Ako podporiť ozbrojené sily svojho národa?

Uznania z domova môže pre nasadených príslušníkov ozbrojených síl znamenať veľa
Tento znak podpory a uznania z domova môže pre nasadených príslušníkov ozbrojených síl znamenať veľa.

Väčšina krajín má vojenské sily, ktoré strážia národ. Riskujú svoje životy, aby to urobili. Často ich k tomu vedie práve ich vlastenectvo a vernosť svojmu národu. Ako občania, ktorí sa tešia všetkej tej bezpečnosti a ochrane, musíme rešpektovať a nikdy nezabúdať na obetu príslušníkov našich ozbrojených síl. Aby ste rozpoznali ich úsilie, môžete sa snažiť porozumieť tomu, čo robia, a podporovať ich.

Časť 1 z 2: Pochopenie toho, čo robia

 1. 1
  Zoznámte sa s rôznymi silami. Na zaistení bezpečnosti krajiny pracuje viac ako jedno oddelenie alebo skupina. Väčšina národov má vojenské letectvo, námornú silu a armádu a mnohé majú aj námorníkov, pobrežnú stráž a ďalšie sily. Preskúmajte sily svojho národa a pochopte, čo robia; budete môcť ponúknuť lepšiu podporu a rešpekt svojim armádam a veteránom, ak porozumiete ich úlohám.
 2. 2
  Pochopte hrozbu pre ich životy. Pochopte výcvik, ktorý absolvujú, aby boli dostatočne vybavení na to, aby sa mohli ujať vedenia. Žijú každý deň a na svojich pleciach nesú veľkú zodpovednosť. V ktorýkoľvek deň služby musia byť ostražití a pripravení slúžiť svojmu národu.
  Buďte hrdí na svoju krajinu a svoje ozbrojené sily
  Buďte hrdí na svoju krajinu a svoje ozbrojené sily, ale podporte aj svojich spojencov a ďalšie mierumilovné národy.
 3. 3
  Pamätajte na ich obetu. Odchádzajú z domu na školenie a skutočné nasadenie, aby slúžili národu. Každý deň pre nich predstavuje hrozbu. Mnoho z nich počas služby utrpí fyzické zranenie a mnohých postihne psychický a emocionálny vplyv nasadenia. Sú to ľudia, ktorí podliehajú strachu, stesku po domove a starostlivosti. Napriek tomu sa ich životné zameranie mení z ich domova do vlasti a riadia sa príkazmi, ktoré im boli uložené na ochranu tejto vlasti. Je to obeť hodná úcty, a to aj v prípadoch, keď nesúhlasíte s politikou, ktorá stojí za ich nasadením. Pamätajte si jednotlivé obete, ktoré prinášajú, bez ohľadu na to.

Časť 2 z 2: ich podpora

 1. 1
  Buďte dobrým občanom. Buďte jednotlivcom, ktorý dodržiava zákony, a urobte všetko pre to, aby bola vaša komunita lepším miestom. Ak chcete odplatiť svojim národným alebo svetovým silám, rešpektujte ich obetu a udržujte mier a poriadok doma. Ak pracujú v zahraničí, aby chránili vašu bezpečnosť, môžete pomôcť zaistiť bezpečnosť a harmóniu doma.
  • Staňte sa dobrým občanom sveta a pomôžte svojej komunite.
  • Podporte tých, ktorí vo vašej komunite potrebujú pomoc. Pomoc starším občanom, deťom a rodinám v núdzi. Dobrovoľník. Zapojte sa do pokojných protestov a legislatívnych opatrení, aby bola vaša komunita lepším miestom.
  • Zaplatiť dopredu. Buďte dobrým človekom a šírte vďačnosť a šťastie. Aj malé akcie, ktoré robia zo spoločnosti lepšie miesto, môžu byť pre vaše ozbrojené sily lepším domovom, kam sa môžu vrátiť.
  • Predchádzajte vojne a buďte pacifistom. Vykonajte opatrenia na zastavenie vojny; ak nesúhlasíte s vojnou, zapojte sa do mierových protestov a urobte opatrenia, ktoré presvedčia miestnych predstaviteľov, aby proti nej lobovali. Nevyčítajte jednotlivým príslušníkom ozbrojených síl nedodržiavanie rozkazov. Zúčastnite sa namiesto toho na úsilí zmeniť tieto druhy objednávok.
  Ak chcete odplatiť svojim národným alebo svetovým silám
  Ak chcete odplatiť svojim národným alebo svetovým silám, rešpektujte ich obetu a udržujte mier a poriadok doma.
 2. 2
  Podporte sily. Urobte maximum, aby ste pomohli vojenským príslušníkom národa a ich rodinám. Či už prostredníctvom osobnej podpory a interakcií, darov alebo ideológie, existuje mnoho spôsobov, ako konať a ponúknuť podporu:
  • Podpora nasadených vojakov. Pri niektorých programoch si dokonca môžete „adoptovať“ nasadeného vojaka. Tento znak podpory a uznania z domova môže pre nasadených príslušníkov ozbrojených síl znamenať veľa.
  • Podporte ich rodiny a manželov. Pomôžte im prežiť vojenské nasadenie ich partnera. Ak žijete v blízkosti vojenskej základne, zistite, či majú oddelenie pre vzťahy s komunitou; kontaktujte ich a zistite, ako môžete pomôcť.
  • Podporte vojská počas prázdnin. Toto nasadenie môže byť obzvlášť náročné.
  • Pomôžte veteránom a ukážte im svoj rešpekt. Príslušníci ozbrojených síl potrebujú vašu pomoc aj po službe. Zapojte sa do organizácií, ktoré veteránom poskytujú zdravotnú starostlivosť, školenia a ďalšie príležitosti.
  • Podporte aj svoju miestnu políciu.
 3. 3
  Buďte vlasteneckí, ale budujte mosty medzi národnými a medzinárodnými komunitami. Ozbrojené sily tvoria ľudia rôzneho pôvodu. Udržujú vás v bezpečí, aj keď sa ich etnická príslušnosť, presvedčenie alebo ideológia líšia od vašej; na oplátku prijmite ich rozmanitosť a rozmanitosť vo vašej komunite. Cvičte trpezlivosť a buďte voči ľuďom tolerantní bez ohľadu na akékoľvek rozlišujúce faktory.
  • Ukážte svoje vlastenectvo: postavte sa za svoju hymnu a zúčastnite sa ďalších zvykov, aby ste svojmu národu prejavili rešpekt.
  • Ak môžete, rešpektujte ozbrojené sily a zvyky iných národov. Byť vlasteneckým nemusí znamenať budovanie nepriateľstva voči iným národom. Buďte hrdí na svoju krajinu a svoje ozbrojené sily, ale podporte aj svojich spojencov a ďalšie mierumilovné národy. Koniec koncov, keby sme nemali toľko svetových konfliktov, nepotrebovali by sme toľko príslušníkov našich ozbrojených síl, aby vydržali nasadenie.
Nikdy nezabúdať na obetu príslušníkov našich ozbrojených síl
Ako občania, ktorí sa tešia všetkej tej bezpečnosti a ochrane, musíme rešpektovať a nikdy nezabúdať na obetu príslušníkov našich ozbrojených síl.

Tipy

 • Skúste naučiť malé deti uznávať sily národa.
 • Buďte tolerantní k odlišným myšlienkam, názorom a pozadiu.
 • Rešpektujte rodinných príslušníkov rôznych síl.

Varovania

 • Nevnucujte svoje presvedčenie iným, ak máte odlišné názory. Ak ste tolerantní k blížnym, prispievate svojou troškou k mieru.

Otázky a odpovede

 • Ako môže šport podporovať budovanie národa?
  Ako sa hovorí, buďte športom! Buďte jedným z nich, pretože sa zúčastňujete a hráte s medzinárodnými hráčmi. Fandite im, ako sa patrí, a hrajte férovo. Rešpektujte svojich protivníkov a snažte sa ich elegantne vyhrať a poraziť. Nepodporujte zahanbenie strateného tímu a zatlieskajte iným tímom, ktoré urobili maximum.

Súvisiace články
 1. Ako byť environmentálne korektný?
 2. Ako osláviť deň Zeme ako záhradník?
 3. Ako prijať opatrenia, ktoré zabránia vzniku smetí?
 4. Ako zabrániť znečisteniu pôdy?
 5. Ako prestať byť rasistom?
 6. Ako podporiť národný imigračný projekt?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail