Ako sa prihlásiť na výstavu koní?

Tiež by ste sa mali vedieť prihlásiť na všetky triedy
Tiež by ste sa mali vedieť prihlásiť na všetky triedy, v ktorých by ste chceli svojho koňa predviesť v registračnom formulári.

Existujú stovky rôznych výstav koní. Existujú výstavy plemien, výstavy 4H a disciplíny (napr. Lovec/skokan, reining atď.) Ale väčšina výstav koní má podobný registračný proces. Nasleduje niekoľko základných informácií o prihlásení sa na výstavu koní.

Kroky

 1. 1
  Kontaktujte agentúru alebo osobu, ktorá organizuje show. Upozorňujeme, že mnohé výstavy koní organizujú správcovské spoločnosti, ktoré si miesto jednoducho prenajmú. Ľudia na mieste arény môže alebo nie byť schopný vám pomôže zaregistrovať pre show.
 2. 2
  Požiadajte o registračný formulár alebo „zoznam cien“, ako sa im často hovorí na veľkých šou lovcov/skokanov.
 3. 3
  Vyplňte registračný formulár so všetkými údajmi o vás a vašom koni. Tiež by ste sa mali vedieť prihlásiť na všetky triedy, v ktorých by ste chceli svojho koňa predviesť v registračnom formulári.
 4. 4
  Ak show trvá niekoľko dní alebo dokonca týždňov, musíte zaistiť ustajnenie svojho koňa. V registračnom formulári budú zahrnuté informácie o stánkoch na mieste výstavy. Ak potrebujete stánok na show, uveďte počet stánkov, ktoré budete potrebovať, ako aj dobu, počas ktorej ich budete potrebovať. A nezabudnite na posteľnú bielizeň! Môžete si priniesť vlastné, ale veľa predstavení vám predá posteľnú bielizeň... aj keď to môže byť drahé. Nezabudnite, že výstavná stránka nezodpovedá za vášho koňa, keď používate ich stánky... vy ste. Stále sa musíte starať o jeho kŕmenie, napájanie a čistenie jeho stánku.
 5. 5
  Keď vyplníte registračný formulár, jednoducho ho vráťte. V závislosti od relácie môže byť požadovaná záloha vašim formulárom alebo sa môže vyžadovať zaplatenie poplatku.
 6. 6
  Nezabudnite si uschovať časť zoznamu cien, ktorý obsahuje plán a popis tried. Toto je váš návod na predvádzací deň.
 7. 7
  V deň predstavenia sa zaregistrujte v showroome. Ukážková kancelária vám pridelí číslo, ktoré budete nosiť v ringu.
 8. 8
  Je tiež bežnou praxou nechať „otvorenú kontrolu“ v predvádzacej miestnosti. Toto je podpísaný prázdny šek na pokrytie vašich poplatkov, ak opustíte areál bez platenia. Ak vám nevyhovuje „otvorený šek“, môžete nechať šek, ktorý pokryje všetky vaše náklady na show, a jednoducho požiadať o vrátenie peňazí za všetky zrušené hodiny.
 9. 9
  Pamätajte si, že ak máte v úmysle poškriabať triedu, musíte to oznámiť. Ak v stanovenom čase neupozorníte showroom, že sa škrabete, bude sa vám za triedu účtovať bez ohľadu na to, či ste v nej ukázali alebo nie.
Reining atď.) Ale väčšina konských show má podobný registračný proces
Hunter/Jumper, reining atď.) Ale väčšina konských show má podobný registračný proces.

Tipy

 • Zaregistrujte sa včas, niektoré väčšie predstavenia majú neskoré registračné poplatky.
 • V deň predstavenia môžete spravidla pridať alebo zrušiť vyučovanie bez pokuty, pokiaľ to oznámite výstavnej kancelárii.
 • Relaxujte a bavte sa pri šou!
 • Ak necháte svojho koňa pripútaného k prívesu, snažte sa mať vždy niekoho pri prívese, aby ho mal na očiach. Požiadajte svojich susedov o pomoc pri predstavení. Môžete pracovať na smeny.
 • Príďte skoro v deň predstavenia. Parkovanie môže byť divoká bitka a miesto v prívese môže byť drahé. Navyše, ak prídete skôr, budete mať vy aj váš kôň čas usadiť sa.
 • Pamätajte si, že na konských výstavách môžu mať rôzne krúžky rôzny čas začiatku. Podľa svojho plánu určte, kedy krúžky začínajú.
 • Tiež jediné triedy, ktoré majú začiatočný čas, sú prvé triedy, deň odtiaľ postupuje. Nie je vždy ľahké predpovedať, kedy sa ukážete. Niektoré triedy môžu byť väčšie ako ostatné a niektoré môžu byť také malé, že sú všetky skombinované alebo zrušené. Jediný spôsob, ako vedieť, kedy sa ukážete, je byť na výstave.

Varovania

 • Ak si na výstavný deň nepožičiate stánok a rozhodnete sa nechať svojho koňa pripútaného k prívesu, nezabudnite na neho! Nezabudnite mu nechať plné seno. Vo všeobecnosti nie je ľahké nechať vodu na dosah, preto si musíte byť istí, že budete svojmu koni často ponúkať vodu. Nikdy nie je dobré nechať koňa príliš dlho bez dozoru. Nehody sa môžu stať vtedy, keď ich najmenej čakáte.
Súvisiace články
 1. Ako cvičiť dvojbodovú pozíciu bez koňa?
 2. Ako spoznáte falošné tričko Lacoste?
 3. Ako štylizovať polokošele?
 4. Ako získať plachého koňa, aby vám veril?
 5. Ako vyrobiť stojan na drevené sedlo?
 6. Ako dostať koňa pod kontrolu?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail