Ako sa pripraviť na prvé rande (dospievajúce dievčatá)?

Na prvom rande do nich nevylejte svoje vnútro
Na prvom rande do nich nevylejte svoje vnútro, nebuďte príliš zastrašujúci a nesnažte sa na rande dostať ťažko.

Dýchaj! Je v poriadku byť trochu nervózny, pokiaľ ide o prvé rande. Tu je pár jednoduchých tipov a trikov, ktorými môžete predviesť svoje najlepšie ja a zaistiť tak skvelý čas pre vás oboch! Poďme!

Kroky

 1. 1
  Trvať najmenej hodinu a pol, možno dve hodiny, kým sa pripravíte. Vytvorte si zoznam všetkého, čo chcete stihnúť pred prvým rande, a vypočítajte si, ako dlho to bude trvať. (príklad: Osprchovať sa, fénovať vlasy...) Je vhodné zamyslieť sa nad zábavnými témami alebo otázkami, ktoré by ste im položili, aby bola konverzácia zábavná a zaujímavá. Vymyslite niečo zábavné, čo sa vám nedávno stalo - podeľte sa o to - nevyjadrujte sa k tomu, ako nenávidíte svoju matku alebo prečo je vaša sestra najhoršia - odložte drámu na neskôr. Možno ste sa dozvedeli, čo znamená flotila, alebo váš futbalový tím urobil niečo skvelé - príbehy, ktoré sú zábavné a ukazujú, že ste uvoľnení a idete s prúdom, ale môžete si robiť srandu aj zo seba a z ostatných. Mnohým ľuďom sa to páči.
 2. 2
  Počúvajte posilňujúcu hudbu, svoje obľúbené kapely alebo čokoľvek, v pozadí sa cítite dobre a optimisticky.
 3. 3
  Vezmite si parnú sprchu/kúpeľ. Uistite sa, že vaši rodičia majú najskôr parnú sprchu. Ak nie, sadnite si do kúpeľa. Zbláznite sa s tými bombičkami do kúpeľa - ale nezakopnite. Niekedy môže uplynúť niekoľko hodín, kým sledujete, ako šumí oranžová chuť. Nenechajte si ujsť svoje rande, ale namiesto toho môžete v bezpečí použiť niečo zo svojej soli do kúpeľa. Soli Epson udržujú vaše svaly uvoľnené. Šampón a dobre upravte vlasy. Na rande si umyte telo a očistite ho. V sprche/kúpeli si v prípade potreby ohoľte všetko, čo cítite (nohy, podpazušie...).
 4. 4
  Uterák/vlasy vysušte na vzduchu a neprečesávajte/česajte, kým nie sú aspoň čiastočne suché. Pri fénovaní/žehlení to urobte, keď sú vlasy ešte vlhké a príliš nečakajte. Dajte do nej nejaký krém na vlasy, aby vyzeral zdravý a česanie prstami funguje najlepšie, ak nezničíte hotové vlasy.
 5. 5
  Prečítajte si časopisy a užitočné tipy online od ľudí so skúsenosťami so zoznamovaním. Vychutnajte si zoznamovacie kvízy, tipy na zoznamovanie s Googlom pre teenagerov, porozprávajte sa dokonca s priateľmi. (Skúste Cosmo Girl a Seventeen o radu ohľadom zoznamovania tínedžerov)
 6. 6
  Piť veľa vody. Pre trochu chuti pridajte šťavu z citrónu/pomaranča alebo trochu vody Flavouring Drink Mix. Skúste sa pár hodín pred dátumom vyhnúť všetkému tučnému alebo cukrovému, aby ste mohli jesť na rande a stále vyzerať fit.
  Nenoste ich na prvé rande- najskôr cvičte
  Ak neviete, ako chodiť v podpätkoch, nenoste ich na prvé rande- najskôr cvičte.
 7. 7
  Predtým urobte meditáciu. Neviete ako? Posaďte sa na pohodlný gauč, sedací vak, podlahu, koberec... na pohodlné miesto, ktoré nie je ležiace alebo lenivé (vyberte si miesto ďaleko od ľudí, niekde súkromne a ticho, zatvorte oči a myslite na šťastné myšlienky.) Nemyslite na dátum a neanalyzujte seba ani ich. Myslite alebo urobte niečo relaxačné, niečo, pri čom sa budete cítiť dobre. Nemusíte byť drzí, ale musí to byť utešujúce. Urobte to s klasickou alebo harmonickou hudbou. v úzadí a urobte to skôr, ako sa oblečiete.
 8. 8
  Ak si lakujete nechty, nalakujte ich farbou, ktorá zodpovedá vášmu štýlu. Robte niečo kreatívne a šialené, alebo jednoduché a základné. Pokiaľ ide o nechty, len ťažko to môžete prehnať a je to dobrý spôsob, ako byť expresívny a urobiť vyhlásenie bez toho, aby ste boli súdení.
 9. 9
  Vyberte si oblečenie podľa:
  • Príležitosť
  • Váš štýl a osobnosť
  • Počasie
 10. 10
  Buďte si vedomí seba. Pri výbere oblečenia vedieť, čo vám lichotí a vďaka čomu sa budete cítiť bezpečnejšie a pohodlnejšie. Ak ste mladá, nemáte pocit, že by ste sa museli obliekať „sexi“ alebo byť staršia, ako by ste chceli, aby zapôsobila na svoje rande. Ak ste starší, ukázať trochu pokožky nie je zlé, ale opäť sa necítite byť nútení. Ak máte oblasť, v ktorej si nie ste istí, trochu to zakryte, ale viac sa zamerajte na veci, ktoré máte radi. Vďaka tomu sa budete cítiť istejšie. Napríklad, ak sa vám nepáčia nohy, ale cítite sa dobre vo svojej tvári, noste maxi sukňu s lichotivým vrchom a výrazným náhrdelníkom, aby ste upútali pozornosť nahor.
 11. 11
  Zamyslite sa nad situáciou v spodnej bielizni - nech to znie akokoľvek zle, všetci chceme vyzerať dobre. Aj keď sa nikam nedostanete, oblečte si farebne zladenú súpravu spodnej bielizne, ktorú si zhora nikto nevšimne (nohavičky!), Ktorá je lichotivá a na pohľad neviditeľná. Oblečte si niečo, čo vám pristane a akú máte veľkosť. Noste podprsenku, ak potrebujete, opýtajte sa blízkeho priateľa alebo ženy vo vašej rodine, ak si nie ste istí, či to potrebujete alebo nie, a povedzte im, aby boli úprimné. Je to dobrý nápad, pretože často vo vás vzbudzuje sebavedomie, aj keď sa tak ďaleko nedostanete.
 12. 12
  Naneste make-up podľa príležitosti a vašich osobných preferencií. Ak napríklad sledujete film, budete v tme, takže toľko nepotrebujete. Ak prší alebo je veľmi teplo, alebo sa chystáte plávať, budete si musieť make -up dobre nastaviť a nosiť vodeodolné výrobky. Dávajte si pozor, aby ste nepoužívali príliš veľa, pretože to vo vás môže vyvolať zlý dojem neistoty alebo prílišného snaženia. Tiež sa uistite, že ak ste mladí, vaši rodičia nie sú v rozpakoch s tým, že nosíte mejkap.
 13. 13
  Nanášajte si make-up, aby ste zvýraznili svoje dobré partie, ak nejaké nosíte, než aby ste zakrývali tie zlé. Ak máte krásne oči, dajte si očné linky a riasenku, tie základné očné make -upy vždy dopadnú najlepšie. Ak chcete, dajte lesk na pery a základ, potom ste za dverami.
  • Ak máte zit alebo problémovú oblasť, naneste naň bezolejový make-up, ale veľkosť hrachu, trochu ho rozotrite a potom sa ho už nedotýkajte.
 14. 14
  Rozhodnite sa, ako nosiť vlasy. Väčšina ľudí dáva prednosť položeniu si vlasov na rande, ale vyskúšajte aj updos. Vďaka nim budete vyzerať vyšší a dlhší, vďaka čomu budete vyzerať chudšie a budú sa vám z nich otvárať oči a budete pôsobiť vyspelejšie. V opačnom prípade nie vždy fénujte. Zábavné vlny a kučery sú tiež zábavné a v dnešnej dobe originálne, a preto budete pôsobiť ako prírodná kráska. Ak máte kučeravé vlasy, chvost vyzerá najlepšie, s pár peknými náušnicami- to je naozaj pekné.
 15. 15
  Vyberte si dobré topánky. Ak viete, že budete dosť dlho chodiť, dajte si topánky, ktoré zodpovedajú vášmu oblečeniu, a napriek tomu sú pochodné a pohodlné. Ak neviete, ako chodiť v podpätkoch, nenoste ich na prvé rande- najskôr cvičte.
 16. 16
  Umy si zuby. Zápach z úst je veľkým vypnutím a je obzvlášť užitočný, ak si chcete na konci rande dať pusu na dobrú noc. Jediné, čo potrebujete, je pravidelné česanie a používanie nití. Ak sa stále cítite neistí, vezmite si dychovú mincovňu alebo mätovú žuvačku bez cukru, ale nie je to náhrada za skutočné čistenie zubov. Keď budete hotoví, vypláchnite si ústa.
  Aby zapôsobila na svoje rande
  Ak ste mladá, nemáte pocit, že by ste sa museli obliekať „sexi“ alebo byť staršia, ako by ste chceli, aby zapôsobila na svoje rande.
 17. 17
  Noste parfum. Oblečte si niečo primerané veku, ktoré sa vám páči, napríklad ovocnú telesnú hmlu, ako je Victoria's Secret. Nastriekajte jedenkrát na jedno zápästie, ale vyhýbajte sa treniu zápästí o seba alebo o iný povrch, pretože čiastočky zápachu vo vôni sa rozpadajú a vôňa sa rýchlo rozptýli.
 18. 18
  Noste dezodorant. Parfum nenahrádza deodorant. Deodorant je oveľa dôležitejší ako parfum. Vložte ďalší deodorant do kabelky, ktorú si beriete na rande, a choďte jedenkrát počas dňa na toaletu, aby ste si toho obliekli viac.
 19. 19
  Zorganizujte si kabelku. Existujú drogy? Opakovaná kontrola. Môžete sa nudiť alebo splynúť. Niekedy sa vám žalúdok zauzlí nervami, takže ak máte strach, dajte si nejaké antacidá alebo protiplynové tablety. Telefón (na rande ho príliš nepoužívajte), iPod (na počúvanie počas čakania), klávesy, žuvačka alebo dych- mincovne, dezodorant, vreckovky, peniaze, lesk na pery (nanášajte pravidelne). Ak sa chcete trochu pobaviť, požiadajte ich, aby vám vzali kabelku.
 20. 20
  Choďte pokojne na šperky, ale dobre ich doplňte. Nosenie náramkov a náhrdelníkov, ktoré ladia a robia vyhlásenie, je vždy plus, 1-3 prstene sú v poriadku, náušnice sú vždy dobré (kruhové náušnice sú už pred niekoľkými rokmi, najlepšie sú cvočky a také, ktoré sa držia pri uchu, alebo kvapky) Noste chladný opasok alebo brošňu, aby zodpovedali vášmu outfitu a ozvláštnili ho, ale patria k tým veciam, v ktorých to môžete skutočne prehnať. Nechoďte príliš kýčovito, klišoidne alebo inak, najmä ak idete len do nákupného centra. Vyhlásenie náhrdelník upozorňuje na vašej tvári.
 21. 21
  Pamätajte si, že sú pravdepodobne tiež nervózni. Nikdy nehovorte o tom, že ste nervózni, znie to dobre, ale skončí to divne, veľa šťastia!

Tipy

 • Upravte reč tela, usmejte sa, keď hovoria niečo milé, omylom sa poklepte o kolená alebo sa oprite o druhú ruku... ale nepreháňajte to a pôsobte takmer náhodne a roztomilo. Nebuďte na nich celý a nevypadajte zúfalo.
 • Buďte v pohode, ale v prípade potreby sa smejte a reagujte na veci, ktoré hovoria.
 • Neveďte ich ďalej, ak nemáte záujem ísť s nimi znova von, alebo dokonca bozk na dobrú noc. Správajte sa ako priatelia a ak vám povedia niečo trápne o láske, povedzte im to zdvorilo a jemne, tento pocit jednoducho nie je vzájomný.
 • Buďte sami sebou, je to kýčovité, ale ak s nimi chcete mať šancu...
 • Ak sú hlupáci, alebo sa vám zdá, že neklikáte, uvoľnite sa, keď žijete týmto dátumom, a povedzte si, ak to tak nenávidíte, jednoducho to nebude nabudúce.
 • Nebojte sa jesť pred nimi. Ukazuje sebavedomie a uvoľnené vlastnosti, niečo, čo si väčšina ľudí myslí, že je niečo na zapnutie. Nepchajte si však ani tvár a snažte sa neobjednať štvrťliberrový špeciál v Burger King, keď si z bio baru objednali malý šalát.
 • Počas dátumu nepíšte SMS, obzvlášť nie za ich chrbtom. Ak viete, že v ten večer budete mať nabitý telefón, vypnite ho. Nie je to zdvorilé a je to pre nich nepríjemné. Ak musíte uskutočniť núdzový telefónny hovor, ospravedlňte sa, choďte na toaletu a zavolajte. Snažte sa, aby vám to nevydržalo viac ako niekoľko minút, inak sa vaše rande bude čudovať, čo robíte.
  Aby ste mohli jesť na rande a stále vyzerať fit
  Skúste sa pár hodín pred dátumom vyhnúť všetkému tučnému alebo cukrovému, aby ste mohli jesť na rande a stále vyzerať fit.
 • Na prvom rande do nich nevylejte svoje vnútro, nebuďte príliš zastrašujúci a nesnažte sa na rande dostať ťažko. Už vás pozvali von a vy ste súhlasili, na tom nie je nič ťažké získať.
 • Buďte sebavedomí, povedzte si, že vás tam prijali/pýtali sa. To znamená, že sa vám páčili takí, akí ste, dokonca aj pred týmto dátumom. Buďte hrdí na seba, nikdy nie je na škodu ukázať im, kto ste a na čo ste hrdí
 • Buď tým, kým chceš byť, nezáleží na tom, čo si kto myslí, že si to ty, buď sám sebou, si krásny a ak je na teba niekto skutočne zlý alebo hrubý, povedz, prečo musíš byť taký hrubý, nevieš ja? aj ja som clovek

Varovania

 • Skúste sa vyhnúť jedlu, ktoré zapácha alebo vám ľahko uviazne v zuboch.
 • Smejte sa s nimi, ale snažte sa ich neuraziť ani to nepreháňať s akýmkoľvek vtipom.
 • Uistite sa, že nepôsobíte prehnane emocionálne alebo radostne. Je prirodzenejšie usmievať sa a smiať sa na vtipu, než sa naplno smiať. Okamžite odíďte, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam. Povedzte niečo rýchle a sladké a potom „dobrú noc!“ „vidíme sa v škole!“ alebo „ešte raz ďakujem za tacos!“
 • Na bozk choďte iba vtedy, ak ste naozaj pripravení, nikdy nie z dôvodu sily alebo slušnosti, pretože je to úvodná informácia a ak je to váš prvý bozk, je to zbytočné. Najlepšie je nechať toho druhého pobozkať. Dať im líce je drzé a úplne v poriadku.
Súvisiace články
 1. Ako prinútiť dievča červenať sa?
 2. Ako začať rozhovor s mužom?
 3. Ako pozvať von roztomilého cudzinca?
 4. Ako spoznáte, že ho máte radi?
 5. Ako zvládnuť svoju zamilovanosť, keď vás odmietla?
 6. Ako sa spriateliť s dievčaťom, ktoré sa vám páči?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail