Ako si vytvoriť vlastný sesterský klub?

Váš klub je sesterský klub
Vyberte si názov svojho klubu SO SVOJOU SIS. Váš klub je sesterský klub, takže obaja by ste na tom mali zapracovať.

Prečítajte si The Sisters Club a teraz si chcete vytvoriť svoj vlastný Sisters Club? Prišli ste na správny článok!

Kroky

 1. 1
  Uistite sa, že máte sestry. Majte aspoň jednu sestru a dúfajte, že sú mladšie ako vy, pretože staršie sestry budú pravdepodobne príliš zaneprázdnené.
 2. 2
  Zavolajte ich do svojej miestnosti alebo na iné súkromné miesto. Povedzte im, že chcete vytvoriť klub. Potom sa ich opýtajte, či sa chcú pridať. Ak povedia nie, žobraj. Tiež im povedzte, aké skvelé by to bolo, a niektoré z aktivít a večierkov. Povedzte jej napríklad, že na každom stretnutí bude jesť (vložte prázdne miesto). Skúste ju presvedčiť, aby sa pripojila.
 3. 3
  Zavolajte schôdzu o niekoľko dní neskôr. Na tomto stretnutí sa pripravte povedať im, kto by mal byť prezidentom, tajomníkom atď. Keďže ste tým, kto klub založil, mali by ste byť prezidentom. Pokladník je trochu voliteľný, ale chceli by ste ho, pretože ak sa staráte o dieťa, môžete dať pokladníkovi peniaze a potom ich môžete použiť na nákup cukríkov alebo niečoho iného na večierok SC (sesterský klub). Hlasujte za ostatné pozície. Ak ste len dve dievčatá, môžete získať 2 pozície.
 4. 4
  Vytvorte logo. Buďte kreatívni s dizajnom a snažte sa, aby symbolizoval niečo o skupine. Uistite sa, že všetci súhlasíte s vybraným logom.
 5. 5
  Počas večierkov SC si dajte pochúťky ako zmrzlina a popcorn. To závisí od dovolenky. Ak bol napríklad deň svätého Patrika, podávajte sušienky v tvare ďateliny alebo pite mätový džús, pretože je zelený alebo iný zelený nápoj.
 6. 6
  Bavte sa vecami a nechajte členov skupiny rozhodnúť, čo majú robiť. Nechajte ich organizovať schôdze, kedykoľvek chcú. Nechcete, aby ľudia vypadli z klubu, preto pri plánovaní a rozhodovaní choďte s prúdom a počúvajte nápady od všetkých členov skupiny.
Uistite sa, že sa vám a vašej sestre klub páči
Uistite sa, že sa vám a vašej sestre klub páči.

Tipy

 • Tu je pár tipov, ktoré vám a vašej sestre pomôžu začať s klubom...
 • Vyberte si klub so SVOJOU SESTROU. Môže to byť klub zvierat alebo čokoľvek, čo chcete.
 • Vyberte si názov svojho klubu SO SVOJOU SIS. Váš klub je sesterský klub, takže by ste na tom mali obaja pracovať.
 • Ak budete pozvať priateľov, aby sa pridali, vyberte si S ňou. Aj keď môžete chcieť, aby ste to boli len vy a ona, ona môže chcieť niečo iné.
 • Vyberte si zamestnanie pre klub. (aportér občerstvenia, polícia, výrobca pevnosti, ETC.)
 • Uistite sa, že sa vám a vašej sestre klub páči. Ak sa vám alebo jej pevnosť nepáči, možno ju budete chcieť opustiť alebo sa pokúsiť urobiť ju zaujímavejšou.

Komentáre (1)

 • jdenesik
  V poslednom čase mám veľké problémy so svojimi sestrami a tento úžasný článok nás skutočne spojil. Najmä tam, kde som ich prosil, aby sa pridali, a potom som sa stal prezidentom. Spôsob, ako im ukázať, kto je šéf!
Súvisiace články
 1. Ako prestať na niekoho myslieť?
 2. Ako sa zbaviť negatívnych ľudí vo svojom živote?
 3. Ako byť expresívny?
 4. Ako tajne paušalizovať (tínedžeri)?
 5. Ako sa vyhnúť trápnym črevným zvukom?
 6. Ako odgrgnúť?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail