Ako nosiť jordany?

Aby ste Jordans dobre nosili, noste ich s ponožkami nízkeho strihu, ktoré nebudú viditeľné alebo nebudú schopné odvádzať pozornosť od topánok. Možno budete chcieť nosiť úzke alebo úzke džínsy, ktoré si zastrčiť do topánok, takže topánky môžu byť dominantnou súčasťou oblečenia. Pretože topánky majú byť stredobodom vášho outfitu, môžete ich nesprávne kombinovať. Pre odvážnu kombináciu by ste napríklad mohli nosiť červené topánky s modrými šortkami. Ďalšie nápady na oblečenie a tipy na výber Jordanov nájdete v čítaní!

Ktoré nebudú viditeľné alebo nebudú schopné odvádzať pozornosť od topánok
Aby ste Jordans dobre nosili, noste ich s ponožkami nízkeho strihu, ktoré nebudú viditeľné alebo nebudú schopné odvádzať pozornosť od topánok.

O Air Jordans vie asi každý. Napriek tomu nie každý vie, ako nosiť Jordans. Aj keď obuv naďalej dominuje na trhu a populárnej móde od svojho prvého uvedenia na trh pred tridsiatimi rokmi, je tiež jednou z najdrahších na kúpu. Ak máte šťastie, že si môžete dovoliť pár, použite tieto tipy, aby ste svoj Jordans nosili štýlovo.

1. časť z 3: výber správneho páru jordáncov

 1. 1
  Vyberte pár jordánov podľa príležitosti. Vďaka obrovskému množstvu štýlov a farieb Jordans, z ktorých si môžete vybrať, sú vaše možnosti takmer neobmedzené. Jedným z prvých spôsobov, ako zúžiť výber, je zvoliť si pár podľa príležitosti, na ktorú ho nosíte.
  • Ak plánujete hrať basketbal a chceli by ste si obuť Jordans, vyberte si pár vysokých topov. Topánka zakryje vaše členky, čo pomáha zmierniť vaše členky pri úrazoch. Aby ste boli úplne chránení pred zraneniami, topánku priviažte úplne nahor.
  • Jordany sú obľúbenou formou oblečenia na bežné nosenie. Nízke alebo vysoké top verzie Jordans sa dajú nosiť k džínsom alebo kraťasom, dokonca aj k ležérnym sukniam alebo šatám.
 2. 2
  Vyberte si svojich Jordan podľa osobných preferencií. Pri výbere Air Jordans máte na výber z viac ako 100 možností. Výber topánok, ktoré chcete nosiť, závisí od toho, čo sa vám páči alebo nepáči, a aké farby uprednostňujete.
  • Ak dávate prednosť klasickému alebo originálnemu štýlu, môžete si zvoliť vôbec prvý prepustený pár Jordans: Air Jordan I. Okrem toho preskúmajte očíslovanú sériu značky, ktorá obsahuje Air Jordan I až Air Jordan XX3.
  • Zoznámte sa s retro Air Jordans, ktoré sú v súčasnosti čoraz populárnejšie. Prezrite si tiež rôzne siluety topánky a zistite, ktorý štýl uprednostňujete. Ženy majú tendenciu uprednostňovať siluetu modelu Air Jordan IIIs pre jeho jemnejší a guľatejší tvar.
  • Prezrite si zbierky špeciálnych vydaní, opätovných vydaní, historických zbierok a hybridov rôznych modelov Jordan.
 3. 3
  Vyberte si svoje Jordan podľa ceny. O Air Jordanoch je známe, že sú dosť drahé. Niektorí ľudia sú ochotní a schopní vysoliť niekoľko stoviek dolárov za exkluzívny pár. Ak máte rozpočet, cena bude významným faktorom pri vašom rozhodovaní. Je to tiež užitočný spôsob, ako zúžiť výber produktov Jordans, z ktorých si môžete vybrať.
Nenoste Jordany na spoločenské oblečenie
Nenoste Jordany na spoločenské oblečenie.

2. časť z 3: Nosenie vašich Jordanov

 1. 1
  Doprajte svojim jordánom, aby boli stredobodom vášho oblečenia. Jordans majú byť výrokom. A nemusia sa úplne zhodovať s tým, čo máte vo svojej skrini. Mnohostranný vzhľad Jordans vám umožňuje obliecť sa zdola nahor, čo znamená, že sa môžete obliecť okolo topánky a obliecť tak, aby ste zvýraznili jej vlastnosti.
 2. 2
  Spojte svoje jordany so štíhlymi džínsami, ktoré sa hodia k vášmu typu postavy a vylepšia vaše topánky. Najlepšie je nosiť Jordans s úzkymi džínsami, aby vynikli vaše Jordans. Nosenie vrecovitých džínsov s Jordans sa neodporúča, pretože zakrývajú a zatieňujú topánku. Uvoľnené, štíhle džínsy mužom lepšie sedia. Zatiaľ čo úzke džínsy budú pre ženy fungovať dobre.
  • Budete si chcieť zvoliť odtieň modrých džínsov, ktorý sa dobre hodí k vašim Jordans. Tmavomodré rifle fungujú dobre, pretože farby vašich topánok sa budú popierať o tmavo sfarbenú rifľovinu.
  • Jordans je možné kombinovať s rôznymi odtieňmi a potlačami nákladných nohavíc a štýlov šortiek. V závislosti od farby a štýlu vašej topánky môžete experimentovať s rôznymi, ba dokonca odvážnymi farebnými nohavicami. Môžete tiež nosiť maskáčové alebo kvetinové potlače.
  • Nízke aj vysoké topánky Jordan sú vhodné pre ženy, ktoré majú krátke nohavice alebo ležérne šaty.
 3. 3
  K Jordánsku noste ponožky s nízkym strihom. Pár nízko rezaných, neutrálnych farebných ponožiek, ktoré vám sedia okolo členkov, sa bude s vašimi Jordánmi dobre spájať, najmä ak máte na sebe nízke topy. Jordany sa nosia najlepšie, keď im je dovolené svietiť. Nechcete, aby vám rozptýlenie pár vzorovaných ponožiek alebo pár dlhých ponožiek, ktoré siahajú až po členok, odvrátili od topánok.
 4. 4
  Zasuňte rifle do topánok. Jordany sa majú predvádzať. Ak máte oblečené rifle, budete chcieť, aby ste mali topánky nezakryté. Môžete to urobiť tak, že si rifle zastrčíte do topánky okolo členkov a jazyk topánky vytiahnete smerom nahor.
 5. 5
  Farebne zladte svoj outfit s jordánmi. Zvýraznite svoje Jordany zmiešaním farieb z vášho outfitu s topánkami. Jordany majú byť stredobodom vášho outfitu. Nosenie príliš jasných farieb môže odviesť pozornosť od vašich Jordans.
  • Ak napríklad chcete ladiť s červeným lemom svojich Jordanov, je najlepšie do vášho outfitu pridať červenú farbu. Mohli ste nosiť šatku s červenými vzormi, náhrdelník alebo náramok s červeným príveskom alebo odtiene s červenými rámami. Dalo by sa doplniť červeným klobúkom, batohom alebo kabelkou. Alebo si oblečte košeľu s červenou potlačou alebo vzorom.
  • Je v poriadku, že váš outfit obsahuje veľké bloky nepatrných farieb, ako je sivá, čierna, tmavo modrá alebo biela, alebo maskáčová potlač. Aj keď vaše topánky obsahujú rovnakú neutrálnu farbu ako vaše oblečenie, nebudú sa odtiahnuť od vašich Jordanov. Zvýrazní topánku a stane sa z nej súdržná súčasť vášho outfitu.
 6. 6
  Vyberte si top s farbami, ktoré dobre ladia s vašim outfitom a topánkami. Muži môžu mať na sebe tričko, gombík dole alebo mikinu. Ženy môžu nosiť rovnaké, vrátane niekoľkých ďalších možností v závislosti od ich štýlu. Ak sa obliekajú do ženskejšieho oblečenia, môžu si obliecť tielko, košeľu s bočnými pruhmi a dokonca aj šaty. Farby v hornej časti by mali pôsobiť tak, aby zvýrazňovali vaše topánky, preto zvoľte v potlači buď neutrálne farby, alebo topy so sypkou odvážnej farby.
Alebo si môžete obliecť nejaké štíhle rifle s pinrollom
Najlepšie zúžené, alebo si môžete obliecť nejaké štíhle rifle s pinrollom, tak nosím svoje.

Časť 3 z 3: Stylingové oblečenie, ktoré môžete nosiť so svojimi Jordanmi

 1. 1
  Štýlový atletický odev si môžete obuť do top jordanov. Jordans sú v podstate atletické topánky, ktoré boli pôvodne vyrobené pre basketbalové ihrisko. Ak vás tento šport baví a chcete poslať správu, že viete hrať, ešte predtým, ako narazíte na kurt, pomôže vám nosenie dvojice Jordans.
  • Vysoký top Jordans je nielen štýlový, ale slúži aj funkčne na ochranu vašich členkov, keď ste na ihrisku. Aby ste mali členky plne chránené a zabezpečené, zaviazajte si topánky úplne hore.
  • Noste športové šortky a voľnú atletickú košeľu. Športové oblečenie sa zvyčajne vyrába z priedušnej textílie, ktorá vám zabráni v prehriatí počas namáhavej činnosti.
  • Vyberte si skutočnú veľkosť košele a šortiek. Muži by nemali mať na sebe nič príliš veľké a ženy príliš úzke. Aj keď je to možné, mohlo by to narušiť váš výkon, zle vybavené oblečenie môže tiež zhoršiť vzhľad vašich Jordanov.
 2. 2
  Vytvorte ležérny outfit s obtiahnutými džínsami a buď vysokými, alebo nízkymi Jordan. Jordany nosené mimo kurtu sa nosia najlepšie k ležérnym outfitom. Keď nosíte rifle, uistite sa, že sú oblečené. U mužov by vaše džínsy mali byť uvoľnené a vybavené. Ženy môžu nosiť buď uvoľnené a obtiahnuté rifle, alebo úzke rifle.
  • Zastrčte si rifle do topánok, aby boli vaše Jordany nekryté. Vytiahnite jazyk topánky smerom nahor. A ak majú oblečené vysoké topy, nie je potrebné, aby boli zviazané až úplne hore.
  • Spárujte svoje džínsy a nohavice Jordans s komplimentujúcim topom. Vyberte si top, ktorý dobre ladí so zvyškom vášho outfitu. Podľa počasia si môžete zvoliť obtiahnuté tričko s krátkym rukávom alebo s dlhým rukávom a výstrihom do tvaru písmena V, košeľu s gombíkmi spredu alebo mikinu. Ženy si tiež mohli zvoliť tielko.
  • Potom by ste mohli svoj top spojiť s voľnou bundou, napríklad sakom, mikinou, maskáčom alebo koženou bundou.
 3. 3
  Vytvorte outfit šortkami, nákladnými nohavicami alebo štíhlymi teplákmi pre jemnejší strih. Džínsy nie sú jediným typom spodného prádla, ktoré sa dá nosiť s Jordans. Existujú alternatívy. Môžete si obliecť nákladné nohavice alebo krátke nohavice, krátke nohavice vyrobené z akéhokoľvek druhu materiálu a dokonca aj obtiahnuté tepláky. Ženy môžu nosiť aj legíny.
  • Zložte si zvyšok oblečenia, akoby ste mali rifle. Pretože sa stále neformálne obliekate, môžete spárovať veľa rovnakých možností oblečenia s jemnejšími nohavicami, ako by ste mali s džínsami.
 4. 4
  Vytvorte so svojimi jordánmi semi-ležérny outfit. U mužov jednoducho nefunguje nosenie všetkého, čo sa na Jordans podobá spoločenskému oblečeniu. Ženy môžu s Jordans vytvoriť semi-ležérny outfit, pretože majú viac možností štýlov, ako sú ležérne šaty a sukne. Môžu si zvoliť, či si oblečú nízky alebo vysoký top Jordans so štíhlou sukňou alebo šatami z mäkšieho materiálu, ako je bavlna alebo polyester, alebo dokonca z kože.
 5. 5
  Vytvorte so svojimi jordánmi rôzne farebné kombinácie. Farebné kombinácie, ktoré sa rozhodnete nosiť so svojimi Jordans, váš outfit rozbijú alebo rozbijú. Pretože Jordans majú byť stredobodom outfitu, je najlepšie koordinovať farby zdola nahor.
 6. 6
  Oblečte si jordany zložené z neutrálnych farieb a väčšinou aj neutrálne oblečenie. Napríklad, ak sú vaše Jordany väčšinou biele s čiernym lemom, stavte na čierne alebo šedé rifle alebo šortky. Váš top môže byť buď kombináciou čiernej a bielej, napríklad pruhovanej košele alebo bielej košele s čiernym lemom alebo obrázkom v odtieňoch sivej, alebo môže mať pevnú neutrálnu farbu.
 7. 7
  Vyberte si oblečenie s farebnou schémou, ktorá komplimentuje jordany, ktoré majú pozdĺž lemovania jasnú farbu, napríklad červenú, modrú alebo žltú. Vyberte si odtieň modrých džínsov, ktorý sa javí ako najkomplikovanejší k farebnej schéme vášho produktu Jordans. Jasnú farbu vo svojich Jordánoch môžete nechať ústredným bodom vášho outfitu výberom vrchu neutrálnej farby, napríklad svetlošedej alebo bielej. Môžete si tiež zvoliť košeľu neutrálnej farby, ktorá má postriekané farby, napríklad košeľu s potlačou, ktorá obsahuje podobné farby ako vaše topánky.
 8. 8
  Oblečenie Jordan používajte predovšetkým v odvážnych farbách a zároveň v odvážnom oblečení. Môže to byť zložité, ak nedokážete dobre spárovať kontrastné farby alebo vzory. Ale ak máte zmysel pre porozumenie farebným paletám, môžete vytvoriť zábavný outfit. Najlepšie je, ak si okrem Jordans vyberiete iba jednu časť outfitu, ktorou by ste chceli vyniknúť. Ak si vyberiete odvážne sfarbené nohavice alebo džínsy alebo nohavice zdobené potlačou, ktorú obdivujete, vaša košeľa by mala mať pevnú, najlepšie neutrálnu farbu.
Košeľu s bočnými pruhmi a dokonca aj šaty
Ak sa obliekajú do ženskejšieho oblečenia, môžu si obliecť tielko, košeľu s bočnými pruhmi a dokonca aj šaty.

Tipy

 • Pochváľte sa svojimi Jordánmi. Rifle majte vždy zastrčené v topánkach. Nenechajte svoje rifle zakryť alebo zakryť topánky.
 • Nechajte svoje Jordany byť stredobodom vášho outfitu. Oblečte sa tak, aby topánku nezatienili prevládajúce krikľavé farby a doplnky.

Varovania

 • Nemajú nosiť jordans s formálne oblečenie. Aj keď Air Jordans ako atletická obuv presiahli basketbalové ihrisko, pre ktoré boli vyrobené, nie sú určené na to, aby sa nosili s formálnym oblečením, ako sú napríklad nohavice.
 • Nenoste so svojimi Jordans vrecovité džínsy. Ak vezmeme do úvahy, že voľné džínsy sa už nepovažujú za módny trend, považujú sa vysoké džínsy aj za módne faux pas, keď sa nosia k Jordans. Ťažká riflová tkanina zakryje dizajn obuvi, ktorý je pre Jordans považovaný za veľké nie.

Otázky a odpovede

 • Môžem nosiť Jordans s džínsami?
  Áno, ale skúste ich nosiť k rifliam, ktoré sú zúžené, aby vaše rifle nezakrývali topánku. Lem môžete vždy zastrčiť za jazyk topánky. Väčšina ľudí nosí Jordany s džínsami.
 • Aké farby by som mal nosiť s párom čiernych vysokých topov Jordans?
  Čierna, biela a sivá sú bezpečnou voľbou, pretože majú neutrálne tóny, ale k čiernym topánkam môžete skutočne nosiť akúkoľvek farbu, ktorá sa vám páči.
 • Môžem hrať vonku na svojich Jordanoch?
  Lepšie by bolo hrať vonku v lacnejšej obuvi.
 • Môžem si k Jordansu obliecť jogger?
  Áno, bežci budú s Jordans vyzerať skvele. Len ich nenechajte zakryť topánku.
 • Ako môžem nosiť čiernu a červenú 13-ku bez toho, aby som sa príliš „zhodoval“?
  Oblečte si nejaké čierne bežecké nohavice a sivú mikinu s kapucňou Nike s technológiou fleece na zips; má čierne zvýraznenie a spája celý outfit bez toho, aby bol príliš zladený. Zospodu môžete nosiť väčšinou bielu košeľu s možno červenou farbou - k tomu by sa hodila chicagská košeľa (nie dres).
 • Aké rifle by som si mal nosiť k svojim Jordan 3s?
  Najlepšie zúžené, alebo si môžete obliecť nejaké štíhle rifle s pinrollom, tak nosím svoje.
 • Aký typ nohavíc by som mal nosiť k retro čiernym topom Nike Air Jordan?
  Tesnejšie priliehajúce nohavice alebo rifle / nohavice so zúžením v spodnej časti; tým je topánka videná viac.
 • Ako môžem dosiahnuť, aby si chlapci všimli moje nové tenisky?
  Stačí im povedať, že ste dostali nové tenisky, a pochváliť sa nimi.
 • Ako sa mám postarať o nový pár Jordanov?
  Noste ich len tak často, ak ich budete nosiť príliš veľa, budú sa pokrčiť a špiniť. Získajte silové polia, ktoré eliminujú pokrčenie v špičke, ich môžete získať v obchodoch s teniskami za približne 7,50€. Vyčistite ich potom, ako ich budete nosiť aj vy. Nezabudnite, čo máte na sebe. Behanie v lese s teniskami 37€ je iné ako behanie v blate s 220€ jordanmi. Buď opatrný!
 • Akú farbu jeanových legín nosíte s topánkami a košeľou Jordan Heiress 11?
  Skúste si obliecť čiernu farbu, pretože čierna sa väčšinou hodí ku všetkému.

Komentáre (1)

 • dickinsonjamir
  Vedieť, ako s nimi nosiť džínsy, pomohlo plus skutočnosť, že by ste si ich mali pri basketbale pripútať až hore.
Súvisiace články
 1. Ako nosiť lodné topánky?
 2. Ako si udržiavať svoje kovbojské topánky?
 3. Ako získať farbu z plátenných topánok?
 4. Ako nosiť topánky Ugg?
 5. Ako čistiť topánky Ugg?
 6. Ako čistiť čierne UGG?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail