Ako byť roztomilé a múdre dievča zo strednej školy?

Najinteligentnejším dievčaťom na strednej škole
Ak je to tak, postupujte podľa týchto tipov a buďte tým najroztomilejším a najinteligentnejším dievčaťom na strednej škole!

Už ste niekedy chceli byť pre niekoho vzorom? Skupina ľudí? Vaša trieda alebo známka? Celá škola?! Ak je to tak, postupujte podľa týchto tipov a buďte tým najroztomilejším a najinteligentnejším dievčaťom na strednej škole!

Metóda 1 zo 4: vytváranie priateľov

 1. 1
  Byť istí. Rozprávajte sa s kýmkoľvek a so všetkými a áno, dokonca aj s dospelými. Hovorte jasne a nezabúdajte, že spôsob, akým rozprávate, môže spôsobiť vašu povesť („pomalý“, „zhovorčivý“, „rýchly“ atď.).
 2. 2
  Vyzerajte sebavedomo. Ukážte svoj jasný úsmev a kráčajte s vystretým chrbtom a bradou hore (ale nesnažte sa príliš, budete pôsobiť strnulo). Vydávajte esenciu sebavedomia tým, že budete vyzerať a hrať sa. Nebojte sa nosiť niečo, čo je váš štýl alebo je iné (jednoducho na to netlačte).
 3. 3
  Buďte nadšení. Rozprávajte sa veselo a buďte kreatívni pri svojich projektoch a úlohách. Vyskúšajte tím, ak si každý myslí, že ste dosť dobrí, a kandidujte na prezidenta školy, ak ste milí a pripravení na prácu. Predveďte fantastické prejavy a farebne označte svoje predmety a poznámky. Buďte veľmi temperamentní a umeleckí.
  • Nebuďte stále hyper alebo nadšení. Nadšený znamená byť šťastný a pripravený, keď potrebujete. Vytvorí to zlú povesť a budete pôsobiť nezrele.
 4. 4
  Rozhovor s každým. Len sa porozprávajte s niekým, kto nie je zaneprázdnený, predstavte sa deťom, ktoré sedia okolo vás, sadnite si s kýmkoľvek na obed a na konci dňa sa porozprávajte s novým človekom. Je to dobrý začiatok - teraz vás pozná asi päť alebo šesť ľudí (najmenej)!
 5. 5
  Uistite sa, že ľudia poznajú vaše meno. Predstavte si, aké trápne by bolo, keby museli pred obrovským davom tvrdiť, že vás nepoznajú? Na začiatku hodiny povedzte svoje meno a ozdobte ním svoje spojivá a zošity (pre každú položku však iba raz!) Povedzte im niečo o sebe, aby o vás mysleli (vďaka čomu sa meno drží). Opýtajte sa ich aj na ich život - je to starostlivé.
 6. 6
  Buďte nezabudnuteľní. Takto zostane tvoje meno medzi ľuďmi. Pýtajte sa na ne a buďte chápaví a láskaví. Povedzte im o sebe niekoľko zaujímavých vecí a ak to myslíte vážne, pochváľte ich za oblečenie alebo osobnosť. Potom sa s nimi rozlúčte a zajtra sa s nimi porozprávate. Toto je matka nezabudnuteľných kľúčových slov a nemožno to dostatočne zdôrazniť, povedzte to! Keď to poviete, budú na vás myslieť. Budú vedieť, že budete v kontakte.
Pravdepodobne vyzeráte rozkošne a múdro
V oblečení, ktoré už máte, pravdepodobne vyzeráte rozkošne a múdro.

Metóda 2 zo 4: zostať sociálnym

 1. 1
  Dajte si za cieľ porozprávať sa najmenej s piatimi novými ľuďmi denne (ale nezabúdajte na ľudí, s ktorými ste sa rozprávali prvýkrát!) To vám pomôže všetkým poznať vás, pretože vás predstaví svojim priateľom a bude to snehová guľa. priateľov (čo je skvelé!).
 2. 2
  Zlepšite svoje vzťahy. Porozprávajte sa s každým, koho ste stretli, keď ich uvidíte (iba vtedy, ak nie sú obsadení), a pomôžte im von (tj. Pomôžte im realizovať ich projekt histórie). Keď si myslíte, že máte nadviazané priateľstvo, spriatelite sa s nimi na Facebooku alebo si zaobstarajte ich Skype. Ponuka vložiť ich číslo do mobilného telefónu je tiež skvelá. To je tiež perfektné na to, aby ľudia vedeli, že ste v obraze!
 3. 3
  Píšte, lajkujte a komentujte veľa na facebooku. Jednoducho nepreháňajte stavy alebo pôsobte ako stalker. Ak nemáte účet na Facebooku, požiadajte oň! Ak majú tvoji rodičia Facebook, sľúb im priateľku mama/otec/obaja. Vypočujte si ich pravidlá uverejňovania/komentovania.
 4. 4
  Klebety ignorujte. Ak niekto o vás povie niečo hrubé, povedzte mu „bez ohľadu na to, ak si to myslíte“, a potom odíďte. Stanete sa menším terčom. Tiež je pravidlom číslo jedna, aby sa nikdy nešírili klebety! Klamete a prídete o veľa priateľov. Len sa držte toho milého dieťaťa, akým ste.
Či by z vás urobili roztomilého a múdreho
Pozrite sa na oblečenie v obchodoch, v ktorých žijete, a sami sa rozhodnite, či by z vás urobili roztomilého a múdreho.

Metóda 3 zo 4: Byť múdry

 1. 1
  Prečítajte si knihy, urobte si domácu úlohu. Pokračujte v triede! Ak máte problémy so zapamätaním si vecí, robte si poznámky na flash karty, indexové karty alebo do zošita. To vám pomôže neskôr, keď budete mať domáce úlohy a projekty. Ak si musíte pamätať pojmy a rovnice, zapíšte si ich!
 2. 2
  Ak máte problémy s predmetom, študujte! Ak vám štúdium nepomáha, požiadajte o pomoc svojho učiteľa, inteligentného spolužiaka alebo si nájdite tútora. Byť pozadu v triedach vám môže poslať mnoho urážok a mien, ktoré vo veľkom množstve možno len ťažko pokrčiť ramenami.
 3. 3
  Buď kreatívny! Musíte zafarbiť? Nech je to živé a jedinečné. Máte projekt? Vložte veľa alebo farby a pridajte malé funkcie. Správa z knihy? Vystrihnite a prilepte novinové písmená na názov a slovnú zásobu.
 4. 4
  Farba! Vyplňte svoje poznámky jasnými perami a zvýrazňovačmi. Majte navrhnuté alebo farebné zošity a zakladače. Píšte excentrickými perami a ceruzkami. Tiež farebný kód podľa predmetu/triedy (vrátane obalov na knihy!)
Aké oblečenie nosia ľudia
Vyrába sa tam, kde žijete, a uvidíte, aké oblečenie nosia ľudia, ktorí si myslia, že sú múdri a roztomilí, a pokúste sa ich nosiť.

Metóda 4 zo 4: Vyzerajte skvele

 1. 1
  Buďte hygienickí. Umyte si tvár dvakrát denne a aspoň dvakrát denne si umyte zuby (nezabudnite na niť a ústnu vodu!). Sprcha každý deň a každý druhý deň. Holte sa na jar a v lete, keď budete mať krátke rukávy a krátke nohavice, ak si myslíte, že s menšími vlasmi budete roztomilá a múdra, nie každý to robí. Na krk a zápästia naneste trochu parfumu/telového spreja.
 2. 2
  Upravte si vlasy inak. Jeden deň si zapleťte ofinu a na druhý deň si natočte prednú časť vlasov. Používajte roztomilé špendlíky, sponky do vlasov a čelenky (elastické a plastové). V posilňovni si dajte pod vlasy potítko. Tiež si občas zopnite vlasy a upravte ich.
 3. 3
  Pekne sa obleč. Získajte fluorescenčné farby, kvetinové vzory, bodky, pruhy a pastely. Tieto položky noste, ak ich dostanete, alebo si ich len zaobstarajte..
  • Získajte vrcholy v obchodoch Forever 21, Kohl's, Target, JCPenney, Urban Outfitters, European Eagle a Aeropostale alebo podobných obchodoch, kde žijete. Forever 21 je fantastický pre roztomilé svetre a šaty.
  • Získajte džínsy v obchodoch Aero, Forever 21, Kohl's a JCPenney alebo podobných obchodoch, kde žijete. Aero má obrovský výber úzkych džínsov.
  • Topánky získate v spoločnostiach Payless, Van a European Eagle. Ak tieto obchody neobchodujú v nákupných centrách alebo vo vysokých uliciach vo vašom okolí, vyhľadajte online, čo predáva, a skúste si kúpiť podobne vyzerajúcu obuv. Získajte topánky ako flat, slip-ons, Toms, Sperrys, Vans a European Eagle. Keds sú tiež veľmi štýlové a Bobs môže byť tiež.

Tipy

 • Príslušenstvo! Kúpte si šperky vo Forever 21 a Charlotte Russe. H&M a Brandy Melville sú tiež veľmi roztomilé. Vždy noste niečo navyše. Ak nechcete dostať šperky, môžete skúsiť nosiť druhy šperkov, ktoré vidíte na obľúbených a módnych ľuďoch, ktorých poznáte alebo vidíte.
 • Získajte Skype! Je skvelé s nimi chatovať a chatovať.

Otázky a odpovede

 • Ako môžem sebavedomo hovoriť s chlapcami?
  Buď uvoľnený. Správajte sa, akoby to nič nebolo, a ste len priatelia. Ak sa vám ten chlap páči, trochu flirtujte. Skúste sa dotknúť jeho ramena, keď hovoríte, tým odošlete správu, že sa vám páči.
 • Som z Prahy, tak kde nájdem tieto šaty?
  Pozrite sa na oblečenie v obchodoch, v ktorých žijete, a sami sa rozhodnite, či by z vás urobili roztomilého a múdreho. Mnoho ľudí si myslí, že si musíte kúpiť nové oblečenie, aby ste vyzerali dobre, ale vy nie. V oblečení, ktoré už máte, pravdepodobne vyzeráte rozkošne a múdro. Ak chcete aktualizovať svoj šatník, pozrite sa na televízne relácie, časopisy, popové videá atď., Produkované v mieste vášho bydliska, zistite, aké oblečenie nosia ľudia, o ktorých si myslíte, že sú chytré a roztomilé, a pokúste sa ich nosiť.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail