Ako nosiť červené topánky?

Ak si chcete obuť červené topánky, skúste ich zladiť s neutrálnou farbou, ako je čierna, hnedá, sivá alebo biela, vďaka ktorej budú vaše topánky popraskané. Červené šaty môžete tiež spárovať so žiarivo oranžovým alebo ružovým oblečením, aby ste dosiahli odvážny letný vzhľad. Ak chcete niečo jemnejšie, skúste červené topánky spárovať s neutrálnymi vzormi, ako sú čiernobiele polka šaty alebo prúžkované nohavice. Alebo zmiešajte červené lodičky s džínsami, aby ste dosiahli elegantný ležérny vzhľad. Prípadne ich spárujte s nohavicami, ktoré majú v sebe stopy červenej, aby vytvorili červený motív. Ďalšie tipy od našej spoluautorky módy vrátane toho, ako zvoliť správne červené topánky pre váš outfit, čítajte ďalej!

Môžem nosiť červené topánky s červeným topom
Môžem nosiť červené topánky s červeným topom, ak mám čierne nohavice?

Takmer každá žena mohla mať úžitok z toho, že vo svojom módnom arzenáli mala červené topánky. Červené topánky môžu vyraziť najjemnejšie z outfitov a urobiť odvážne a sebavedomé vyhlásenie. Bohužiaľ, červené topánky môžu vyzerať zle lepkavé alebo nevhodné, ak sa nosia nesprávnym spôsobom. Pomocou červených topánok podľa potreby dochuťte korením, ale odolajte pokušeniu vhodiť ich do už aj tak pikantného kompletu, aby ste zabránili nadmernému červenému použitiu.

Metóda 1 z 2: výber správnej topánky

 1. 1
  Hľadajte slinky červeného ihličia pre to najlepšie v sexi obuvi. Ak chcete topánku, ktorá zanechá dlhotrvajúci dojem na rande alebo veľkej udalosti, je tu červená päta. Buďte opatrní, s čím túto topánku spárujete, pretože jej spárovanie s príliš veľkým počtom pozoruhodne sexi odevov môže váš pohľad posunúť do sféry trashiness.
 2. 2
  Tónujte veci červenou pumpičkou. Ak si chcete obuť červené topánky do práce alebo na bežnú prechádzku po bloku, je najlepším riešením jednoduchá červená pumpa. Byty sú dostatočne jednoduché na to, aby sa divoká červená podmanila.
 3. 3
  Nájdite strednú cestu výberom čerpadla s nízkym podpätkom. Podpätky môžu pôsobiť noblesne, aj keď sú červené. Lodičky so zatvorenými špičkami sú vašou najlepšou voľbou a môžete ich nosiť ako k ležérnemu, tak k elegantnému outfitu.
  Môžem nosiť modré topánky rovnako ako červené topánky
  Môžem nosiť modré topánky rovnako ako červené topánky?
 4. 4
  Vyskúšajte iný odtieň červenej. Ak máte z nosenia žiarivo červenej topánky obavy, začnite s hlbším odtieňom, napríklad bordovým. Sýty odtieň červenej je tlmenejší a trochu menej zreteľný, vďaka čomu sa budete cítiť istejšie, pokiaľ ide o vašu schopnosť odtiahnuť ho.

Metóda 2 z 2: výber správneho oblečenia

 1. 1
  Priraďte červenú farbu k neutrálnym. Ak sú vo vašom outfite jedinou farbou čierna, hnedá, šedá, nahá, biela a tmavomodrá modrá, vďaka neutrálnej obuvi bude váš outfit pôsobiť iba nudnejšie. Po pridaní jasne červenej topánky sa váš štýl stane popovým. Skúste si dať červenú pumpu, keď si nabudúce oblečiete čiernu ceruzkovú sukňu a bielu blúzku so zapínaním na gombíky.
 2. 2
  Farebný blok. Farebné blokovanie je postup nosenia pevných blokov jasných, navzájom sa doplňujúcich farieb. Skúste si obuť červené topánky k oranžovým alebo ružovým šatám.
  ODBORNÝ TIP

  Červené podpätky sa dobre spájajú s džínsami alebo celočiernym outfitom, ale moja osobná obľúbená farebná kombinácia je žltá a červená.

 3. 3
  Vyvarujte sa nosenia červenej s červenou farbou. Ak máte pevné červené šaty, nenoste ich k červeným topánkam. Ak tak urobíte, riskujete nadmerné obchodovanie. Ak by ste radšej chceli mať svoje jasne červené topánky s červenými šatami, vyberte si tmavočervené šaty, ktoré dodajú vášmu súboru hĺbku.
 4. 4
  Rovnako sa vyvarujte nosenia červených topánok s jasne zelenou farbou. Červená a zelená sú príliš úzko spojené s Vianocami a ich spoločné nosenie spôsobí, že váš outfit bude vyzerať príliš sezónne. Namiesto žiarivo zelenej zmiešajte svoje červené topánky s hlbšími odtieňmi ako olivová.
  Môžem nosiť červené topánky s modrými džínsy
  Môžem nosiť červené topánky s modrými džínsy a obyčajné čierne tričko?
 5. 5
  Noste červené topánky s neutrálnym vzorom. Červené topánky s nakuknutými špičkami dobre doplnia čiernobiele šaty s bodkami alebo prúžkované nohavice.
 6. 6
  Spárujte červené topánky so vzormi, ktoré majú v sebe stopy červenej farby. Zatiaľ čo jednočervené oblečenie je často s červenými topánkami nadbytočné, potlač so stopami červenej farby sa s vašimi topánkami koordinuje jemným a vhodným spôsobom.
 7. 7
  Červené lodičky noste s ležérnym oblečením. Červené topánky vyzerajú skvele proti rifľovo modrým džínsom, najmä stredným a tmavým praniam. Červená pumpa je jednoduchý spôsob, ako dodať vášmu každodennému štýlu popovú farbu a rafinovanosť.
 8. 8
  Nepoužívajte červené topánky s kýčovitými alebo sugestívnymi kúskami. Červené topánky sú už pomerne sexi. Ich nosenie s roztrhanými džínsami, tielkom, vypnutými šortkami a inými odhalenými odevmi nevyzerá, že vyzeráte viac sexi. Namiesto toho, aby ste pôsobili sebaisto, môže to jednoducho vyzerať, akoby ste sa príliš snažili, aby vás niekto spozoroval.
 9. 9
  Noste červené topánky s konzervatívne sexi súpravou. Ak chcete naplno využiť zvodnú povahu červených ihličiek, spárujte ich s outfitom, ktorý je nenápadne, ako otvorene, zmyselný. Napríklad malé čierne šaty s rukávmi na čiapke a spodným lemom po kolená môžu byť veľmi sexi, aj keď majú miernu pokožku. Vďaka tomu je potenciálnym kandidátom na vaše červené vysoké podpätky.
  Ak by ste radšej chceli mať svoje jasne červené topánky s červenými šatami
  Ak by ste radšej chceli mať svoje jasne červené topánky s červenými šatami, vyberte si tmavočervené šaty, ktoré dodajú vášmu súboru hĺbku.
 10. 10
  Odolajte pokušeniu ozdobiť sa príliš veľa červenými doplnkami. Červené topánky môžete zladiť s červeným rúžom a červenou kabelkou, ale zostaňte len pri tom. Do zmesi nepridávajte červený opasok, červený šál, červený náramok a rubínovo červený prsteň. Niekoľko červených doplnkov vyzerá koordinovane, príliš veľa však vyzerá prehnane.

Tipy

 • Ak sa vám páči spôsob, akým červené topánky rozjasnia váš outfit, experimentujte tiež s ďalšími červenými doplnkami. Viazajte červený opasok okolo bielej blúzky so zapínaním na gombíky alebo si cez plece navlečte žiarivo červenú kabelku. Vložte však tieto kúsky do svojho šatníka jeden po druhom a vyhnite sa tomu, aby ste ich nosili všetky naraz.
 • Červené topánky vyzerajú skvele, ak sú zladené s neutrálnymi vzorkami a vzormi, ktoré obsahujú slabé stopy červenej farby, ale sú zlou voľbou pre pevné červené oblečenie. Mali by ste sa tiež vyhnúť červeným topánkam s outfitmi, ktoré sú už dosť zmyselné.
 • Žiadne dva páry červených topánok nie sú rovnaké. Predtým, ako budete môcť určiť, s čím si obuť červené topánky, musíte si položiť otázku, čo dúfate v nosenie topánok a kam v nich plánujete kráčať. Napríklad červený vysoký podpätok by mohol byť vhodný na rande, ale do kancelárie sa lepšie hodí byt.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Červené topánky
 • Oblečenie neutrálnej farby
 • Vzorované oblečenie
 • Minimálne červené doplnky

Otázky a odpovede

 • Čo si môžem obliecť s červenými plochými bytmi?
  Džínsy alebo malé čierne šaty (LBD) by vyzerali skvele, pretože vďaka džínsom vyzerajú topánky nenútene zábavne a elegantne a vďaka vášmu LBD vyzerajú odvážne aj koketné.
 • Môžem nosiť tmavomodré krátke šaty s jasne červenými topánkami?
  Áno! Pekný pár žiarivo červených lodičiek bude s tmavomodrými šatami vyzerať úžasne! Noste len minimálne šperky, aby ste neodvádzali pozornosť od svojho outfitu.
 • Môžem si na jar obuť červené topánky? Čo môžem spárovať so svojimi červenými topánkami?
  Áno, jar je skvelý čas na nosenie červených topánok. Červené topánky môžete spárovať s hlbšími farbami, napríklad s bordovou, tmavomodrou, čiernou a bielou. Tmavomodré úzke džínsy tiež vyzerajú dobre, ak sa chystáte skôr na neformálny vzhľad.
 • Môžem nosiť tmavočervené ihlové podpätky s čiernou sukňou s ceruzkou po kolená a vrchnou časťou s rúžovou ružovou a čiernou leopardovou potlačou?
  Áno! Znie to skvele. Nenosil by som však príliš veľa šperkov, pretože by to mohlo spôsobiť, že by sa outfit dostal cez vrch.
 • Akú farbu si mám obliecť k béžovým svadobným šatám?
  Tmavé zemité farby sa k béžovej dobre hodia. Dobre by sa hodila aj svetlošedá alebo krémovo hnedá farba, alebo ak by ste chceli nechať svoje topánky trochu viac vyniknúť, zvážte námornícku modrú.
 • Čo si môžem ako chlap obliecť s červenými topánkami?
  Môžete si obliecť červené tričko s vyblednutými džínsami alebo čierne rifle, červené tričko a čierne sako.
 • Môžem nosiť červené topánky s modrými džínsy a obyčajné čierne tričko?
  Iste, pokiaľ vám vyhovuje, keď topánky vyniknú a sú ústredným bodom vášho oblečenia.
 • Môžem nosiť modré topánky rovnako ako červené topánky?
  Nie. Modré topánky vyzerajú dobre s mnohými outfitmi, nie sú však také lákavé ako červené. Červené topánky vynikajú a pôsobia dojmom, zatiaľ čo modré topánky sú pekným denným vzhľadom. Skúste spárovať svoje modré topánky s niečím v rovnakom farebnom tóne, hlbšími alebo svetlejšími odtieňmi. To dodá outfitu hĺbku.
 • Môžem si obliecť kráľovské modré šaty s červenými podpätkami?
  Myslím si, že kráľovské modré šaty by vyzerali lepšie s tmavšou farbou, najmä preto, že kráľovská modrá je už praskajúcou modrou farbou.
Nezodpovedané otázky
 • Môžem nosiť červené topánky so šatami s leopardím vzorom?
 • Aké farby pôjdu s červenými opätkami?
 • Môžem nosiť červené topánky s červeným topom, ak mám čierne nohavice?
 • S čím môžem spárovať červené topánky?
 • Môžem nosiť kombinézu s červenými opätkami?

Komentáre (7)

 • pagacgabriella
  O tom, ako nosiť crop top. Ale konkrétnejšie som chcel, ako sa spárovať so sárami.
 • mason77
  Pomohlo mi, ako spárovať červené topánky s neutrálnym oblečením a tiež ako sa vyhnúť príliš červenej farbe.
 • peytonrunolfsso
  Tento článok mi dal istotu nosiť sandále na platforme s lesklým červeným semišom Prada. Potvrdilo to niekoľko estetických predstáv, ktoré som už mal, a posilnilo to moje vlastné videnie mojich nových sandálov. Veľmi sa mi páčili veľmi užitočné ilustrácie.
 • svetozarkalisky
  Všetko pomohlo. Nemôžem to spočítať všetko, ale vďaka za pomoc s tvojimi tipmi.
 • sidkozey
  Bolo to užitočné.
 • kboyer
  Váš článok je veľmi užitočný.
 • dswift
  Toto je pre mňa nový uhol pohľadu. Takže mi teraz veľmi pomáha robiť to.
Súvisiace články
 1. Ako farbiť hodváb v mikrovlnnej rúre?
 2. Ako sa obliekať elegantne (pre mužov)?
 3. Ako skladovať šatky?
 4. Ako určiť svoju sezónnu farebnú paletu?
 5. Ako kúpiť letný šatník?
 6. Ako dosiahnuť, aby ste vyzerali horko?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail