Ako sa správne ostrihať?

Môžete si nájsť ten pravý strih pre vás
Či už uprednostňujete krátke, stredne dlhé alebo dlhé vlasy, môžete si nájsť ten pravý strih pre vás.

Pri strihaní by štýl, ktorý hľadáte, mal dopĺňať tvar vašej tváre. Či už uprednostňujete krátke, stredne dlhé alebo dlhé vlasy, môžete si nájsť ten pravý strih pre vás. Do salónu si určite prineste veľa obrázkov. Čím viac obrázkov budete mať strih, tým lepšie vám váš stylista môže dať to, čo chcete.

1. metóda z 3: úprava okrúhlej tváre

 1. 1
  Získajte skratku. Ak máte okrúhlu tvár a chcete ísť nakrátko, mali by ste ísť veľmi nakrátko. Získajte strih pixie s hrotovitými vrstvami. Toto zníži zaoblenie vašej tváre pridaním výšky a zvýraznením vašich očí. Ak máte rovné, jemné vlasy, urobí to zázraky. Držte sa ďalej od toho, ak máte kučeravé vlasy.
 2. 2
  Choďte na stredne dlhý strih. Ak chcete stredný strih, choďte na dlhý bob. Mal by siahať až po kľúčnu kosť a skončiť chrumkavými vrstvami. Táto dĺžka je skvelého strihu, vďaka ktorému získate efekt zoštíhlenia tváre. Ak ho plánujete nosiť kučeravý, odstrihnite si ho o niekoľko centimetrov dlhšie ako je vaša kľúčna kosť.
 3. 3
  Nechajte si narásť dlhé vlasy. Ak dávate prednosť dlhším vlasom, môžete ľahko vytvoriť vlasy plnšie, vďaka čomu bude vaša tvár pôsobiť štíhlejšie. Pre tento vzhľad použite vrstvy, ktoré začínajú od línie čeľustí. Pomocou dlhých vrstiev zaostrite na končeky vlasov. Jedná sa o vynikajúci strih jemných vlasov, ktorý im pomáha vyzerať skôr objemne ako vláčne.
  • Použite stredovú časť. Pre dievčatá s okrúhlou tvárou je vždy dobrý stredový diel. V kombinácii s vašimi dlhými vrstvami a mäkkými kudrlinami sa vaše oči stanú okamžitým zameraním pre každého, kto vyzerá podľa vašich predstáv.

Metóda 2 z 3: úprava dlhej / oválnej tváre

 1. 1
  Nech je to krátke. S dlhou alebo oválnou tvárou choďte na hranatý bob. Mali by ste mať krátke vrstvy, ktoré objímajú bradu, aby ste zdôraznili svoj tvar tváre. Použite grafické uhly vo svojom bobu s trhanými vrstvami a dodajte svojmu štýlu zábavu.
  • Ak máte veľmi kučeravé vlasy, môžete tento vzhľad ešte veľmi dobre vytiahnuť. Jednoducho ho strihajte o niečo dlhšie, aby mali kučery určitú váhu, aby udržali tvar vášho strihu.
 2. 2
  Pridajte trochu dĺžky. Ak vám bob nesedí, choďte na elegantný vzhľad. Použite jemné vrstvy a účes zostrihajte pri pleciach. Ak máte tenké vlasy, nastrihajte si okolo tváre nerovnomerné kratšie vrstvy, aby vlasy vyzerali čo najplnejšie.
  • Vytvorte telo po stranách tváre pomocou kučier a vĺn. Vyhnite sa nadmernému objemu na vrchu.
 3. 3
  Štýl to dlho. Ak chcete mať dlhé vlasy a mať tvár dlhého alebo oválneho tvaru, držte ich tak dlho, ako by ste chceli, ale pridajte bočnú ofinu. Dlhé kmene spojené s touto retro textúrou skrátia vašu dlhú tvár. Keď sa s týmto účesom ostriháte, buďte pripravení na ofinu, aby ste držali správny tvar.
Aby ste držali správny tvar
Keď sa s týmto účesom ostriháte, buďte pripravení na ofinu, aby ste držali správny tvar.

Metóda 3 z 3: úprava štvorcovej tváre

 1. 1
  Skráťte to. Krátky vrstvený bob je skvelým strihom pre štvorcovú tvár. To zvýrazní skôr vaše lícne kosti ako líniu čeľustí. Pomocou jemných bočných nárazov pomôžte zaostriť nahor.
  • Ak máte husté vlasy, upravte tento vzhľad pomocou žehličky.
 2. 2
  Udržujte to v strede. Strihajte si vlasy tesne pod plecia. Pomocou ľahkých vrstiev po celom koncoch maskujte silnú bradu. Rozdeľte si vlasy na stranu, aby ste vyrovnali štvorcovú tvár, a zastrihnite niekoľko ráznych tresiek, ktoré stečú do boku.
 3. 3
  Vyraste to. Ak túžite po dlhých vlasoch, ktoré doplnia vašu štvorcovú tvár, poobzerajte sa po prameňoch a ofine, ktoré sťahujú kľúčnu kosť, a dopadajú na lícne kosti. Nechcete dlhý štýl s drsnými koncami, ak máte štvorcovú tvár. Rozptýlenie vrstiev zjemní vašu tvár.
  • Ak máte jemné vlasy, udržujte ich na minimálnej úrovni, ale začnite ich stále v blízkosti kľúčnej kosti.
Súvisiace články
 1. Ako prestrihnúť krajkovú prednú parochňu?
 2. Ako štýl Bob?
 3. Ako narovnať husté vlasy?
 4. Ako si urobiť tenšie vlasy?
 5. Ako používať bublinkové farbivo na vlasy?
 6. Ako si farbiť vlasy farbiacim krémom?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail