Ako byť v súlade so ženami?

Ale rovnako ako muži existujú aj niektoré ženy s nižším emocionálnym/intelektuálnym potenciálom
Ale rovnako ako muži existujú aj niektoré ženy s nižším emocionálnym/intelektuálnym potenciálom, ktoré nemusia vydávať takú reakciu, akú by ste chceli.

Skutočná a skutočná interakcia so ženou vám môže priniesť bezprecedentnú radosť a môže byť veľkým posilňovačom života. Ale ako všetko dôležité v živote, vyžaduje si to úsilie, čas a oddanosť. Žiadny vstup, žiadny výstup - život je v skutočnosti spravodlivý.

Kroky

 1. 1
  Buďte verní svojmu vnútornému ja. Zistite, čo od života chcete a čo vás núti zaškrtnúť. Nemá zmysel pokúšať sa objaviť, ako vychádzať so ženou, ak ste nadšení z automobilov a strojov. Robte to, kvôli čomu sa cítite skutočne šťastní. Keď čítate tento článok, pravdepodobne vás zaujíma nájdenie harmónie so ženou. Tu sú hlavné rady
 2. 2
  Rozvíjajte skutočnú lásku a rešpekt k ženám akéhokoľvek druhu. Koniec koncov, zaslúžia si to. Ak sa vám podarí dozvedieť sa o dôvodoch, snoch, nádejach a emocionálnych reakciách žien, objavíte úplne nový svet radosti a šťastia. Ženy sú schopné ponúknuť oveľa viac, ako si väčšina mužov uvedomuje. Objavte to a urobte z tohto sveta lepšie a šťastnejšie miesto.
 3. 3
  Naučte sa jej pozerať do očí. Oči sú priamym oknom do duše človeka, a preto je pohľad do jej očí dobrým spôsobom, ako zistiť jej povahu, sny, strach a postoj k životu. Naučte sa ticho konverzovať jediným pohľadom. Ženy sú prirodzene dobré v „tichých očných rozhovoroch“ a sú šťastné, že nájdu niekoho, kto je na rovnakej vlnovej dĺžke. Je to vynikajúci začiatok, zvyčajne úprimnejší a lepší ako všetky „tie“ predkrmy na konverzáciu, ktoré obsahujú tvarohové zberače a podobne. Ženy sú hlboké a emotívne, a preto by mnohé ženy uprednostnili iný prístup.
 4. 4
  Relaxuj. Ak naozaj milujete ženy a dávate to najavo, nemôže z toho vzniknúť nič zlé. Aj keď nie ste jej typ, bude sa k vám správať s rešpektom a uznaním, že sa k nej správate tak, ako by si zaslúžila. Toto je situácia, ktorá je výhodná pre všetkých
  A preto by mnohé ženy uprednostnili iný prístup
  Ženy sú hlboké a emotívne, a preto by mnohé ženy uprednostnili iný prístup.
 5. 5
  Naberte odvahu byť k nej úprimní. To neznamená, že musíte byť „blázni“. Ukážte jej, že máte dosť charakteru na to, aby ste boli pravdiví. (Tip: Nemusíte to zneužívať, môže to vnímať ako slabinu. Buďte úprimní, ale nehovorte jej všetko, čo máte na srdci. Najlepším prístupom je premýšľať o tom, ako sa ju pokúsiť zviesť, a tak trochu prefiltrujte svoju úprimnosť. aby vám pomohla dosiahnuť tento cieľ a dala jej vedieť, akí ste cenní a vzácni. Na tomto správaní nie je nič zlého. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, pozrite si filmový žáner Don Juan a pokúste sa porozumieť tomu, ako rozprávajú a ako sa správajú.; mali skutočnú a úprimnú vášeň pre ženy.)
 6. 6
  Porozprávajte sa s ňou, ale zároveň jej dajte o sebe vedieť. Skúste do týchto rozhovorov nezapájať svoju osobu, postavte sa radšej na vedľajšiu koľaj. (napr. Vpravo: „Vaše oči sú také hlboké, že by z niekoho mohli urobiť veľmi šťastného človeka“. Chybné: „Naozaj sa mi páčia vaše oči a som do nich zamilovaný“.)
 7. 7
  Buďte emocionálni. Ženy sú emocionálne tvory a nedokážu odolať emocionálnym impulzom. Rozprávajte sa s ňou emocionálne pripútaným spôsobom, jemne sa dotknite jej obočia, ruky. Ak ste skutoční, budete cítiť nutkanie tak urobiť, a nie preto, že viete, že to musíte urobiť. Pochopte však, že ak sa žena o vás týmto spôsobom nezaujíma, môže jej to byť a pravdepodobne aj bude nepríjemné. Nebuďte priveľmi dotieraví, ale dostatočne prítulní.
 8. 8
  Mať sebaúctu. Dobre sa oblečte, zostaňte v dobrej kondícii atď. Milujte ženy, ale buďte mužom. Budú to milovať.
 9. 9
  Majte spravodlivé úmysly. Ak je vašim jediným úmyslom zviesť a odísť, nepatríte do kategórie „pravých“, ale „sukničkárov“. Ženy sú cítiaci, emocionálni ľudia, nie hračky, správajte sa k nim ako k ľuďom a naučia vás rešpektovať. Ak vaše úmysly nie sú pravé, zhorší to váš stav, dokonca aj vo vašich vlastných očiach.
  • Ak sa vám podarí konať a správať sa tak, ako je popísané vyššie, je pravdepodobné, že väčšina žien vás bude mať veľmi rada. Zároveň budete môcť urobiť im aj sebe úprimnú radosť. Ale rovnako ako muži existujú aj niektoré ženy s nižším emocionálnym/intelektuálnym potenciálom, ktoré nemusia vydať reakciu, ktorú by ste chceli. Nemôžete byť všetkým pre všetkých a ani nemusíte.

Tipy

 • Naučte sa byť ticho. Ak nájdete so ženou rovnakú vlnovú dĺžku, nebudete mať problém z času na čas mlčať. To vytvára vzájomné emocionálne pripútanie.
  Pravdepodobne vás zaujíma nájdenie harmónie so ženou
  Keď čítate tento článok, pravdepodobne vás zaujíma nájdenie harmónie so ženou.
 • Sledujte svoj hlasový tón. Je oveľa dôležitejšie, ako to poviete, než to, čo hovoríte. Mierne zmeňte rýchlosť a výšku tónu. Budú si vás pamätať!
 • Konaj ako muž a maj dôstojnosť. Určite si na teba spomenú, aj keď nemajú záujem o vzťah s tebou (a dokonca môžu zmeniť názor)

Varovania

 • Nájde sa (nie často) žena, ktorá o vzťah s vami nebude mať skutočný záujem. Buď sú zadaní, ženatí, alebo nie ste jej typ. Prijmite to, pretože je to normálne.
Súvisiace články
 1. Ako prispôsobiť vekové rozpätie troud?
 2. Ako hovoriť s dievčatami na tinderi?
 3. Ako hovoriť s chlapmi v službe Tinder?
 4. Ako niekoho zablokovať na tinderi?
 5. Ako požiadať niekoho o tanec do týždňa?
 6. Ako nájsť zaujímavé zoznamovacie aktivity?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail