Ako sa stať úspešným online študentom pomocou tabule?

Mnoho vysokých škôl používa online vzdelávacie systémy
Mnoho vysokých škôl používa online vzdelávacie systémy, ako napríklad Blackboard, na organizovanie online tried a umožnenie každému študentovi vyťažiť maximum z dištančného vzdelávania.

Online kurzy ponúkajú študentom možnosť získať kredit na vysokú školu bez toho, aby sa museli pravidelne stretávať v triede. Mnoho vysokých škôl používa online vzdelávacie systémy, ako napríklad Blackboard, na organizovanie online tried a umožnenie každému študentovi vyťažiť maximum z dištančného vzdelávania. Kroky 1 až 6 poskytujú návrhy, ako úspešne používať tabuľu, zatiaľ čo kroky 7 až 13 poskytujú tipy, ako byť dobrým online študentom.

Kroky

 1. 1
  Prihláste sa a zoznámte sa s tabuľou pred prvým týždňom výučby.
 2. 2
  Využite všetky online príručky, ktoré môže vaša škola ponúknuť, pokiaľ ide o navigáciu na tabuli.
 3. 3
  Zoznámte sa s ikonami na domovskej stránke mojej tabule. V závislosti od nastavenia vašej školy môžu ikony predstavovať aktualizácie diskusného fóra alebo známok, prípadne môžu znamenať, že vás čoskoro čaká kvíz, domáca úloha alebo schránka.
 4. 4
  Uvedomte si všetky termíny domácich úloh, kvízov, úloh schránky atď. Je tiež dôležité pokúsiť sa tieto úlohy odoslať pred dátumom ich splatnosti v prípade, že máte technický problém.
 5. 5
  Vopred vedieť, na koho sa budete musieť obrátiť, ak máte pri práci s tabuľou technické problémy.
 6. 6
  Pri online kvízoch si uložte každú odpoveď. Vaše odpovede tak zostanú zachované, aj keď máte technické problémy. Nezabudnite tiež po dokončení kvízu kliknúť na tlačidlo Odoslať, aby ste ho mohli ohodnotiť.
 7. 7
  Urobte si rozvrh. Majte plánovač so všetkým, čo má na sebe, a samostatný kalendár pre každú triedu s dôležitými dátumami a termínmi, kedy sa majú plniť úlohy.
  Pri vyplňovaní online kvízov si uložte každú odpoveď
  Pri vyplňovaní online kvízov si uložte každú odpoveď.
 8. 8
  Buďte organizovaní. Nechajte všetku prácu v priečinkoch alebo zakladačoch a všetko usporiadajte podľa dátumu, témy alebo kapitoly.
 9. 9
  Plánujte to najhoršie. Čo keď napríklad ochoriete? Mali by ste urobiť všetko včas, ak by sa stalo niečo, čo by vám bránilo v domácich úlohách.
 10. 10
  Prečítajte si materiál. Pri online lekcii je ľahké nečítať určené kapitoly, pretože profesor nikdy nepozná rozdiel, ale pred zadaním úloh by ste si ich mali vždy skúsiť prečítať, aby ste vedeli, čo by ste mali robiť.
 11. 11
  Vyberte si dobré časy a miesta na prácu. Mali by ste študovať, čítať, robiť testy a kvízy a písať písomky, keď sa dokážete najlepšie sústrediť. Obvykle to je vtedy, keď ste bdelí, sami a je okolo vás ticho.
 12. 12
  Štúdium. Je veľmi dôležité študovať všetky testy a kvízy, ale ak ich robíte online, je často veľmi jednoduché jednoducho neštudovať a použiť knihu na testovanie. Ak budete študovať vopred, nebudete potrebovať svoju knihu a nakoniec získate oveľa viac znalostí.
 13. 13
  Neodkladajte to. Je ťažké neodkladať prácu v online triede, pretože sa nestretnete s profesorom, aby ste odovzdali úlohy. Skúste zostať nad vecou a skončiť po trochách, nie veľa tesne predtým, ako je všetko potrebné.

Otázky a odpovede

 • Aké operačné systémy sú kompatibilné s Blackboard?
  V súčasnosti je možné tabuľu používať iba v systémoch Macintosh a Windows. Operačné systémy Linux v súčasnosti nepodporujú tabuľu.

Súvisiace články
 1. Ako používať relatívne doložky v angličtine?
 2. Ako teda použiť vo vete?
 3. Ako nájsť inverziu kvadratickej funkcie?
 4. Ako zmeniť zmiešané čísla na nesprávne zlomky?
 5. Ako vypracovať zlomok sumy?
 6. Ako vyriešiť akýkoľvek problém s fyzikou?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail