Ako to, aby sa o vás zaujímal každý chlap v škole?

S ktorým chce ísť každý chlap
Viete o tom dievčati v škole, s ktorým chce ísť každý chlap?

Viete o tom dievčati v škole, s ktorým chce ísť každý chlap? Dievča, o ktoré sa zdá, že sa zaujímajú všetci chlapci? No hádajte čo. Môžete byť tým dievčaťom. Nie je to také ťažké, v skutočnosti je to celkom jednoduché.

Kroky

 1. 1
  Majte dobrú osobnú hygienu. Osprchujte sa každý deň a umyte si vlasy každý druhý deň. Jeho každodenným praním vznikne olej a to nebude chcieť žiadny chlap. Dbajte na to, aby vaše obočie bolo vždy v dobrom stave a aby ste vždy používali dezodorant. Žiadneho chlapa by nezaujímalo dievča, ktoré sa len tak nechá ísť.
 2. 2
  Postavte svoju najlepšiu tvár dopredu. To neznamená len nosiť make -up, ak ste dostatočne starí, ale aj to, ako ho nosiť. Väčšina chlapov by nechcela dievča s nalíčenou tvárou. Začnite riasenkou, ľahkou lícenkou a ľahkým leskom na pery. Možno pridajte nejaké jednoduché očné tiene a ak ste dobré, očné linky.
  • Vy nie aby váš make-up bude stredom pozornosti. Toto je bežná chyba, ktorú dievčatá robia. Myslia si, že experimentovanie s rôznymi farebnými očnými tieňmi a podivnými trblietavými vecami je atraktívne pre každý deň. Pri zvláštnej udalosti to môže byť v poriadku, ale nie každý deň.
  • Držte sa rovnakého základného vzhľadu každý deň. Pokúste sa nosiť dostatok make -upu, aby ste vyzerali sviežo. Ak to dokážete bez toho, urobte to. Pokojne to zamiešajte, ale zachovajte čistý a jednoduchý vzhľad.
 3. 3
  Maj sebavedomie Ak prídete a porozprávate sa s mužom, myslíte si, že by bol radšej, keby ste dali hlavu dole s rukami vo vreckách a mumlali si slová, alebo sa usmievali, udržiavali dobrý postoj a vyzerali, že sa vám páčia? Ide o to, že chlapi si podvedome myslia, že ak sa nemáš rád, prečo by ťa mali mať radi?
 4. 4
  Flirt. Nechoďte za každým chlapom a flirtujte s nimi, ale buďte ku každému chlapovi priateľskí a milí a robte maličkosti, ako je dotýkať sa ich paží a smiať sa na ich vtipoch. Toto milujú. A necháva ich, aby o vás chceli viac- uistite sa, že s každým chlapom nejdete príliš ďaleko, inak si budú myslieť, že ste divní alebo sa príliš snažíte.
 5. 5
  Rozhovor. Ak sa zdá, že chlap nemá záujem, usmejte sa a povedzte: „Uvidíme sa potom?“ A choď sa porozprávať s niekým iným. Rozhovor s chlapcami o čomkoľvek- o hlúpom učiteľovi, o hudbe, o čomkoľvek. Skúste sa vyhýbať náboženstvu alebo politike, pretože to pre neho môže byť nudné, alebo by ste ho mohli uraziť.
 6. 6
  Buďte zdvorilí ku každému. Buďte láskaví, rešpektujte ostatných, aby si oni vážili vás, a vždy sa správajte slušne.
  Žiadneho chlapa by nezaujímalo dievča
  Žiadneho chlapa by nezaujímalo dievča, ktoré sa len tak nechá ísť.
 7. 7
  Objať. Znie to hlúpo, ale funguje to. Ak sa chlap pozerá dole, povedzte „Hej, rozveseľ sa! Potrebuje niekto objatie?“ A usmej sa. Ak je blbec a odmietne vás, urobte si z toho srandu, namiesto toho, aby ste sa urazili alebo vyzerali nervózne. Len povedzte: „Nuž, buď taký! Ale keď potrebuješ objatie, nechoď za mnou plakať.“ A druh smiechu a úsmevu, aby mu oznámil, že nenecháte, aby sa k vám dostali malé veci. Aj tak vám asi nestojí za váš čas, ale predsa.
 8. 8
  Neohovárajte. Vďaka tomu vyzeráš ako každé štandardné dievča v škole, ak máš povesť, že hovoríš o ľuďoch. Musíte pôsobiť uvoľnene, aby ste sa s chlapmi ochladili.
 9. 9
  Buď uvoľnený, ale dievčenský. Buďte dostatočne pokojní a v pohode, aby ste sa mohli stretnúť s chlapcami, ale nemôžete sa zmeniť na divošku, ktorá sa zaujíma iba o futbal a videohry. Musíte sa obliecť a pôsobiť žensky, pričom budete stále chladná a zbieraná.
 10. 10
  Pekne sa obleč. Neobliekajte sa nedbalo alebo príliš elegantne každý deň. Možno je roztomilé tielko s vestou, rifľami a roztomilými topánkami mojím každodenným vzhľadom. Môžete tiež ísť s roztomilým tričkom, džínsami, čižmami a módnou šatkou. Ide o to, že musíte vyzerať ležérne a pritom byť stále dievčenská. Na to nemusíte mať veľa peňazí.
 11. 11
  Buď sám sebou. Znie to ako najdrzejšia vec na svete, však? Ale je to pravda. Nemôžeš pokračovať ako niekto, kým nie si, navždy. Buďte tým, kým ste, a pritom si zachovajte úroveň zrelosti.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail