Ako vniesť do života človeka správnu kvalitu?

Ak chcete do života človeka priniesť správnu kvalitu
Ak chcete do života človeka priniesť správnu kvalitu, tu je niekoľko krokov, ktoré môžete použiť ako sprievodcu.

Všetci máme svoje práva robiť veci, ktoré chceme robiť, ale urobíme správnu voľbu, ak to urobíme? Ak chcete ľudskému životu priniesť správnu kvalitu, tu je niekoľko krokov, ktoré môžete použiť ako sprievodcu.

Kroky

 1. 1
  Buďte priateľskí k ostatným. Všetci musíme byť k sebe priateľskí. Všetci sme rovnakí, všetci ľudia, ale všetci navzájom odlišní a odlišnosť je dobrá vec. Dokonca ani nevyzeráme rovnako, takže aj naše osobnosti sú rôzne. Nemôžeme niekoho súdiť, pretože je iný ako my. Zamyslite sa nad tým, čo by sa stalo, keby boli všetci rovnakí? Bol by náš život zaujímavý? Bolo by na ich učení v živote niečo iné?
 2. 2
  Pomôcť ostatným. Všetci by sme si mali pomáhať, ak vidíme, že ostatní s vecami zápasia. Predstavte si, že máte niečo, s čím ste zápasili a nikto vám nepomôže. Čo by si robil? Ako by ste to urobili? Bude to fungovať, ak robíte to, čo robíte?
 3. 3
  Postarajte sa o ľudí v osobitnej núdzi. Všetci by sme sa mali pokúsiť navštíviť niekoho, kto je v nemocnici, a postarať sa o to, vieme, že sú chorí alebo trpia bolesťou. Zamyslite sa nad tým, aké to je byť sám, bez priateľov, keď trpíte. Páčilo by sa vám, keby vás nikto neprišiel navštíviť?
 4. 4
  Nenechajte ostatných riskovať svoje životy. Niekto sa topí. Čo robíš? (Myslíte na čokoľvek, čo ich zachráni, najlepšia vec, ktorá by ich zachránila, by bolo, keby si niektorí mysleli, že pláva) hodte im plávajúcu obruč, ak neexistuje nič, čo by plávalo, potápajte sa a zachráňte ich.
 5. 5
  Nikdy neporušujte zákony. Ako krádež, niekoho zabiť, znásilnenie atď. Toto sú najhoršie veci, ktoré môžete v živote urobiť.
  Ale môžeš svoj život zmeniť na lepší
  Ale môžeš svoj život zmeniť na lepší, potom byť zlý.
 6. 6
  Buďte spokojní s vecami v živote. Ak nie si šťastný, zamysli sa nad tým, prečo nie si šťastný. Zamyslite sa nad tým, ako to môžete zlepšiť alebo ako to urobiť? Zvládnem to? Ak to nedokážete, myslíte si, že máte šťastie na veci, ktoré máte a ktoré niektorí ľudia možno nemajú?
 7. 7
  Buď lepším človekom. Niektorí ľudia myslia niečo vážne kvôli tomu, ako sa k nim správali, keď boli mladší. Ale môžeš svoj život zmeniť na lepší, potom byť zlý. Všetci máme v sebe dobré aj zlé veci. Nájdite si dobrých priateľov, s ktorými sa môžete poflakovať, hrať basketbal, ísť do kina, do klubu a na nákupy.
 8. 8
  Pochopte, že niektorí ľudia kradnú, pretože berú drogy. Tam je dobrý liek s názvom závod africká iboga. Stojí to však veľa peňazí. Keby ste to mohli urobiť zadarmo, zmenilo by to celý svet. Predstavte si miesto, kde nikto neberie drogy, nefajčí a nemá žiadne hlúpe návyky. Na celom svete sa bude diať menej kriminálnych vecí, ako je zabíjanie, kradnutie atď. Ľudia nerobia veci bez dôvodu, prečo to ľudia robia.
 9. 9
  Povzbudzujte deti k meditácii. Ľudia by mali každé dieťa prinútiť meditovať. V školách by ich mali naučiť, ako relaxovať. Ak niekto skutočne chce niečo zlé, mohol by meditovať a relaxovať a nerobiť vôbec nič zlé, ale namiesto toho ísť a urobiť niečo pekné. V školách by mali mať relaxačnú miestnosť, kde meditujú. Ak niekoho šikanujú, môže ísť meditovať, aby sa cítil lepšie. Možno by bolo dobré, keby učili deti o rozdieloch.
 10. 10
  Učte sa a učte sebaobranu. Mali by deti naučiť, ako sa chrániť pred šikanovaním a ako reagovať a nereagovať. Existujú nejaké reakcie, ktoré môžu spôsobiť, že tyran vás bude chcieť šikanovať ešte viac. Choďte a prečítajte si niekoľko článkov o šikanovaní. Mali by deti naučiť niektoré veci zo sprievodcu.
Súvisiace články
 1. Ako chápať sylogizmy?
 2. Ako žiť podľa vlastných predstáv?
 3. Ako byť existencialistom?
 4. Ako sa dostať preč z reality?
 5. Ako urobiť svoj život dobrým?
 6. Ako vštepiť ľudské hodnoty?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail