Ako si farbiť vlasy ružovým zlatom?

Aby som získal farbu vlasov z ružového zlata pre prírodné africké európske vlasy
Aké dve farby vlasov zmiešam, aby som získal farbu vlasov z ružového zlata pre prírodné africké európske vlasy?

Zatiaľ čo Kylie Jenner nebola prvou osobou, ktorá húpala vlasy z ružového zlata, mohla to byť práve ona, ktorá tento trend skutočne vybuchla. Krotšia verzia ružových vlasov, vlasy z ružového zlata, je nádherná zmes blond a ružových farieb, ktorá napodobňuje drahý kov, podľa ktorého je pomenovaná. Či už ste brunetka, ktorá hľadá veľkú zmenu, alebo blondínka, ktorá hľadá len ten ružový odtieň, určite budete otáčať hlavy s vlasmi z ružového zlata.

Časť 1 z 3: Odfarbenie vlasov

 1. 1
  Nakúpte správne spotrebné materiály. Ak máte tmavé vlasy, pred nanesením ružových odtieňov budete musieť farbu zdvihnúť. Aj keď vaše vlasy nemusia byť platinové, aby to fungovalo, ružová farba sa na hnedých vlasoch neobjaví. Skôr ako budete môcť robiť čokoľvek, budete musieť dosiahnuť zlatú farbu.
  • Bieliacu súpravu si môžete kúpiť v miestnom obchode s kozmetickými potrebami. Presné pokyny sa môžu líšiť v závislosti od použitej súpravy.
  • Ak prechádzate z tmavohnedej na blond, dôrazne sa odporúča vyhľadať profesionála. Odfarbenie vlasov doma môže trvať niekoľko aplikácií a s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahnete oranžovú farbu skôr, ako sa priblížite k blond. Viaceré nanášanie bielidla môže byť pre vaše vlasy škodlivé a ak si môžete za návštevu salónu vydať trochu peňazí navyše, môže to stáť za to.
 2. 2
  Noste rukavice a staré tričko. Bielidlo je silná chemikália, ktorá môže zafarbiť a zničiť oblečenie a štípať alebo dráždiť vaše ruky. Najlepšie je nosiť pri tom oblečenie, o ktoré sa nestaráte, a chrániť si ruky plastovými rukavicami. Z tohto dôvodu buďte opatrní, aby bola pracovná stanica čo najčistejšia. Bleach môže ľahko zničiť váš kúpeľňový koberec alebo vaše pekné utierky na ruky!
 3. 3
  Zmiešajte vývojku a bielidlo. Oboje sa dodáva v bieliacej súprave, ktorú si kúpite, ako aj v mixovacej vani alebo fľaši na ich zmiešanie. Pomocou štetca zmiešajte vývojku a bielidlo v mixovacej vani alebo fľaštičku intenzívne pretrepte, aby ste 2 Produkty. Po zmiešaní je pripravený na aplikáciu.
  Vlasy z ružového zlata
  Krotšia verzia ružových vlasov, vlasy z ružového zlata, je nádherná zmes blond a ružových farieb, ktorá napodobňuje drahý kov, podľa ktorého je pomenovaná.
 4. 4
  Vlasy si pripnite do sekcií. Aby ste zaistili, že ste všetky vlasy natreli bielidlom, je najlepšie pracovať po malých častiach. Pomocou sponiek na pazúry alebo sponiek na kačice si vlasy rozdeľte na 4 časti. Rozdeľte si vlasy do stredu a potom ich znovu rozdeľte od ucha k uchu, ako znamienko plus.
  • Pred začatím nanášania bielidla sa uistite, že je každá časť dôkladne očistená. S vlasmi bez spleti je práca oveľa ľahšia.
 5. 5
  Začnite nanášať bielidlo. Začnite zadnými časťami. Pri tejto práci je dôležité pracovať efektívne. Môže sa to zdať čudné, ale namiesto toho, aby ste bielidlo nanášali na korene a upravovali vlasy, budete robiť opak. Začnite nanášať bielidlo na končeky vlasov a postupujte smerom nahor. Vaše korene sa vďaka telesnému teplu bielia rýchlejšie ako zvyšok vlasov. Aplikáciou bielidla na korienky ako posledné, má farbivo viac času na usadenie sa na ostatných vlasoch.
  • Uistite sa, že ste úplne nasýtení každého prameňa vlasov.
  • Hneď ako bielidlo zasiahne vaše vlasy, začne sa s ich spracovaním, takže je dôležité mať pred začatím herný plán.
 6. 6
  Bielidlo nechajte podľa pokynov sedieť na vlasoch. Je dôležité prečítať si pokyny, ktoré ste dostali s konkrétnou bieliacou súpravou. Počas bielenia môžete svoje vlasy tiež strážiť a opláchnuť ich, keď si myslíte, že sa vaša prirodzená farba dostatočne nadvihla. Potom si vlasy umývajte ako obvykle, až kým bielidlo úplne nevypláchnete.
 7. 7
  V prípade potreby tento postup zopakujte. Pamätajte, že po 1 aplikácii môžu byť vlasy trochu žlté alebo oranžové, ak ste začínali s tmavými vlasmi. Bieliaca súprava dokáže zdvihnúť vlasy iba o niekoľko odtieňov súčasne, takže bude pravdepodobne potrebné opakovať tento postup o niekoľko dní, akonáhle budú mať vaše vlasy trochu času na dýchanie.
  • Ak ste si vlasy nikdy predtým nefarbili a sú skutočne zdravé, môžete si ich odfarbiť dvakrát za 1 deň, pokiaľ nepoužívate vývojár s vysokou pevnosťou dvakrát.
  • Pretože nenechávate svoje vlasy takúto farbu, je v poriadku, ak ste nedosiahli bezchybnú bielu blond farbu. Akonáhle dosiahnete zlatistú farbu, budete nanášať svoje ružové farbivo!
  • Bielidlo je škodlivé, takže je dôležité medzi jednotlivými bieleniami hydratovať a opraviť vlasy hlbokým kondicionérom. Čím menej bielidla použijete na vlasy, tým lepšie!
 8. 8
  Na tónovanie vlasov použite fialový šampón. Ak ste spokojní s farbou, ktorú ste dosiahli po bielení, môžete tento krok vynechať. Ak ste mali na začiatku tmavé vlasy, pravdepodobne ste po bielení skončili s oranžovou alebo žltou farbou. Umyte si vlasy fialovým šampónom, aby ste odstránili časť tejto rozčesanosti. Nechajte ich pôsobiť 5 až 10 minút a potom ich opláchnite a naneste kondicionér.
  • Ak si necháte vlasy nechať urobiť profesionálom, môže namiesto nich použiť toner.
Pridajte do svojho obľúbeného kondicionéra na vlasy ďalšiu tubu s farbivom
Ak ste fanúšikom svojich vlasov z ružového zlata a chcete túto farbu udržať intenzívnu, pridajte do svojho obľúbeného kondicionéra na vlasy ďalšiu tubu s farbivom.

Časť 2 z 3: Vytvorenie farby ružového zlata

 1. 1
  Kúpte si svoje vybrané farbivo. Existuje celý rad farieb, ktoré môžu dosiahnuť tento vzhľad, takže si ich môžete vyhľadať v miestnom obchode s kozmetickými potrebami alebo online. Nájdete veľa farieb, ktoré sa v skutočnosti budú nazývať „ružové“ alebo dokonca „ružové zlato“, ale vrstvenie akéhokoľvek ružového farbiva cez zlaté vlasy by malo stačiť.
  • V závislosti od intenzity farebného farbiva, ktorú si vyberiete, možno budete musieť zobrať aj riedidlo. Riedidlo zriedi farbu na vlasy a poskytne vám ľahší a pastelovejší výsledok.
  • Alebo si môžete kúpiť pastelovo ružové farbivo, napríklad z kolekcie Pravana Chromasilk Pastel alebo z kolekcie L'Oreal Paris Féria Smokey Pastels.
 2. 2
  Oddeľte si vlasy. Rozdelením vlasov na časti môžete zabezpečiť, aby ste každý kúsok pokryli ružovým farbivom. Môže stačiť rozdelenie vlasov na spodnú, strednú a vrchnú vrstvu. Sekcie držte mimo cesty pomocou sponiek do vlasov s pazúrmi alebo kačicami. Ak máte husté vlasy, možno budete musieť vytvoriť viac častí.
 3. 3
  Naneste svoje ružové farbivo. Pretože v tomto kroku nie je zahrnuté žiadne bielidlo, čas je o niečo menej kritický. Je dôležitejšie, aby ste dôkladne pokryli každý jeden prameň vlasov, ktorý chcete mať z ružového zlata. Na nanášanie produktu môžete použiť farbiaci štetec, ale môžete si ho jednoducho votrieť do vlasov pomocou rúk v rukaviciach. Po nanesení na každú sekciu túto časť vykefujte, aby ste farbivo ešte viac rozložili a zabezpečili, že ste dostali každý kúsok.
 4. 4
  Nechajte farbivo sedieť na vlasoch. Typicky, čím dlhšie necháte farbivo sedieť, tým je výsledná farba intenzívnejšia. Skontrolujte pokyny na farbive, ktoré ste si kúpili, a pri ich spracovaní sledujte svoje vlasy. Akonáhle vyprší čas, opláchnite farbivo z vlasov.
  • Ak boli vaše vlasy veľmi svetlé, možno nebudete musieť nechať ružové farbivo pôsobiť veľmi dlho.

3. časť z 3: Údržba vlasov z ružového zlata

 1. 1
  Obmedzte umývanie vlasov. Zakaždým, keď si vlasy umývate, vaša ružová farba trochu zmäkne. Ak máte radi farbu a chcete, aby vydržala čo najdlhšie, skúste vynechať čo najviac praní. Nebojte sa - to neznamená, že musíte hygienu vlasov úplne zanedbávať. Zakúpte si kúsok suchého šampónu, aby ste minimalizovali mastnotu a udržali vlasy svieži.
  Ale vrstvenie akéhokoľvek ružového farbiva cez vaše zlaté vlasy by malo stačiť
  Nájdete veľa farieb, ktoré sa v skutočnosti budú nazývať „ružové“ alebo dokonca „ružové zlato“, ale vrstvenie akéhokoľvek ružového farbiva cez vaše zlaté vlasy by malo stačiť.
 2. 2
  Pridajte svoje ružové farbivo do vlasového kondicionéra. Semipermanentné farby na vlasy v neprirodzených farbách sa pri každom umývaní vlasov trochu vymyjú. Ak ste fanúšikom svojich vlasov z ružového zlata a chcete túto farbu udržať intenzívnu, pridajte do svojho obľúbeného kondicionéra na vlasy ďalšiu tubu s farbivom. Keď sa sprchujete, nechajte kondicionér na pár minút vsiaknuť do vlasov. To zintenzívni farbu ružového zlata pri každom sprchovaní.
 3. 3
  Umyte si vlasy v studenej vode. Keď si vlasy opláchnete horúcou vodou, kutikula sa otvorí. Keď sa kutikula otvorí, vymyje sa farbivo, ktoré si dáte do vlasov. Obmedzením umývania na studenú vodu pomôžete udržať túto kožtičku utesnenú a farbivo uzamknuté. Aj keď každé umývanie trochu zriedi vaše ružové zlato, použitie studenej vody to minimalizuje.

Otázky a odpovede

 • Existuje nejaké trvalé farbivo pre ružové zlato?
  Áno. Mnoho kaderníkov ponúka túto farbu svojim zákazníkom.
 • Musím si odfarbiť vlasy, ak sú špinavé blond?
  Môžete sa pozrieť na tabuľku úrovní farieb vlasov (vygooglite si ju). Tam majú tmavú farbu vlasov od 1 do 10. Ak máte farbu vlasov, ktorá je na tomto zozname rovnaká ako 5 a chcete mať napríklad o 3 tóny svetlejší odtieň, musíte ho odfarbiť, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Ak však chcete mať iba o 1 tón svetlejšiu farbu, pravdepodobne ju nebudete musieť bieliť.
 • Aké dve farby vlasov zmiešam, aby som získal farbu vlasov z ružového zlata pre prírodné africké európske vlasy?
  Ak chcete získať farbu ružového zlata, môžete zmiešať ružovú, žltú / zlatú farbu a nejaké riedidlo, kým nedosiahnete požadovanú farbu. Ak ste v poriadku so semipermanentným farbivom, môžete použiť Virgin Pink a Cosmic Sunshine od spoločnosti Arctic Fox.

Komentáre (1)

 • walkerhenry
  Milujte myšlienku kondicionéra. Pridaním farbiva z ružového zlata do môjho kondicionéra a ponechaním 5 minút pomáha farbe vydržať dlhšie.
Súvisiace články
 1. Ako sa vyrovnať s príliš krátkym účesom?
 2. Ako rozkývať krátke vlasy?
 3. Ako upravovať krátke vlasy (ženy)?
 4. Ako prejsť od uvoľnených vlasov k prírodným?
 5. Ako dať krepovité vlasy do drdola?
 6. Ako sa starať o bi rasové (čiernobiele) vlasy?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail