Ako flirtovať s chlapcami bez toho, aby to bolo zrejmé?

Ak chcete flirtovať s chlapcami bez toho, aby ste boli očividní, pokúste sa upútať jeho pozornosť a začať príležitostný rozhovor otázkou, ako prebieha jeho deň, keď ho vidíte. Počas rozhovoru mu určite položte konkrétne otázky o jeho záujmoch. Akonáhle sa okolo vás zdá uvoľnený, začnite sa ho pri rozprávaní jemne dotýkať tak, že sa mu opriete o ruku. Ak ho vidíte okolo seba, usmejte sa na neho a pochváľte niečo ako jeho prácu na triednom projekte! Ak chcete získať ďalšie rady, napríklad ako ho prinútiť zahriať vás zrkadlením reči tela, čítajte ďalej!

Ak chcete flirtovať s chlapcami bez toho
Ak chcete flirtovať s chlapcami bez toho, aby ste boli očividní, pokúste sa upútať jeho pozornosť a začať príležitostný rozhovor otázkou, ako prebieha jeho deň, keď ho vidíte.

Flirtovanie je skutočne umelecká forma. Ak je to urobené správne, môže to upútať pozornosť chlapca tým, že budete pôsobiť očarujúco, sebavedomo a chladne. Najdôležitejším trikom flirtovania je však urobiť to bez toho, aby to bolo zrejmé. Od flirtovanie nenápadne, môžete priťahovať chlapca s vami a pritom to vyzeralo bez námahy.

Časť 1 z 3: upútanie jeho pozornosti

 1. 1
  Hovorte s ním pravidelne. Vyzerať pekne z diaľky môže na chvíľu upútať jeho pozornosť, ale ak s ním chcete udržať pozornosť, musíte s ním začať konverzovať. Nebombardujte ho nezmyselným klábosením vždy, keď ho uvidíte na chodbe, ale snažte sa nadviazať príležitostnú konverzáciu, keď uvidíte, že je sám a nie je zaneprázdnený. Skúste aspoň povedať „ahoj“ a opýtajte sa ho, ako jeho deň prebieha každý deň. Keď sa s vami zoznámi, je pravdepodobnejšie, že vás začne mať rád.
  • Nielenže si vás zapamätá a spozná vás, ale určite si bude myslieť, že ste milý, spoločenský človek, s ktorým sa každý deň môžete pozdraviť.
 2. 2
  Položte mu otázky. Jedná sa o jednoduchú techniku flirtovania, ktorá je určite málo využívaná. Zamyslite sa nad tým, ako sa cítite výnimočne, keď vám niekto položí konkrétne otázky o vašom živote. Ukazuje to, že venujú pozornosť a záleží im na tom, čo sa s vami deje. Oživte svoju tlačenku aj vy! Položte mu otázky týkajúce sa jeho tried, jeho mimoškolských aktivít alebo čokoľvek iného, čo vieš, že ho zaujíma.
  • Je to veľmi jemná technika. Napriek tomu mu určite urobí dobrý pocit, keď vie, že ťa fascinuje to, čo hovorí.
  Ako môžem flirtovať s mužom
  Ako môžem flirtovať s mužom, o ktorom každý vie, že sa mi páči, keď som okolo jeho priateľov?
 3. 3
  Dotkni sa ho. To neznamená všetky očividne citlivé, flirtujúce pohyby, ako objatia a bozky. Pri rozhovore s ním namiesto toho ležérne očistite jeho ruku. Keď ste hlboko v konverzácii, hravo mu dajte chrbát alebo biceps. Správajte sa nonšalantne, akoby ste sa ho dotkli bez toho, aby ste si to uvedomovali. Nikto iný si tieto jemné pohyby pravdepodobne nevšimne, ale určite ich neminie.

Časť 2 z 3: očarujte ho

 1. 1
  Usmej sa na neho Zamyslite sa nad ľuďmi, s ktorými chcete tráviť čas- sú to ľudia s ustavičným mračením tváre? Pravdepodobne nie! Ľudí priťahujú iní, ktorí pôsobia pozitívne, šťastne, zábavne a optimisticky. Aj keď sa necítite skvele, skúste sa usmiať, keď budete blízko svojej zamilovanosti, a pokaždé, keď budete mať príležitosť, preblesknite ním.
 2. 2
  Dajte mu komplimenty. Nemusíte mu hovoriť, že jeho pery sú príťažlivé a jeho oči vás roztápajú- môžete to udržať jemné. Každú chvíľu mu vyhoďte príležitostné komplimenty. Povedzte mu, že sa vám páčia jeho nové topánky, jeho nový účes vyzerá skvele alebo že odviedol peknú prácu na triednom projekte. Žiadny z týchto komplimentov nie je romantický, ale dá mu vedieť, že si na ňom veci všimnete a budete ich obdivovať.
  Skúste aspoň povedať „ahoj“ a opýtajte sa ho
  Skúste aspoň povedať „ahoj“ a opýtajte sa ho, ako jeho deň prebieha každý deň.
 3. 3
  Buďte láskaví ku všetkým jeho priateľom. Ak mu ponúknete komplimenty a milé úsmevy, ale budete sa správať hrubo alebo bez záujmu o svojich priateľov, môže vás považovať za neúprimného a falošného. Namiesto toho buďte ku každému milí, obzvlášť k ľuďom, na ktorých mu záleží. Majte na pamäti, že nikdy nebudete kritizovaní za to, že sa staráte, ale môžete vyzerať ako spratok, ak ste milí iba k svojmu zamilovaniu.
  • Pokiaľ ide o flirt, je to také jemné, aké môžete dostať. Láskavosťou k svojim priateľom mu dávate najavo, že vám záleží na ľuďoch, na ktorých mu záleží.
  • Je to dôležité aj preto, že ak vás jeho priatelia nebudú mať radi, bude menej pravdepodobné, že s vami bude nadväzovať vzťah.
 4. 4
  Nájdite spoločné záujmy. Skúste si všímať veci, ktoré ho zaujímajú, sledovaním vecí, ako sú jeho tričká, obrázky, ktoré zavesil do skrinky, a o čom hovorí so svojimi kamarátmi. Aj keď je vašim jediným spoločným záujmom televízna šou, opýtajte sa ho, či zachytil najnovšiu epizódu, alebo sa zmiente, či ste nedávno absolvovali pekný maratón na sledovanie záchvatov. Kedykoľvek sa s ním môžete spojiť prostredníctvom podobného koníčka alebo spoločného záujmu, robíte dobre.
  • Ak je vášnivý pre niečo, o čom nič neviete, môžete to využiť aj vo svoj prospech. Ak napríklad miluje baseball, opýtajte sa ho, či by si s vami nechcel pozrieť hru, aby vám mohol ukázať, o čo ide.

Časť 3 z 3: Spomínanie na maličkosti

 1. 1
  Nadviažte s ním očný kontakt. Aj keď ste hanbliví, snažte sa mu mimoriadne hovoriť do očí, kým s ním hovoríte. To ukáže, že ste zaneprázdnení a skutočne počúvate, čo hovorí. Počúvať ho a dávať najavo, že vás to zaujíma, je ľahký spôsob flirtovania bez toho, aby to bolo extrémne zrejmé.
  Aby to bolo extrémne zrejmé
  Počúvať ho a dávať najavo, že vás to zaujíma, je ľahký spôsob flirtovania bez toho, aby to bolo extrémne zrejmé.
 2. 2
  Pamätajte si, čo vám hovorí. Ak vám povie, že ide po škole na sestrin futbal, opýtajte sa ho, či na druhý deň vyhrala. Ak spomína test, z ktorého je nervózny, opýtajte sa ho, ako prebiehal. Toto sú malé spôsoby, ako mu ukázať, že nielen počúvate, ale aj vám záleží na tom, aby ste s ním o tom nadviazali. Je to sladký a ľahký spôsob, ako flirtovať so svojou zamilovanosťou.
 3. 3
  Zrkadlite jeho reč tela. Inými slovami, sledujte jeho reč tela a mimiku a napodobňujte ich. Je dokázané, že sa ľudia k vám cítia príjemne a dokonca sa cítia priateľskejšie. Na začiatku to môže pôsobiť trochu neprirodzene, rýchlo sa pri vás zahreje a koketná konverzácia bude plynúť jednoduchšie.
  • Ak sa opiera o svoju skrinku, opierajte sa o jednu vedľa nej, kým hovoríte. Ak sa usmieva, usmejte sa.

Otázky a odpovede

 • Všimne si to chlapec, keď budem flirtovať?
  Nie, ak to robíte rafinovane! Cieľom je dosiahnuť, aby vás priťahoval a aby to vyzeralo, že ste len svoje prirodzené, dobrosrdečné ja!
 • Čo keď ste príliš hanbliví hovoriť s ním, hovoriť s jeho priateľmi alebo sa na neho dokonca pozrieť? Neviem, či by sa so mnou chcel kamarátiť.
  Flirtovanie môže byť náročné, ak ste skutočne hanbliví. Dôležitá vec, ktorú si musíte zapamätať, je, že rovnako ako pri čomkoľvek inom vo vašom živote je prax dokonalá, pokiaľ ide o flirtovanie! Berte to pomaly, aby ste sa necítili nepríjemne. Dajte si malé výzvy, aby ste sa dostali von zo svojej komfortnej zóny a prekonali svoju plachosť. Jedného dňa môže byť vašim cieľom iba povedať „ahoj“. Na druhý deň sa ho opýtajte, ako sa má. Je úplne normálne a OK byť plachý, ale čím viac sa budete snažiť rozprávať so svojim miláčikom a jeho priateľmi, tým to bude jednoduchšie.
 • Čo keď nemáte odvahu sa s ním porozprávať, pretože je „populárny“?
  Aj keď je chlapec, ktorého máte radi, považovaný za populárneho a vy nie, je dôležité mať na pamäti, že obaja ste len obyčajní ľudia. Nie je o nič lepší ako ty! Usmejte sa na neho, pozdravte ho a ukážte mu, že ste šťastný a priateľský človek.
 • Prečo vám chlapci jednoducho nepovedia, že sa vám páčia?
  Chlapci, rovnako ako dievčatá, môžu byť plachí! Môžu pôsobiť pokojne, chladne a sústredene, ale pravdepodobne sú rovnako nervózni ako vy. Netlačte na nich, aby vám povedali, že vás majú radi. Namiesto toho buďte láskaví, dajte im úsmev a porozprávajte sa s nimi. Keď sa budú cítiť pripravení vám to povedať, urobia to. Ak máte odvahu, môžete im najskôr povedať, že sa vám páčia. To im môže pomôcť cítiť sa dostatočne odvážne, aby to povedali.
 • Aké komplimenty môžem urobiť bez toho, aby to bolo príliš zrejmé?
  Dajte mu komplimenty za neutrálne veci, ktoré nemusia byť nevyhnutne romantické. Povedzte mu napríklad, že sa vám páči farba košele, ktorú má na sebe, alebo že odviedol skvelú prácu vo futbale. Vďaka týmto malým komplimentom sa bude cítiť skvele, ale nie sú to nevyhnutne koketné komplimenty.
 • Ako môžem požiadať svojho zamilovaného, ak ma má rád?
  Ak si myslíte, že by ste sa mohli mať radi, môže vám pomôcť, keď mu najskôr poviete, že sa vám páči. Takto sa cíti príjemne, keď to môže povedať. Ak ste príliš nervózni alebo hanbliví na to, aby ste mu najskôr povedali, že ho máte radi, môžete sa na to postaviť. Možno sa ho najskôr opýtaj, či sa mu niekto páči. Ak povie áno, môžete začať pomenovávať možnosti a zahrnúť sa!
 • Ako ho môžem požiadať, aby bol len mojím priateľom?
  Buďte k nemu úprimní! Povedzte mu, že sa vám páči a že vyzerá ako skvelý chlap. Opýtajte sa ho, či chce byť váš priateľ. Ak povie áno, gratulujeme! Ak povie nie, buďte na seba hrdí, že ste sa o to pokúsili. Poznať niekoho von chce odvahu, takže by ste sa mali cítiť skvele, keď ste využili šancu.
 • Čo mám robiť, ak sa chlapec zľakne, keď mu poviem, že sa mi páči?
  Ak sa chlapec vydesí, keď mu poviete, že sa vám páči, môže byť skutočne hanblivý alebo nie je pripravený to povedať. To je v poriadku! Nenúťte ho, aby to povedal, ale namiesto toho mu buďte aj naďalej veľkým priateľom. Nakoniec, ak vás má rád, odpovie vám to.
 • Čo keď sa s ním jedného dňa budete veľa rozprávať a naozaj sa trafíte, ale potom vás začne ignorovať?
  Ak ťa chlapec očividne ignoruje, nech ťa ignoruje. To nie je pekné a pravdepodobne nie je niekým, kto by bol pre teba to pravé. Namiesto toho buďte aj naďalej priateľskí a šťastní a nájdite si niekoho iného, kto vás nebude ignorovať. Jeho strata!
 • Ako môžem flirtovať s mužom, o ktorom každý vie, že sa mi páči, keď som okolo jeho priateľov?
  Keď ste v skupine s jeho priateľmi, vyčarujte mu úsmevy len kvôli nemu. Buďte ku každému milí, ale snažte sa usmiať a nakloniť telo k nemu tak, aby mal pocit, že vás najviac zaujíma.

Komentáre (2)

 • breanna24
  Jedna rada, že kľúčom k budúcemu vzťahu je byť priateľský a byť sám sebou, bola skvelá.
 • jkertzmann
  Naozaj nápomocné. Chcel som veľa tipov.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail