Ako žartovať pri spánku?

Žartovať svojich priateľov počas spánku môže byť veľa zábavy. Ak váš priateľ zaspí skoro, dajte si na ruku krém na holenie alebo zubnú pastu, potom ho pošteklite na tvári, aby si ho ním potreli. Alebo im dajte nový vzhľad tým, že na ne nakreslíte fúzy a fúzy nestálym fixom. Keď sa vrátia z kúpeľne, vyskočte a vystrašte ich. Prípadne si urobte žartový hovor s iným z vašich priateľov. Uistite sa, že skryjete svoje číslo, aby nevedeli, že ste to vy. Neprajkujte nikoho, kto sa ľahko rozčúli, pretože žartovanie by malo byť zábavné pre každého. Ak chcete získať ďalšie tipy vrátane vtipkovania, čítajte ďalej!

Nechcete zničiť spánok alebo sa pohádať so svojimi priateľmi kvôli hlúpemu žartu
Nechcete zničiť spánok alebo sa pohádať so svojimi priateľmi kvôli hlúpemu žartu.

Vyspať sa s priateľmi môže byť taká zábava. Pridajte ešte viac vzrušenia pri každom prespaní tým, že vytvoríte malú neplechu. Žartujte svojich priateľov, ktorí robia chybu, že zaspali pred vami alebo žartujú spoločne s inými ľuďmi. Vytvorte si skvelé spomienky a strávte noc smiechom tým, že si počas nasledujúceho spánku vysmejete niektorých svojich priateľov.

Časť 1 z 3: výber osoby, ktorá má žartovať

 1. 1
  Najprv žartujte tomu, kto zaspí. Prvá osoba, ktorá zaspí, je ľahkým cieľom žartov, pretože stále bude veľa bdelých ľudí, aby si užili zábavu spolu. Alebo, ak chcete, môžete počkať, kým niekoľko ľudí zaspí, a tak bude viac ľudí žartovať.
  • Skúste byť veľmi tichý. Keďže sa žartu môže zúčastniť veľa ľudí, je ľahké sa nechať uniesť zábavou. Ale ak robíte príliš veľa hluku, spiaci človek sa môže zobudiť a váš žart bude zničený.
 2. 2
  Žartujte niekomu, kto nespí. Ak sa chcete uistiť, že sa nikto z vašich priateľov nerozčúli tým, že ste zadkom svojich vtipov o žartovaní, vyberte si niekoho iného. Vďaka tomu nebudete musieť ráno nič vysvetľovať svojim priateľom (alebo ich rodičom).
  • V zásade to znamená žart, keď zavoláte niekomu inému. Vymyslite vtipný žart a užite si ho so všetkými svojimi priateľmi.
 3. 3
  Vyberte si niekoho, kto sa nebude hnevať. To je obzvlášť dôležité, ak si žartujete s jedným zo svojich priateľov, ktorý s vami prespáva. Niektorí ľudia sa dajú ľahko zahanbiť a rozčúliť. Nie sú to dobrí ľudia na žart, pretože nemusia oceniť humor. Zamyslite sa nad tým, kto by si myslel, že žart je zábavný, a vyberte si túto osobu, aby ste sa vyhli bolestivým pocitom.
  • Nechcete zničiť spánok alebo sa pohádať so svojimi priateľmi kvôli hlúpemu žartu.
 4. 4
  Nechajte si prvok prekvapenia. Ak všetkým poviete, že plánujete žarty na prespanie, nikto nebude chcieť zaspať a nebude to také zábavné, pretože každý bude očakávať vaše žartíky. Ak chcete ľudí na spánok pobaviť, počkajte, kým ľudia začnú zaspávať, a potom povedzte svojim ostatným priateľom o svojich vtipných plánoch na žart.
  • Vopred nikomu nehovorte o svojich plánoch na žart. Alebo povedzte jednému alebo dvom ľuďom, o ktorých viete, že sa budú radi zabávať.
Ktorá už zaspala pri vašom spánku
Žertovať môžete aj pomocou mobilného telefónu osoby, ktorá už zaspala pri vašom spánku.

Časť 2 z 3: Výber skvelého vtipu

 1. 1
  Skúste vtipný žart. Existuje veľa možností pre žarty a mnohé z nich zahŕňajú fyzický humor. Vymyslite zábavný nápad, na ktorom sa vaši priatelia budú smiať celé dni. Môžete napríklad vyskúšať jeden z týchto žartov:
  • Kamarátovi naneste na prsty zubnú pastu a potom ho pošteklite na tvári. Môžete tiež použiť arašidové maslo alebo šľahačku.
  • Do topánok mu dajte krém na holenie.
  • Ak niekto otvára ústa na chrápanie, vystreknite kyslý sprej!
  • Nakreslite na ne čiernou (nie trvalou) fixkou. Urobte im hlúpy dizajn na tvári alebo rukách. Čokoľvek, k čomu máte prístup, bez toho, aby ste ich prebudili. Nakreslite fúzy a fúzy. Len sa uistite, že je to druh značky, ktorá sa bude ľahko trieť.
 2. 2
  Telefonujte žartom. Žartové hovory sú skvelým spôsobom, ako si so svojimi priateľmi vytvoriť veselé spomienky. Len sa uistite, že nezavoláte nikomu, koho by váš telefonát s žartom urazil. Mali by ste volať iba ľudí, ktorí ocenia humor, pretože je to všetko v dobrej zábave.
  • Skúste niekomu zavolať a opýtať sa niekoho, či mu nefunguje chladnička. Keď povedia áno, povedzte im, že to pôjdu chytiť!
  • Žertovať môžete aj pomocou mobilného telefónu osoby, ktorá už zaspala pri vašom spánku. Len sa uistite, že neurobíte nič, čo by im mohlo spôsobiť problémy.
 3. 3
  Skúste strašidelný žart. Žarty, ktoré na chvíľu niekoho vydesia, môžu byť veselé. Dávajte si však pozor, aby vtip nebol odľahčený. Chcete, aby si ľudia, ktorým žartujete, uvedomili, že je to vtip, a nie legitímne sa báli. Môžete napríklad vyskúšať jeden z týchto žartov:
  • Naneste si na tvár make -up, aby ste vyzerali ako šialený klaun. Potom prebuďte svojich priateľov!
  • Skryte sa v sprche za sprchovým závesom a vyskočte, keď niekto príde použiť kúpeľňu. Uistite sa, že to urobíte skôr, ako začnú používať kúpeľňu, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.
 4. 4
  Skúste žartíky súvisiace so spánkom. Ľudia niekedy robia v spánku vtipné veci a môže byť skutočne zábavné to zaznamenať alebo o tom hovoriť nasledujúce ráno. Ale aj keď nikto v spánku nerobí nič smiešne, vždy môžete predstierať, že to urobil ako ďalší žart!
  • Povedzte niekomu, že v spánku hovorili zábavné veci. Môžete napríklad svojmu priateľovi povedať, že keď spal, povedal: „Milujem obedárku“.
  • Ak je niekto hrozný hovorca spánku, zaznamenajte si vtipné veci, ktoré hovorí.
Že si počas nasledujúceho spánku vysmejete niektorých svojich priateľov
Vytvorte si skvelé spomienky a strávte noc smiechom tým, že si počas nasledujúceho spánku vysmejete niektorých svojich priateľov.

Časť 3 z 3: Zaistite, aby sa každý bavil

 1. 1
  Nerob niečo trvalé. Žarty môžu byť veľmi zábavné, ale nechcete nechať v sebe neporiadok, ktorého upratovanie trvá niekoľko dní alebo týždňov. Nepoužívajte trvalé fixky, ak niekomu kreslíte na tvár alebo iné časti tela.
 2. 2
  Vyhnite sa žartom, ktoré niekoho dostanú do problémov. Nechcete, aby si rodičia vašich priateľov mysleli, že máte zlý vplyv, preto sa vždy vyhnite žartom, ktoré by mohli niekoho dostať do problémov. Nerobte veci, ktoré poškodzujú ľudské telo alebo majetok.
  • To znamená vyhnúť sa domom ľudí, ktorí papierujú v toaletách, alebo vajíčkam. Snažte sa neničiť si oblečenie ani nerobiť obrovský neporiadok. A rozhodne nerobte nič nebezpečné, čo by mohlo niekoho zraniť. Nič nezruinuje žart rýchlejšie ako nevyhnutná cesta do nemocnice.
 3. 3
  Nebuď zlý duchaplný. Žartovanie je zábavné, iba ak je to zábava. Ak používate žart ako spôsob, ako šikanovať niekoho, kto sa vám nepáči, alebo aby niekto iný mal pocit, že nepatrí, potom to nie je žart. Ty si len tyran. Žartovať budú iba ľudia, ktorých poznáte, a budú s nimi skutočne priatelia. Nepoužívajte žarty ako spôsob, ako vylúčiť niekoho iného.
 4. 4
  Občas sa žartujte. Ľudia by na vás mohli začať byť naštvaní, ak si myslia, že sa im vždy žartujete, ale nikdy sa nenecháte vtipkovať. Ak chcete, aby sa zo žartov stala zábava, musíte sa občas stať cieľom. To znamená nechať ostatných, aby si z vás robili žarty, a nerozčuľovať sa kvôli tomu.
  • Môžete tiež hrať žarty na seba. Môžete si napríklad naliať trochu vody na prednú časť nohavíc a predstierať, že ste sa omylom namočili.
A potom povedzte svojim ostatným priateľom o svojich vtipných plánoch na žart
Ak chcete ľudí na spánok pobaviť, počkajte, kým ľudia začnú zaspávať, a potom povedzte svojim ostatným priateľom o svojich vtipných plánoch na žart.

Tipy

 • Pokiaľ ide o žartové hovory, najskôr stlačte *67, aby sa číslo nepodarilo vysledovať. Tiež by ste mali zapnúť telefón ako súkromný, aby nikto nevedel, že ste to vy.
 • Zaistite, aby mal niekto rovnaký zmysel pre humor ako vy, inak by sa mohol rozčúliť.
 • Pomôžte svojmu priateľovi ráno upratať neporiadok!
 • Ak chcete zo seba strhnúť podozrenie, správajte sa tak, ako by vás niekto iný naštval, napríklad nalejte si vodu do hlavy, keď všetci spia, a prebúdzajte ich s tým, že vás niekto zaleje vodou, keď ste spali. Ľudia budú menej pravdepodobne vás podozrievať, ak ste obeťou.
 • Môžete tiež žartovať každého S výnimkou jednej osoby, potom každý uverí, že je zodpovedný za neplechu.

Varovania

 • Dávajte si pozor, že ak to urobíte, môžete za to dostať horší žart.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail