Ako urobiť svoj šatník novým bez toho, aby ste si niečo kúpili?

Ak sa pozriete na svoj šatník
Ak sa pozriete na svoj šatník a veľa outfitov vyzerá rovnako, možno sa budete opakovať.

Všetci chceme nové šaty. Všetci chceme byť „smotanou“, pokiaľ ide o módu. Ale väčšina z nás nemá peniaze na investovanie do získania týchto šiat. Ak je váš šatník nudný alebo sa len chcete zmeniť, nasledujúce rady budú vhodné pre mladistvých aj dospelých!

Kroky

 1. 1
  Všetci si všimneme, že naše skrine sú dezorganizované. Prvým krokom je, aby ste zo šatníka úhľadne vybrali všetky svoje oblečenie a podobne. Potom dajte tie, ktoré nechcete, na hromadu, aby ste ich niekde darovali alebo predali.
 2. 2
  Pozrite sa na svoje oblečenie! Toto je najdôležitejší krok v tomto procese. Pozrite sa na ne a pomyslite si: Mám na sebe rovnaký vzor oblečenia znova a znova? a „Vyzerajú všetky rovnako, len v rôznych farbách?“ Oblečenie, ktorého buď máte duplikát, alebo vás to už len omrzelo, dajte na hromadu SAMOSTATNE od vašej vyhodenej hromady.
  • Oddelená hromada bude vyčesaná tak, že urobíte niečo také jednoduché, ako nožnicami, aby ste odrezali ďalšie korálky, takže nebude vyzerať rovnako ako ostatné košele, ktoré sú jej podobné.
 3. 3
  Skombinujte si oblečenie, ktoré bežne nosíte. Napr. Normálne nosím zelené tričko s logom a rifle. To by bol pár. Skúste zistiť, kde sú vaše slabé stránky. K čiernemu svetru možno vždy nosíte červenú blúzku. Keď ich všetky spárujete v základných hromadách, pokračujte krokom 4.
 4. 4
  Skúste spárovať svoje kusy oblečenia s inými ako obvykle. Prineste si topánky a šperky. Make grgnutie outfit pop s úžasnou náhrdelník. Alebo si na líčení oblečte inú farbu lesku na pery, očných tieňov, rúžu alebo lícenky k outfitu, ktorý nemá veľkú iskru.
 5. 5
  Ak máte kreatívnu náladu, urobte jednu z nasledujúcich činností: Môžete dostať farbu na textil a postriekať rôzne farby na vrchnú časť, ktorú môžete nosiť do nákupného centra. Alebo si zaobstarajte nažehľovačky a zažehlite ich pre iný pocit. Možno by ste mohli starý a škaredý šperk znova nechať vyzerať ako nový tým, že ho vyčistíte- taká jednoduchá vec by ho mohla nosiť!
  Ako zistím, že som to s blokovaním farieb prehnal
  Ako zistím, že som to s blokovaním farieb prehnal?
 6. 6
  Pozrite sa na vzory online, ak máte šijacie schopnosti, väčšinu oblečenia môžete ľahko zmeniť. Ak nie, môžete ich vždy vziať k krajčírke alebo krajčírovi.
 7. 7
  Vrátenie oblečenia. Keď si oblečenie oblečiete, uistite sa, že vyčistíte zvyšok skrine (áno, ako napríklad vyhodenie nepotrebného odpadu, prášenie atď.). Bude sa vám chcieť viac pozerať na svoj šatník, a nevyhýbať sa mu.
 8. 8
  Teraz si oblečiete šaty. Ale nedávajte si rifle za tričko. Určte oblasť pre tričká a oblasť pre blúzky a oblasť pre sukne a džínsy a oblasť pre bundy. Kým ich odkladáte na určené miesta, pokúste sa ich zoradiť podľa farby. Ak teda chcete červený vrch, môžete nájsť jedno rozdelené.
 9. 9
  Potom všetko organizovane vráťte.
 10. 10
  Ustúpte a vychutnajte si svoj úžasný šatník! Užite si to!

Tipy

 • Ak máte čierne šaty, ste na rok celkom pripravená! Existuje mnoho vecí, ktoré môžete urobiť s rovnakými šatami! Prezlečte si sukňu a zo šiat sa stane roztomilá košeľa alebo cez šaty prevlečte roztomilú blúzku a stane sa sukňou! A s týmito jednými šatami môžete urobiť oveľa viac.
 • Nelepte sa s rovnakými novými oblečeniami. Zamiešajte to Nezvyknite si vyzliekať žltú košeľu s modrými džínsami. Tieto návyky vás časom prinútia kúpiť si rovnaké veci v rôznych farbách.
 • Ak sa chystáte ísť nakupovať, myslite na to, čo už máte. Tiež, ak nájdete extrémne roztomilú sukňu, o ktorej viete, že ju nikdy nebudete nosiť, ale milujete, nájdite si sukňu (alebo čokoľvek) v podobnom štýle, namiesto toho, aby ste míňali peniaze na niečo, čo si nikdy neoblečiete.
 • Keď sa snažíte, aby vaše oblečenie malo viac „pizzazov“, buďte jedineční! Staré tričko prikryte lepidlom a posypte ho trblietkami. Majte veľa príliš malých odpalísk a jedno obyčajné, ktoré sa hodí, rozrežte malé a prišite ich na obyčajné, jedinečné a úžasné tričko. Buď kreatívny!
  „Nosím rovnaký vzor oblečenia znova a znova?“
  Pozrite sa na ne a pomyslite si: „Nosím rovnaký vzor oblečenia znova a znova?“
 • Bavte sa! Nerob to nútene! Ak to urobíte bez „nútenia sa“, dosiahnete lepšie výsledky a budete premyslenejší a organizovanejší.
 • UDRŽUJTE ČISTOTU V BLÍZKOSTI! To je najdôležitejší tip! Nikdy nenechajte veci príliš neorganizované, alebo sa na to nebudete chcieť pozrieť a strávte čas rozhodovaním o tom, čo si chcete obliecť.
 • Skúste to urobiť každý rok tesne pred jarnými údermi, aby vám z neho uviazla nejaká energia. Tiež je dobré to urobiť uprostred leta, keď je príliš teplo na to, aby ste boli vonku, a nezvyknete si na rovnaké šortky s rôznymi tielkami!
 • Keď si obúvate topánky, snažte sa držať topánky spolu, tenisky a žabky. To pre vás vytvára auru, z ktorej máte na výber a nemrháte peniazmi na nové.

Varovania

 • NEZvykajte si nosiť stále ten istý NOVÝ outfit! Zmeň to aj ty!
 • Nevyhadzujte oblečenie v dobrom stave! Použite jeden z tipov v kroku 5, aby bol iný!

Otázky a odpovede

 • Čo keď 90 z môjho šatníka je všetko čierno -červené?
  Môžete skúsiť bielidlo vyprať časť oblečenia alebo môžete zamiešať farebné kombá, ktoré nosíte. Môžete tiež skontrolovať obchody so šetrnosťou k nákupu lacného základného oblečenia v rôznych farbách.
 • Ako zistím, že som to s blokovaním farieb prehnal?
  Hneď ako to pocítite! Nemusíte bojovať so svojim inštinktom, ale skúste to občas zamiešať. Ak sa pozriete na svoj šatník a veľa outfitov vyzerá rovnako, možno sa budete opakovať.

Súvisiace články
 1. Ako zosvetliť oblečenie bielidlom?
 2. Ako nosiť futbalové ponožky?
 3. Ako nosiť vrstvené ponožky v štýle 80. rokov?
 4. Ako prať ponožky?
 5. Ako vyrobiť rozprávkovú čelenku?
 6. Ako dosiahnuť, aby čelenky nebolí?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail