Ako byť ticho pri filme?

Ako počas filmu zostať ticho
Existuje niekoľko spôsobov, ako počas filmu zostať ticho, aby bolo pre každého príjemným prostredím.

Vytváranie hluku v kine môže byť pre ostatných nepríjemné a rušivé. Ak niekto nemôže zostať ticho, môže byť nahlásený uvádzajúcemu a bude vyvedený von z miestnosti. Existuje niekoľko spôsobov, ako zostať pri filme ticho, aby bolo pre každého príjemným prostredím.

Kroky

 1. 1
  Vopred použite toalety. Skúste to použiť potom, čo dostanete lístok, ale skôr, ako vojdete do divadelnej miestnosti. Ak to urobíte, keď sa usadíte, môže vás to prinútiť vykročiť pred ostatných, ktorí sú okolo vás, do uličiek a tiež na cestu späť na svoje miesto.
 2. 2
  Uistite sa, že je vaše sedadlo pohodlné a že vás neobťažujú ľudia okolo vás. Ak máte tendenciu vstávať z nejakého dôvodu tak často, skúste si pre väčšie pohodlie vybrať sedadlo vedľa uličky. Ak chcete film vidieť v najlepšom uhle, choďte na sedadlo, ktoré je v strede miestnosti alebo na najvyššom poschodí. Aby vám hlavy ľudí nestáli v ceste, vyberte si sedadlo bližšie k obrazovke v nižšom stúpaní.
 3. 3
  Používajte správne spôsoby. Nepopíjajte pukance a nešplechajte sódu. Buďte tiež zdvorilí k ostatným, pretože filmy nie sú vašim domom. Nohy by mali zostať na zemi, namiesto toho, aby použili sedadlo pred sebou ako podnožku. Pre teenagerov je to možno skvelá vec, ale je to opovrhované.
 4. 4
  Počas ukážok vypnite všetky pagery/pípače, mobilné telefóny a ďalšie elektronické zariadenia. Niektoré divadlá budú mať na obrazovke pred spustením ukážok pripomenutia.
  • Počas filmu sa vyhýbajte používaniu elektronických zariadení. Tváre mobilných telefónov majú tendenciu osvetľovať svetlo na prednom paneli, ktoré je možné vidieť niekoľko zdvihnutých. Je nerozumné hovoriť, keď je film v relácii. Ak ide o núdzový alebo dôležitý hovor, prijmite hovor v hlavnej hale. V opačnom prípade počkajte, kým sa film neskončí.
  Vytváranie hluku v kine môže byť pre ostatných nepríjemné
  Vytváranie hluku v kine môže byť pre ostatných nepríjemné a rušivé.
 5. 5
  Odolajte nutkaniu robiť problémy. Rozptýlenie odníma ostatným radosť z filmu. Ak si nemôžete pomôcť, je najlepšie odstrániť sa z divadelnej miestnosti a nájsť si inú prácu, napríklad čas strávený v arkáde.
 6. 6
  Užite si film. Zaplatili ste za to, aby ste to videli, takže sa bavte. Komediálne filmy majú ľudí rozosmiať alebo sa smiať a horory sú stvorené na to, aby ľudia poskočili na sedadlá.

Tipy

 • Odporúčame vám priniesť si so sebou nejaký druh individuálnej zábavy, napríklad iPod alebo mobilný telefón s hrami, kým počkáte na spustenie filmu.
 • Ak niekto vo vašom okolí robí hluk, obráťte sa na neho a zdvorilo ho požiadajte, aby stíchol. Pomoc bude zvyčajne k dispozícii pri hlavných dverách alebo v blízkosti obrazovky.

Otázky a odpovede

 • Mám naozaj zlozvyk rozprávať sa počas KAŽDÉHO filmu. Snažím sa naučiť, ako nie, ale raz je internet nanič. Má niekto návrhy?
  Ak nie ste odolní voči bolesti, navrhujem, aby ste mali neustále okolo zápästia gumičku. Na cvičenie si sadnite a sledujte televíziu. Zakaždým, keď hovoríte, poriadne sa prichyťte s kapelou. Vášmu mozgu to umožní spojiť niečo nepríjemné so zlozvykom, takže to už nebudete robiť. Ak nie, a ak máte vedomosti o peniazoch, dajte dôveryhodnému priateľovi alebo manželovi položiť téglik pri televízii a sadnite si s vami, kým sledujete jeho/jej obľúbenú show. Očividne nikdy nechcete, aby niekto hovoril počas vašej obľúbenej šou, takže rovnako je to aj vo filmoch. Ak hovoríte, dajte do banky stanovené množstvo. Množstvo vám veľmi znepríjemnite, aby sa návyk skončil. Pamätajte si, že vytvorenie návyku trvá 3 týždne.

Súvisiace články
 1. Ako sa kreslí Pikachu?
 2. Ako sa stať editorom videa?
 3. Ako zabezpečiť plynulejšie prehrávanie v Sony Vegas?
 4. Ako pridať vodoznak do Sony Vegas?
 5. Ako nastaviť posun vyblednutia v Sony Vegas Pro?
 6. Ako vykresliť video v HD pomocou Sony Vegas?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail