Ako vystrihnúť a vložiť do e -mailu?

Ak plánujete vystrihnúť
Ak plánujete vystrihnúť a prilepiť text z iného miesta na e -mail, otvorte koncept, do ktorého môžete text prilepiť.

Je ľahké vystrihnúť a prilepiť text do, z a do vašej e -mailovej služby. Na zvýraznený text môžete pravým tlačidlom myši vyvolať ponuku akcií alebo môžete použiť klávesové skratky: Ctrl+ X je vystrihnuté, Ctrl+ C je kopírované a Ctrl+ V je vložené. Alternatívne vám mnoho moderných e -mailových klientov umožňuje jednoducho zvýrazňovať, klikať a presúvať vzorky slov okolo textového editora. Pri presúvaní slov postupujte podľa týchto jednoduchých krokov!

Metóda 1 z 3: zvýraznenie textu

 1. 1
  Otvorte svojho e -mailového klienta. Identifikujte text/obrázky, ktoré chcete vystrihnúť alebo prilepiť. Ak plánujete vystrihnúť a prilepiť text z iného miesta na e -mail, otvorte koncept, do ktorého môžete text prilepiť. Ak vystrihujete a vkladáte do jedného e -mailu, aby ste upravili znenie, uistite sa, že tento e -mail otvoríte.
  • Keď vystrihujete text, nemusíte si robiť starosti s jeho okamžitým prilepením. Váš počítač automaticky uloží najaktuálnejšiu vec, ktorú ste vystrihli alebo skopírovali do dočasnej „schránky“. Túto vzorku textu budete môcť prilepiť, kým nereštartujete počítač alebo nevystrihnete/neskopírujete niečo iné.
  • Ak máte pri vystrihovaní a kopírovaní otvorené Microsoft Word, do vašej schránky sa zmestí viac vzoriek textu naraz.
 2. 2
  Rozhodnite sa, kam chcete text prilepiť. Predtým, ako niečo vystrihnete alebo prilepíte, preskúmajte slová, ktoré chcete vystrihnúť, a priestor, do ktorého ich chcete prilepiť. Prečítajte si e -mail o toku a položte si otázku, kde bude tento text najvhodnejší. Ak napríklad vkladáte text iného e-mailu do textovej správy, pravdepodobne ho nechcete pustiť do hornej časti e-mailu bez predstavenia a pravdepodobne ho nechcete nechať v uprostred vety. Zamyslite sa nad tým, kde bude tento nový text najefektívnejší, a zvážte, ktoré slová/časy budete musieť upraviť, aby vložené slová dobre prúdili v existujúcom dokumente.
 3. 3
  Zvýraznite text, ktorý chcete vystrihnúť. Ak chcete zvýrazniť text: kliknite ľavým tlačidlom myši na začiatok časti textu, ktorú chcete vybrať, potom podržte a presuňte kurzor na koniec sekcie. Ťahaním kurzora by sa mal text zvýrazniť na modrom pozadí. Uvoľnite kurzor, keď zvýrazníte celý text, ktorý chcete vybrať.
  • Ak chcete skopírovať celú správu, stlačte Ctrl+ A na klávesnici počítača alebo Command+ A na počítači Mac.
Je ľahké vystrihnúť a prilepiť text do
Je ľahké vystrihnúť a prilepiť text do, z a do vašej e -mailovej služby.

Metóda 2 z 3: vystrihnutie textu

 1. 1
  Na odstránenie textu použite prednastavené klávesové skratky vo svojom počítači. Na počítači pomocou klávesovej skratky Ctrl+ X„vystrihnite“ zvýraznený text a dočasne ho uložte do schránky počítača; ak používate Mac, stlačte Command+ X. Skratku aktivujete stlačením klávesu Control (označeného Ctrl a súčasne X klávesu. Zvýraznené slová zmiznú).
  • V Ctrl dolnom rade klávesnice sú dve tlačidlá - pre každé tlačidlo vyhľadajte niekoľko miest napravo a naľavo od medzerníka. Podobne sú na klávesnici Apple dve medzerníky [príkaz], ktoré susedia s medzerníkom.
  • Ak používate smartphone, podržte prst na slovách, ktoré chcete zvýrazniť. Keď ste si vybrali tieto slová, mali by ste byť schopní ich vystrihnúť, skopírovať a prilepiť.
 2. 2
  Zvážte kopírovanie textu namiesto vystrihovania. Ak chcete ponechať časť textu tam, kde je, ale napriek tomu ju chcete uložiť do schránky na vloženie, skopírujte text pomocou klávesu Ctrl+ C. Majte na pamäti, že takmer vždy môžete kopírovať text, ale text môžete rezať iba vtedy, ak pracujete v textovom editore: akékoľvek pole alebo aplikácia, v ktorej môžete písať a odstraňovať slová. Nemôžete napríklad vystrihnúť text z dokumentu alebo webovej stránky iba na čítanie. Majte na pamäti funkciu kopírovania, keď nemôžete strihať.
 3. 3
  Zvýraznite, kliknite a presuňte text na požadované miesto. Moderné operačné systémy vám umožňujú jednoducho presúvať text do textových editorov a medzi nimi. Ak pracujete v textovom editore, táto metóda text vystrihne a prilepí; ak niečo presúvate z dokumentu alebo webovej stránky iba na čítanie do editora e-mailov, táto metóda skopíruje a prilepí text. Najprv zvýraznite text, ktorý chcete presunúť. Potom kliknite ľavým tlačidlom myši na zvýraznenú časť, podržte tlačidlo stlačené (rovnakým pohybom ako ľavým tlačidlom myši) a presuňte zvýraznený text cez stránku na požadované miesto. Po uvoľnení ľavého tlačidla myši prilepíte vybrané slová na miesto, kde sa nachádza kurzor.
 4. 4
  Kliknite pravým tlačidlom myši na zvýraznené frázy a potom vyberte vystrihnúť. Presuňte kurzor cez rozbaľovaciu ponuku, ktorá sa zobrazí - mali by existovať možnosti pre vystrihnutie, kopírovanie a prilepenie. Vyberte buď Vystrihnúť-čo opäť vymaže zvýraznené slová tam, kde sú-alebo Kopírovať, čím sa text uloží na vloženie bez jeho odstránenia. Zatiaľ by ste nemali mať možnosť vybrať možnosť Prilepiť, pokiaľ už nemáte niečo uložené v schránke.
  • Môžete prilepiť iba najnovšiu frázu, ktorú ste vystrihli alebo skopírovali. Ak máte viac než jednu vec na práci, buď skombinujte text a vystrihnite/prilepte ho všetky naraz, alebo vyrežte a prilepte opravy textu jeden po druhom.
  Aby ste pred prilepením prvého odstrihnutého kusa nerozstrihli dve dôležité časti textu
  Dávajte si pozor, aby ste pred prilepením prvého odstrihnutého kusa nerozstrihli dve dôležité časti textu.
 5. 5
  Kliknite na ponuku / upraviť / v hornej časti niektorých textových polí pre e-maily. Je to užitočné iba vtedy, ak vystrihujete a vkladáte text z jednej časti e -mailu do druhej. Po zvýraznení môže byť v závislosti od používanej e -mailovej služby v hornej časti poľa na úpravu e -mailu zvolená ponuka s textom /upraviť /. Kliknite /upravte /. Keď ponuka klesne, vyberte možnosť Kopírovať alebo Vystrihnúť. Presuňte kurzor na správne miesto a potom kliknutím na ponuku / upraviť / prilepte.

Metóda 3 z 3: prilepenie textu

 1. 1
  Kliknite ľavým tlačidlom myši na miesto, kam chcete vložiť text. Keď pracujete v textovom editore-či už je to Word alebo editor e-mailu, uvidíte uprostred textu na stránke blikajúcu zvislú čiaru. Keď píšete, blikajúci riadok vám ukazuje, kde sa text zobrazí. Prilepovanie textu funguje na rovnakom princípe: keď niečo vložíte do textového editora, vložený obsah sa zobrazí tam, kde bliká zvislá čiara.
  • Toto je obzvlášť dôležité, ak používate klávesové skratky. Ak kliknete pravým tlačidlom myši a vyberiete položku „Prilepiť“, môžete jednoducho kliknúť pravým tlačidlom myši na miesto, kde chcete text. Zobrazí sa pole akcie na prilepenie a blikajúca čiara sa tiež presunie na správne miesto.
 2. 2
  Prilepte pomocou ctrl+v. Presuňte kurzor a kliknite na miesto, kde chcete text. Potom stlačením Ctrl+ V umiestnite slová. Text by sa mal objaviť tam, kde ho chcete.
 3. 3
  Prilepte pravým tlačidlom myši v editore e-mailov a potom vyberte položku Prilepiť. Akonáhle pohnete kurzorom a kliknete na miesto, kam chcete vložiť slová, znova kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť Prilepiť. Vystrihnutý/skopírovaný text sa zobrazí na blikajúcom riadku.
  Ktoré chcete vystrihnúť
  Predtým, ako niečo vystrihnete alebo prilepíte, preskúmajte slová, ktoré chcete vystrihnúť, a priestor, do ktorého ich chcete prilepiť.
 4. 4
  Prilepiť na smartfón. Podržaním prsta na obrazovke vyberte, kde chcete text. Po chvíli by sa malo objaviť malé akčné menu s možnosťou „Prilepiť“. Prestaňte držať obrazovku a klepnutím na „Prilepiť“ vložte text, ktorý ste vystrihli alebo skopírovali. Uistite sa, že je v telefóne otvorený textový editor. E -maily by ste mali mať možnosť upravovať v e -mailovej aplikácii alebo prostredníctvom prehliadača.

Varovania

 • Dávajte si pozor, aby ste pred vložením prvého odstrihnutého kusa nerozstrihli dve dôležité časti textu. „Schránka“ vášho počítača ukladá naraz iba jednu vzorku textu.

Otázky a odpovede

 • Keď prejdem na Prilepiť, príde mi to ako bodka a slovo vložiť sa nezobrazí. Čo robím?
  Skúste po výbere textov zvýraznením kurzora použiť namiesto toho klávesové skratky (Ctrl+C na kopírovanie a Ctrl+V na vloženie).
 • Ako skopírujem niečo zo svojho súboru Dokumenty do svojho e -mailu?
  Ak je to príloha, o ktorej hovoríte, a nemôžete nájsť tlačidlo prílohy v zloženej pošte, môžete jednoducho presunúť súbor doc a presunúť ho do svojej pošty.
Nezodpovedané otázky
 • Chcem skopírovať zoznam e -mailových adries z dokumentu programu Word do riadka na kópiu e -mailu. Ako to urobím pomocou programu Microsoft Word 10?

Súvisiace články
 1. Ako vytvoriť e -mailovú adresu a.Com?
 2. Ako hacknúť odkaz na URL na e -mail?
 3. Ako nastaviť nový e -mailový účet na pošte Mac?
 4. Ako prispôsobiť e -mail?
 5. Ako prinútiť priateľa, aby vám poslal e -mail?
 6. Ako používať emotikony na Facebooku?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail