Ako vyzerať dobre nahá (dievčenská verzia)?

Je bežné, že sa vo svojom tele cítite trochu neisto, keď ste nahí, ale s trochou starostlivosti o seba a sebadôvery môžete začať milovať to, ako vyzeráte. Skúste použiť nejaké telové mlieko, ktoré pomôže vašej pokožke zachytiť svetlo. Ak ste si vedomí akýchkoľvek škvŕn alebo jaziev, môžete ich zakryť korektorom alebo krémom na škvrny. Ak zistíte, že myslíte na svoje telo negatívne myšlienky, nezabudnite, že ste dokonalí takí, akí ste. Zamerajte sa na tie časti tela, ktoré milujete, a snažte sa zabudnúť na čokoľvek, čo vás robí neistými, pretože sebavedomý prístup spôsobí, že budete vyzerať a cítiť sa ešte atraktívnejšie. Ďalšie tipy vrátane toho, ako si zlepšiť svoju sebaúctu, čítajte ďalej!

Vám pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie
To vám môže pomôcť cítiť sa lepšie sám so sebou a pocit pohody, keď ste nahí, vám pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie.

Ľudské telo je úžasná vec, a to je úplne normálne, že chce ukázať ho (v rozumných medziach). Ale aj keď sa cítite vo svojom tele úplne vynikajúco, stále môžete mať nepríjemné neistoty týkajúce sa toho, ako vyzeráte nahý. Nebojte sa; s troškou trpezlivosti a plánovania budete mať z disrobovania dobrý pocit, že budete mať o chvíľu postarané.

1. metóda zo 4: zvýšenie sebavedomia

 1. 1
  Obklop sa pozitívnými ľuďmi. Ak chcete mať zo svojho tela dobrý pocit, budete sa musieť obklopiť pozitívnosťou. To vám môže pomôcť cítiť sa lepšie sám so sebou a pocit pohody, keď ste nahí, vám pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie. Snažte sa hľadať pozitívnych ľudí na vašej snahe vyzerať dobre nahí.
  • Stretávajte sa s ľuďmi, ktorí sú skutočne pozitívni. Vyhľadajte priateľov, členov rodiny a spolupracovníkov, ktorí majú vysokú sebaúctu a sú povzbudiví a vďační ostatným.
  • Negativita je nákazlivá, takže sa vyhýbajte ľuďom, ak vás zrazia. Ak sa vaša priateľka cíti zle zo svojho tela, môžete byť voči sebe kritickejší.
 2. 2
  Hľadajte vzory, ktoré prijímajú svoje telá. Môže to byť celebrita alebo niekto známy. Napríklad možno vašej tete Joan vyhovuje jej starnúce telo a netrápi sa tým, že vám vzniknú vrásky. Možno existuje model plus-veľkosti, ktorý milujete a ktorý povzbudzuje ženy, aby ocenili telá všetkých tvarov a veľkostí.
  • To vám môže pomôcť oceniť rôzne typy postavy a uvedomiť si, ako dôvera a osobnosť môžu spôsobiť, že je niekto sexi rovnako ako vyzerá dobre.
  • Majte pozitívne vzory na tele, ktoré vám pomôžu vidieť spojenie medzi mysľou a telom človeka. Ďalšie pozitívne vlastnosti, ako napríklad tvorivosť a inteligencia, môžu niekoho vďaka svojej osobnosti zatraktívniť.
 3. 3
  Myslite na seba a svoje telo pozitívne myšlienky. Je nepravdepodobné, že sa budete cítiť sebavedome a sexi nahí, ak máte drsného vnútorného kritika. Pracujte na zastavení negatívnych myšlienok, keď ich začnete prežívať. Snažte sa nahradiť negatívne myšlienky pozitívnymi, pretože to vám môže pomôcť vyzerať a cítiť sa lepšie.
  • Venujte pozornosť tomu, ako o sebe myslíte celý deň. Keď cítite, ako sa vnáša negativita, nájdite radšej pozitívnu myšlienku alebo potvrdenie, aby ste namiesto toho premýšľali.
  • Ak sa napríklad ocitnete v myšlienkach „Nemôžem uveriť, aký som veľký“, pretože sa nezmestíte do džínsov, pomyslite si na niečo ako „Dokonalé telo neexistuje. Stále môžem byť krásna, aj keď sa do týchto riflí nezmestím. ““
 4. 4
  Nájdite spôsoby, ako si užívať svoje telo. Chcete, aby vaše telo vyzeralo dobre nahé. Jedným zo spôsobov, ako mať svoje telo rád, je naučiť sa ho oceniť. Nájdite veci, ktoré sa dajú zamerať na fyzické potešenie. To vám umožní objať a vychutnať si svoje telo.
  • Dajte si pekný, teplý kúpeľ. Dajte si masáž. Ísť tancovať. Buďte fyzicky v intímnom vzťahu so svojím priateľom alebo priateľkou.
  • Uvedomte si pocity, ktoré vaše telo cíti. Naozaj oceníte pocit, že vaše plachty priliehajú k pokožke. Jedzte pomaly a vychutnávajte si chuť svojho jedla.
Snažte sa hľadať pozitívnych ľudí na vašej snahe vyzerať dobre nahí
Snažte sa hľadať pozitívnych ľudí na vašej snahe vyzerať dobre nahí.

Metóda 2 zo 4: Vyzerajte skvele prostredníctvom stravy a cvičenia

 1. 1
  Vykonajte denný tréning. Ak viete, že v zhone musíte vyzerať skvele nahí, skúste si urobiť tento tréning: 24 výpadov na každú nohu, 24 klikov na bicykle, 24 klikov, 24 klikov do V a 24 sekúnd horolezcov.
  • Počas tohto tréningu si nerobte žiadne prestávky. Chcete udržiavať svoj srdcový rytmus na vysokej úrovni a potiť sa. Netlačte sa však do toho, aby ste sa pohybovali tak rýchlo, že začnete pociťovať bolesť.
  • Ak chcete urobiť V-kríž, posaďte sa na spodok, pokrčte nohy a zdvihnite ich zo zeme, potom sa opierajte dozadu, až kým nepocítite zatiahnutie brušných svalov. Narovnajte nohy a opierajte sa ešte viac dozadu, potom sa vráťte do pôvodnej polohy v sede.
 2. 2
  Znížte nadúvanie správnym stravovaním. Aj keď ste v naozaj dobrej kondícii, trochu nafúknutia môže narobiť starosti s vašou sebadôverou. Zbavte sa nadúvania pitím 9 šálok (2,2 litra) vody každý deň a upravte svoj jedálniček.
  • Počas varenia sa vyhýbajte nadmernému soleniu vrátane jedál v mikrovlnnej rúre, pretože to môže viesť k zadržiavaniu vody a nadúvaniu. Namiesto toho vyskúšajte iné korenie.
  • Mliečne a korenené jedlá môžu viesť k plynatosti a nadúvaniu. Aby ste si vyrovnali žalúdok, obmedzte príjem mliečnych výrobkov, ako sú syry a mlieko.
  • Drž sa ďalej od alkoholu. Alkohol môže podráždiť váš žalúdok, spôsobiť opuchy a vyzerať nafúknuto.
 3. 3
  Vyberte si správne ovocie a zeleninu. Pokiaľ ide o chudnutie a zníženie nadúvania, zdravé ovocie a zelenina môžu pomôcť. Uistite sa však, že konzumujete správne druhy produktov. Určitému ovociu a zelenine by ste sa mali vyhnúť, ak sa snažíte zoštíhliť.
  • Brokolica, kapusta, karfiol a artičoky môžu u ľudí niekedy zvýšiť nadúvanie. Ak sa snažíte vyzerať lepšie nahí, vyhýbajte sa týmto potravinám.
  • Bobule, hrozno a citrusové plody majú sklon znižovať nadúvanie, zatiaľ čo medovka, jablká a hrušky môžu zvyšovať plyn a nadúvanie.
 4. 4
  Piť čaj. Pitie čaju môže pomôcť znížiť nadúvanie žalúdka, urýchliť metabolizmus a pomôcť pri trávení. Skúste piť zázvorový čaj, čaj chai, čučoriedkový čaj, ibištekový čaj, feniklový čaj alebo citrónový čaj, aby ste zahnali zápal a zmiernili nafukovanie žalúdka.
  • Vyskúšajte harmančekový čaj, ktorý zmierni nadúvanie a pomôže tiež obmedziť prejedanie.
  • Ak nemáte radi čaj, skúste vypiť hrnček s horúcou vodou ráno a tiež pred a po každom jedle.
 5. 5
  Používajte telové mlieko s kyselinou glykolovou. Kyselina glykolová je píling, ktorý má schopnosť, aby vaša pokožka vyzerala mladšie, hladšie a jemnejšie. Naneste na pokožku pleťovú vodu s obsahom kyseliny glykolovej a potom ju vtierajte kefkou s dlhou rukoväťou.
  • Telové mlieko s kyselinou glykolovou nanášajte iba na svoje telo. Neaplikujte si ho na tvár.
  • Následne ich opláchnite, aby ste zaistili zmytie všetkých odumretých buniek pokožky.
Budete vyzerať ešte krajšie nahí
Ak sa vo vnútri cítite sebavedomo, táto dôvera bude vyžarovať smerom von a budete vyzerať ešte krajšie nahí.

Metóda 3 zo 4: Vylepšenie vášho prirodzeného nahého tela

 1. 1
  Upratujte si vlasy na tele. Každý má iné preferencie, pokiaľ ide o ochlpenie na tele, a neexistuje žiadny správny alebo nesprávny spôsob, ako upraviť ten váš. Ak však uprednostňujete oholenie určitých častí tela, urobte tak pred obnažením. Môžete tiež použiť zastrihávač vlasov na jemné zastrihnutie citlivých oblastí.
  • Nepoužívajte konvenčný holiaci strojček na ochlpenie, pretože pokožka v okolí tejto oblasti je citlivá. Namiesto toho zastrihnite vlasy malými zastrihávačmi bikín a potom použite depilačný krém na odstránenie novo vyrastených vlasov.
  • Zvážte holenie nôh a podpazušia. Choďte pomaly na pekné, čisté oholenie. Možno budete chcieť použiť aj krém na holenie, pretože tak vaša pokožka po holení bude hladšia.
 2. 2
  Ak chcete skryť svoje chyby, použite samoopaľovač. Počas sprchovania si pílingujte celé telo. Venujte pozornosť drsným a suchým miestam, ako sú lakte. Po vyschnutí si telo zahmlite samoopaľovacím prostriedkom. Nechajte prvý náter utesniť a potom na prípadné problémové oblasti nanášajte väčšie množstvo koželuhu.
  • Na zoštíhlenie vzhľadu môžete použiť samoopaľovač. Skúste si opaľovací krém naniesť na oblasti ako stehná a boky pásu.
  • Trite si telo utierkou, aby ste doň včlenili koželužňu a zabránili nerovným líniám. Prechod od tmavších k svetlejším odtieňom by mal byť postupný.
  • Pred použitím samoopaľovacieho prostriedku na zvyšok tela si vždy urobte test náplasti na koži. Mali by ste tiež presne dodržať pokyny na fľaši.
 3. 3
  Naneste telové mlieko. Pokožka každého človeka je iná a rôzne typy pleti spôsobujú rôzne problémy. Nájdite telové mlieko určené na odstránenie problémov, ktoré máte, a potom sa hojne nanášajte na svoje problémové partie. Napríklad ak máte:
  • Akné na tele: vyhľadajte krém, ktorý môže rozptýliť ľahké škvrny.
  • Modriny: naneste krém z arniky, ktorý im pomôže rýchlejšie sa uzdraviť.
  • Celulitída: vyhľadajte krém, ktorý napne.
  • Suchá pokožka: naneste telový olej.
  • Vyrážky alebo slnečné škvrny: vyhľadajte tónovanú pleťovú vodu, ktorá vyrovná vašu pokožku.
  • Strie: na zafixovanie línií naneste samoopaľovač.
 4. 4
  Noste podpätky. Podpätky môžu byť nepríjemné, ale existuje dôvod, prečo ich ženy stále nosia. Nosenie podpätkov môže spôsobiť, že váš zadok bude pôsobiť energickejšie a vaše nohy budú pôsobiť dlhšie a tónovanejšie. Ak pohodlné nosenie podpätkov máte, urobte tak skôr, ako sa vyzlečiete.
  • Chôdza v podpätkoch zapája vaše svaly na nohách, takže sa tiež dobre trénujete. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď zvolíte ihlové podpätky.
  • Ak ste nikdy predtým nenosili podpätky, môžu si veľa zvykať. Strávte nejaký čas chodením v podpätkoch vo svojej domácnosti, aby ste sa uistili, že ste v nich schopní vyvážiť.
Stále môžete mať nepríjemné neistoty týkajúce sa toho
Ale aj keď sa cítite vo svojom tele úplne vynikajúco, stále môžete mať nepríjemné neistoty týkajúce sa toho, ako vyzeráte nahí.

Metóda 4 zo 4: vytvorenie lichotivého prostredia

 1. 1
  Vyberte správne svetlo. Osvetlenie zohráva obrovskú úlohu pri určovaní toho, ako vyzeráte - aj tie najkrajšie modely vyzerajú pri žiarivkovom osvetlení úplne inak. Urobte si láskavosť a zvoľte osvetlenie, ktoré bude lichotiť vášmu telu.
  • Zhasnite svetlá a radšej sa rozhodnite pre svetlo sviečok. To môže zmierniť vaše vlastnosti.
  • Vymeňte bežné žiarovky za žiarovky, ktoré ponúkajú ružovú farbu. To vám môže pomôcť, aby tón pleti mal zlatistú farbu.
  • Vytvorte podsvietenie umiestnením stojacích alebo nočných lámp za sebou. Vďaka tomu bude vaša silueta vyzerať úžasne.
 2. 2
  Poznajte svoje uhly. Smerovanie dopredu môže niekedy spôsobiť, že vaše telo bude vyzerať boxernejšie, ako v skutočnosti je. Namiesto toho skúste otočiť tak, aby ste stáli v uhle 0,75. To zvýrazní vaše krivky a dodá telu tvar.
  • Nestavaj sa rovno. Namiesto toho položte ruku na bok a pokrčte koleno.
  • Ohnite ruku a položte ju na bok; vďaka tomu bude vaša ruka vyzerať dlhšie a chudšie.
  • Pózujte v posteli, aby ste pri položení zistili svoje najlepšie uhly. Ľahnite si na bok a spodnú ruku si položte pod prsia, aby ste ich zodvihli.
 3. 3
  Využite svoju vnútornú dôveru. Toľko krásy pramení z toho, čo je vo vnútri. Ak sa vo vnútri cítite sebavedomo, táto dôvera bude vyžarovať smerom von a bude vyzerať ešte krajšie nahá.
  • Zamerajte sa na všetky svoje časti tela, ktoré máte radi, a zabudnite na čokoľvek, kvôli čomu sa cítite neisto.
  • Spomeňte si na chvíľu, keď ste sa cítili sexi a silní, a pokúste sa znova vytvoriť ten okamih tu a teraz.
  • Skúste si dať na dráhu svoju obľúbenú popovú divu - počúvanie Beyonce alebo Britney Spears vás zaručene bude cítiť viac sexi a sebavedomejšie.

Tipy

 • Pred rozobieraním sa vyhnite tomu, že budete mať na sebe čokoľvek. tesné oblečenie zanechá na pokožke červené záhyby a stopy.
Súvisiace články
 1. Ako sa cítiť pohodlne nahý?
 2. Ako milovať byť nahý?
 3. Ako sa nevidieť nahý?
 4. Ako odlíšiť nudizmus od pornografie?
 5. Ako vyzerať a cítiť sa dobre nahý (pre mužov)?
 6. Ako praktizovať nudizmus vo svojej izbe bez toho, aby o tom niekto vedel?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail