Ako byť zdravým európskym dievčaťom?

Zdravému dievčaťu vyhovuje veľa zábavných outfitov - všetky sú elegantné
Zdravému dievčaťu vyhovuje veľa zábavných outfitov - všetky sú elegantné, roztomilé a jemné.

Hľadáte spôsob, ako mať čistú povesť? Chcete byť ocenení? Teraz je načase predviesť svoju najlepšiu tvár a ukázať im, aký čistý a múdry skutočne ste! Pokračuj v čítaní...

Kroky

 1. 1
  Zdravé dievčatá sú čisté. Vždy sa osprchujte a umyte si tvár. Udržujte svoju pokožku a vlasy bez mastnoty. Zuby si čistite aspoň dvakrát denne bieliacou zubnou pastou na čisté perleťové bielka. Nevyhnutnosťou sú čisté vlasy, pokožka, zuby a nechty.
 2. 2
  Zdravé dievčatá nosia minimum kozmetiky. Je dôležité nosiť čo najmenej make -upu a zároveň si zachovať ženský vzhľad. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je vzhľad make -upu „bez make -upu“. Hnedé gélové očné linky naneste na hornú líniu rias podľa prirodzeného krídla vašich očí. Ďalej naneste jednu vrstvu hnedej alebo jemnej čiernej maskary. Na jablkách na líčkach roztočte trochu svetlo ružového púdru na tvár. Pomocou priesvitného prášku rozjasnite pod očami nanesením malého množstva na tmavé kruhy. Stále používajte ten istý prášok, zvýraznite lícne kosti a prednú časť nosa, aby vyzerali zdravo. Dokončite balzamom na pery alebo prírodným ružovým rúžom.
 3. 3
  Vlasy sú jedným z najdôležitejších aspektov toho, ako vyzerať ako zdravé dievča. Vaše vlasy by mali byť vždy čisté, lesklé a strihané štýlovým spôsobom. Vyberte si účes s nízkou údržbou, ktorý nevyžaduje lak ani gél. Prirodzená farba vlasov je najlepšia, ale jemné odlesky môžu byť osviežujúce.
 4. 4
  Zdravému dievčaťu vyhovuje veľa zábavných outfitov - všetky sú elegantné, roztomilé a jemné. Myslite na zábavné a funkčné oblečenie, v ktorom by ste mohli behať po meste a stále vyzerať ako poskladané do školy alebo na poloformálne príležitosti. Džínsy sú klasickou európskou módnou záležitosťou - oblečte si ich k vrstveným topom, roztomilej bunde alebo svojmu obľúbenému športovému tímovému svetru. Nenechajte sa príliš ochabnúť ani napnúť pokožku. Chcete vyzerať ako dievča, ktoré je pripravené na rozumnú zábavu.
 5. 5
  Zapojte sa do svojej vlastnej kondície. Je to veľká časť toho, že ste zdravý. Partneri chcú priateľku, ktorá vydrží fyzicky - niekoho, s kým bude pracovať a hrať sa. Nájdite si šport alebo sólo aktivitu, ktorá vám poskytne potrebné cvičenie.
 6. 6
  Buď múdry. Chytrý do školy, práce, čohokoľvek. Máte mozog a toto by nemalo ľudí zaujímať, takže sa nehrajte na hlupákov. Vykonajte svoje školské úlohy a ponúknite sa, že pomôžete druhým so svojimi. Zamyslite sa predtým, ako budete hovoriť, a nájdite si čas na zváženie svojich rozhodnutí. Nebuďte droid bez mozgov sledujúci trendy spoločnosti! Európsky duch je duch nezávislosti, dobrodružstva a inteligencie! Tak sa poriadne učte.
 7. 7
  Dávajte si pozor na drogy, alkohol a cigarety. Vyhnite sa sexu. Ak sa poriadne opijete, môžete povedať alebo urobiť niečo trápne alebo škodlivé pre seba alebo ostatných - nie je to žiaduca vlastnosť zdravého človeka. Rovnaké pravidlo platí pre drogy; urobte si prieskum účinkov drog a zistite, či výhody stoja za riziká. Vyhnite sa fajčeniu. Zdravé dievčatá čisto voňajú a nemajú čierne pľúca ani hnedé zuby, to všetko sú nežiaduce účinky cigariet.
 8. 8
  Stretnite sa s ľuďmi s nízkou dramatickosťou a bez klebiet. Ak si chceš nájsť dobrých priateľov alebo randiť s chlapom, ktorý si zaslúži tvoj čas, snaž sa pestovať zdravé vzťahy so skutočnými ľuďmi, ktorí zdieľajú tvoje záujmy a ciele. Ľudia, ktorí napríklad neprestanú sto krát denne kontrolovať zadok, alebo sa pokúsia začať boje s mláďatami v hale. Držte sa ďalej od chronických kráľovien drámy myspace - to, čo robíte online, sa vám nevyhnutne vráti a bude strašiť vo vašom skutočnom živote. Skúste si založiť Facebook a spriateliť sa s niektorými vysokoškolákmi. Vďaka tomu budete pôsobiť chladnejšie a vyspelejšie.
Aká je zábava prežiť bez zdravého smiechu
Koniec koncov, aká je zábava prežiť bez zdravého smiechu?

Tipy

 • Nebojte sa tráviť čas so svojou rodinou. Nie je „cool“ milovať svoju rodinu! Chlapci oceňujú dievčatá, ktoré sa môžu stretnúť s rodičmi alebo súrodencami bez toho, aby vypukla 3. svetová vojna. Zamyslite sa nad tým, aké je to nepríjemné, keď idete k priateľke a ona sa dostane do kričiaceho zápasu so svojou mamou/psom/bratom. Teraz vynásobte svoje pocity trápnosti číslom 100 - takto sa cíti chlap, keď pred ním kňučíte a hádate sa s vlastnou rodinou.
 • Jedzte dobré jedlo. Buďte múdri v tom, čo jete, ale nenechajte sa tým príliš ovládať. Vedzte, že to, čo si dáte do tela, sa prejaví navonok.
 • Nebuďte blázni do chlapov, len preto, že sú muži! Vo všeobecnosti sa vyhýbajte hodnotiacim postojom k mužom. Vaše svedomie vám samozrejme napovie, akým typom samcov sa vyhnúť. Ale ako celok druhé pohlavie nie je také hlúpe alebo bezmocné, ako mnohé dievčatá radi hovoria.
 • Nebojte sa myslieť inak. Skúste novú hudbu, nové knihy, nové reštaurácie. Buďte pripravení priniesť svetu niečo jedinečné. Ľudia so zdravým pohľadom na život sa neboja skúšať nové veci. Dievčatá so zdravým pohľadom na život nečakajú, kým im chlap povie, čo majú robiť.
 • Zaistite, aby boli vaše názory informované a vzdelané. Mnoho dievčat si strieľa z úst bez toho, aby vedeli, čo hovoria. Ak v škole dávate pozor a vyhýbate sa šteklivým klebetám, môžete mať v skutočnosti pár dobrých vecí, o ktorých by ste sa mohli porozprávať s potenciálnymi priateľmi/priateľkami.
 • Ak sa chcete opáliť, zaobstarajte si falošný, aby ste neskôr predišli rakovine kože.
 • Najlepšie sú prírodné nechty, vlasy, mihalnice a pod. Zostať čistý a prirodzený je najlepšie.
Vlasy sú jedným z najdôležitejších aspektov toho
Vlasy sú jedným z najdôležitejších aspektov toho, ako vyzerať ako zdravé dievča.

Varovania

 • Ľudia si z vás môžu robiť srandu, že ste drzí alebo čokoľvek - ale nechápu, že sa z vás stáva lepší človek. Nedovoľte, aby sa k vám dostali iní ľudia.
 • Ak budete jednať sprosto, nič z toho nebude platiť. Zdravé dievčatá milujú život a milujú ľudí okolo nich, aj keď to znamená vyhnúť sa tým hrubým alebo škaredým. Nemajte povýšenecký prístup. Môžete sa nenápadne vydať inam alebo zmeniť tému, ak sa hrubý alebo chrumkavý človek pokúša ovládnuť.
 • Ak ste niekto, kto sa nemôže zabávať bez večierkov, nemusí to byť pre vás cesta.
Dievčatá so zdravým pohľadom na život nečakajú
Dievčatá so zdravým pohľadom na život nečakajú, kým im chlap povie, čo majú robiť.

Veci, ktoré budete potrebovať

 • Malá zbierka základných potrieb pre zdravie a krásu: šampón, kondicionér, mydlo, deodorant, zubná pasta a malý make -up. S kefkou na vlasy a sušičom vlasov sa rýchlo a jednoducho pripravíte na deň.
 • Čisté, skromné oblečenie. Džínsy, tričká, štýlové topánky. Môžete nosiť kabelku, pokiaľ to nie je šialené lesklé lakované kožené zviera.
 • prehrávač iPod/mp3. Budete chcieť skúmať a sťahovať hudbu všetkých druhov.
 • Dobré študijné schopnosti.
 • Skutočný slovník, ktorý neobsahuje nadávky. Ak nemôžete vetu dostať bez nadávok, vezmite si slovník a nájdite novú terminológiu.
 • Priateľský, nežný duch. Schopnosť správať sa k druhým s rešpektom a zrelosťou.
 • Skupina mládeže, náboženská skupina, klub 4H, športový tím alebo iná záujmová skupina. Môže to byť čokoľvek, skutočne len koníček, o ktorý sa delíte s ostatnými, aby ste rozšírili svoj pohľad na život.
 • Čistý a zdravý úsmev!
 • Pite veľa vody - pre čistú pokožku. A doprajte si veľa spánku, aby ste mohli fungovať bez toho, aby ste boli čarodejnica.
 • Zmysel pre humor. Koniec koncov, aká je zábava prežiť bez zdravého smiechu?
Súvisiace články
 1. Ako sa zbaviť trvalých coontailov vo vlasoch?
 2. Ako obliecť kov (dievčatá)?
 3. Ako mať tvrdý štýl?
 4. Ako sa stať Chavette (Chavette)?
 5. Ako byť šteklivý?
 6. Ako sa obliecť ako mód?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail