Ako prekvapiť svoje deti výletom do sveta Disneyho?

Nechajte deti predprogramovať vaše zariadenie GPS podľa digitálnej polohy do svetového parku walt disney
Nechajte deti predprogramovať vaše zariadenie GPS podľa digitálnej polohy do svetového parku walt disney.

Mnoho rodičov svoje špeciálne výlety za deťmi skôr odkladá. Ale pokiaľ ide o výlety do sveta Walta Disneyho, niektorí rodičia sa rozhodnú poskytnúť im špeciálne zaobchádzanie a urobiť ho pri tejto príležitosti úplne jedinečným. Ak sa však pýtate, ako by ste mali týmto typom výletu prekvapiť svoje deti, tento článok býva dobrou odpoveďou.

Kroky

 1. 1
  Pripravte sa na niekoľko spôsobov. Či už ide o lov smetiara vo vašom dome, alebo zhromažďovanie indícií zameraných na Disney Parks alebo jeden z mnohých ďalších nápadov, pripravte si všetko, čo budete potrebovať, a prineste si to so sebou. v prípade lovu mrchožrútov však budete musieť miesta vopred načítať správnou kartou „ďalšie vodítko“ spolu so samotným „vodítkom“.
 2. 2
  Zhromaždite svoje deti. Bez ohľadu na to, či sú tieto deti super mladé alebo tínedžerské alebo o niečo staršie, musia byť všetky nablízku, aby v rovnakom čase zbierali rovnaké informácie.
 3. 3
  Posaďte svoje deti na mäkký povrch, ako je pohovka/milostný sedák alebo mäkké kreslo. Deti budú mať tendenciu opustiť oblasť pred veľkým odhalením, ak je povrch príliš tvrdý.
  Pomocou abecedných magnetov na chladničku uverejnite na chladničke rýchlu správu s názvom „Ideme do sveta
  Pomocou abecedných magnetov na chladničku uverejnite na chladničke rýchlu správu s názvom „Ideme do sveta Disney“.
 4. 4
  Nech sa pokúsia vysvetliť význam niektorých špeciálnych disneyovských kúskov, ktoré by ste mali mať v blízkosti. Tieto položky by mali obsahovať klasický „klobúk Disney Ears“ a „mapu Disney Parks“. Povedzte im, že máte mapu, a oni musia odhaliť, čo to znamená/znamená (uistite sa, že text Walt Disney World v hornej časti prednej strany mapa je načmáraná, aby ju nemohli prečítať rýchlym pohľadom.
 5. 5
  Nechajte ich, aby sa vydali na mrchožrútov okolo domu. Ako bolo uvedené v prvom kroku, uistite sa, že sú položky umiestnené v takom poradí, v akom chcete, aby vaše deti chodili okolo nich a od nich. Aby mohli zakaždým skončiť na správnom mieste, musíte ich tiež umiestniť do rovnakých rohov, aké chcete, aby ich dokázali dostatočne dobre dešifrovať. Uistite sa, že na každom mieste čaká aj cena v štýle Disney. Zaistite, aby sa posledná zastávka skončila tým najobľúbenejším „teraz, hádaj, kam ideš?“ a povedzte im to buď nahlas, alebo na papieri.
 6. 6
  Povedzte svojim deťom pár drobností o ich ďalšej ceste lietadlom, ak viete, že ešte nevedia tak dobre čítať. Či už letíte na neoznačené miesto inde v USA (keď je to v skutočnom živote skutočne na medzinárodné letisko Orlando / Walt Disney World), bude to zrejmé, keď sa tam dostanete.
 7. 7
  Pomocou abecedných magnetov na chladničku uverejnite na chladničke rýchlu správu s názvom „Ideme do sveta Disney“. Možno budete potrebovať niekoľko balení týchto magnetov, ale slovo sa čoskoro dozviete.
  Ako by ste mali týmto typom výletu prekvapiť svoje deti
  Ak sa však pýtate, ako by ste mali týmto typom výletu prekvapiť svoje deti, tento článok býva dobrou odpoveďou.
 8. 8
  Kúpte si prispôsobiteľnú/prispôsobenú skladačku, ktorú si vytvoríte sami. Hlavnou atrakciou hádanky by malo byť odhalenie. Pre väčšinu starších detí je to často zábava a nemalo by im to trvať dlho.
 9. 9
  Vyplňte svoj domov predmetmi, ktoré sú usporiadané v štýle/vzore „skrytý mickey“. Položte poháre alebo taniere, alebo dokonca položte palacinky na tanier v štýle Skrytého Mickeyho a zistite, či dokážu rozlúštiť, aké sú tieto štýly „písania“. Ak nemôžete, budete im musieť informovať o tom, čo sú. Tento typ odhalenia však použite v krajnom prípade.
 10. 10
  Nechajte deti predprogramovať vaše zariadenie GPS podľa digitálnej polohy do svetového parku walt disney. Aj keď je v nich uvedená ich adresa, ich umiestnenie, poloha DDMMSS alebo desatinné miesto v parku tieto informácie neposkytnú príliš rýchlo. Budú musieť zariadenie oddialiť, aby jasnejšie videli, na aké miesto sa chystajú.
  • Mapy mobilného telefónu s dotykovou obrazovkou lepšie fungujú, keď to deťom ukážete. Ak ho však nemáte, bude musieť stačiť GPS alebo podobne.
 11. 11
  Nechajte svoje deti skontrolovať priradenie brány k vašim najnovším lístkom. Keď zistia, že cieľom je „Orlando“, uvedomia si, že idú do Disney Worldu.
  • Jediná vec, na ktorú deti myslia, keď počujú „Orlando“, je „ Svet Walta Disneyho“ (pokiaľ nebudú bývať v Orlande, v takom prípade budú zmätení).
  • Keď väčšina rodičov plánuje výlet do sveta Walta Disneyho, väčšinou sa rozhodnú letieť na hlavné letisko v Orlande: medzinárodné letisko Orlando. Uistite sa, že poznáte trojpísmenový kód letiska, ktorý používajú všetky letecké spoločnosti (MCO). Tento trojpísmenový kód môže byť pre dieťa dosť mätúci, ak na lístku neuvádza názov mesta.
Keď väčšina rodičov plánuje výlet do sveta Walta Disneyho
Keď väčšina rodičov plánuje výlet do sveta Walta Disneyho, väčšinou sa rozhodnú letieť na hlavné letisko Orlanda: medzinárodné letisko Orlando.

Tipy

 • Väčšina starších detí sa asi po prvom záchytnom bode nedostane k lovu mrchožrútov, ak na miesto prihodíte pár Disney Ears. Odpoveď budú vedieť okamžite! Bez ohľadu na to, či pôjdu prvýkrát, alebo milióntykrát (v tomto staršom veku), budú vedieť, že ich čaká takýto výlet, a tak budú vedieť, že je na nich „teraz“.
 • Pred „Veľkým odhalením“ sa uistite, že veci vášho dieťaťa sú na cestu vopred zabalené. Vychutnajú si prekvapenie, ak ich prekvapíte buď v noci pred cestou, alebo v deň letu na výlet, a nebudete si musieť ušetriť žiadne ďalšie minúty zo svojho drahocenného času plánovania, keď môžete byť na ceste prichádzajúcej do cieľa. Predbežné plánovanie ako kľúč k tomuto prekvapeniu.
 • Mnoho ďalších myšlienok nájdete na nižšie uvedenej stránke zdroja výskumu. Tieto nápady sú však najčastejšie používanými myšlienkami, ktoré väčšina rodičov bude používať.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail