, aby vám dal 3 veci, ktoré na vás miluje.
 • Čo keď sa dievča spýta, čo k nemu cítim? Čo na to poviem?
  Odpovedz pravdivo. Ak si myslíte, že ste najlepší priatelia, povedzte to. Ak máte silnejšie pocity, povedzte to. Snažte sa byť taktní, ak si myslíte, že vaša odpoveď by mohla zraniť jej city alebo ju sklamať, ale uistite sa, že váš zmysel je jasný.
 • Čo mám robiť, keď ma dievča odmietne?
  Je to nešťastné, ale stane sa to každému. Niekoľko tipov nájdete v článkoch sprievodcu Spracovajte odmietnutie, reagujte na odmietnutie a prekonajte odmietnutie.
 • Ako mám odpovedať, keď sa dievča spýta, ako sa mám?
  Ak máte chuť, radšej sa jej spýtajte, aby sa cítila zvláštne. V opačnom prípade stačí povedať pravdu.
 • Čo mám povedať, keď sa moja priateľka pýta, prečo sa o ňu starám?
  Buďte úprimní, ale aby ste sa tým netrápili. Buďte si istí, ukážte svoju starostlivosť a nefrflite si do košele alebo si nehryzte nechty.
 • Čo mám robiť, keď sa ma chlapec pýta „prečo ma máš rád“?
  Povedzte mu len, čo k nemu cítite, prečo je pre vás dôležitý, veci, ktoré robí, ktoré vás robia šťastnými atď.
 • Čo hovorím na manželku, keď sa ma pýta, aké mám na nej najradšej?
  Pochváľte ju za niečo, v čom si môže byť neistá. Ak si vyberiete fyzickú vlastnosť, nezabudnite jej povedať aj niečo, čo obdivujete, čo NIE JE aspektom jej fyzického vzhľadu, napríklad jej sila, neha atď.
 • Ako odpoviem, keď sa dievča spýta „Prečo ma máš rád?“?
  Odpovedajte čestne. Prečo ju máš rada? Čím viac dôvodov môžete vysvetliť, tým lepšie.
 • Čo poviem, ak sa ma dievča spýta, kto je pre mňa?
  Odpovedzte úprimne, namiesto falošných vyhlásení a povedzte, koho v skutočnosti myslí, urobí ju šťastnou.

Súvisiace články
 1. Ako udržať svojho hunnya šťastného?
 2. Ako sa stretnúť s chlapcami (pre dievčatá)?
 3. Ako lepšie spoznať svojho priateľa?
 4. Ako hovoriť so svojim partnerom, ktorý má alexitýmiu?
 5. Ako nadviazať nové vzťahy?
 6. Ako byť romantický po 50 -tke?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail