Ako opraviť chybu aplikácie 0xc000007b pomocou AIO 210?

V ktorom chýbajú dôležité súčasti alebo súbory runtime
Spravidla sa to stane, keď sa aplikácia pokúsi otvoriť v počítači, v ktorom chýbajú dôležité súčasti alebo súbory runtime.

Chyba 0xc000007b je kód chyby aplikácie v systéme Windows, ktorý sa zobrazí, ak sa program nepodarí spustiť alebo spustiť. Spravidla sa to stane, keď sa aplikácia pokúsi otvoriť v počítači, v ktorom chýbajú dôležité súčasti alebo súbory runtime. Väčšina ľudí má tendenciu byť frustrovaní, keď sa tento problém vyskytne, a buď odstráni program, ktorý sa nepodarilo spustiť, alebo preformátuje celý počítač. Ale táto chyba je v skutočnosti veľmi jednoduchá na opravu iba pomocou niekoľkých základných aplikácií.

Časť 1 z 2: stiahnutie aplikácie, ktorá nainštaluje chýbajúce súbory

 1. 1
  Stiahnite si aplikáciu s názvom AIO 210. Jedná sa o aplikáciu tretej strany, ktorá inštaluje základné runtime súbory potrebné na otvorenie programu.
  • Ďalšie stránky na stiahnutie môžete nájsť online na „AIO 210“.
  • Chyba 0xc000007b je zvyčajne spôsobená chýbajúcimi súbormi runtime vo vašom počítači. Niektoré z týchto súborov runtime sú predvolene nainštalované vo vašom počítači spolu s operačným systémom, ale pri odstraňovaní rôznych programov z počítača sa nejako odstránia.
 2. 2
  Extrahujte súbory. Aplikácia sa dostane do komprimovaného priečinka. Kliknite pravým tlačidlom myši na stiahnutý súbor a v rozbaľovacej ponuke vyberte položku „Extrahovať do“, čím extrahujete jeho obsah.
 3. 3
  Otvorte extrahovaný priečinok. Vnútri nájdete súbor s názvom „aio-runtime“. Dvojitým kliknutím na tento súbor ho otvoríte.

Časť 2 z 2: Inštalácia chýbajúcich súborov pomocou AIO 210

 1. 1
  Kliknite na kartu „inštalácia“. Keď je súbor aio-runtime otvorený, nájdete túto kartu v ľavom hornom rohu okna.
 2. 2
  Skontrolujte položky. Začiarknite všetky položky uvedené na karte Inštalácia. Začiarknite každé políčko a uistite sa, že sú vybraté všetky položky.
 3. 3
  Nainštalujte chýbajúce súbory. Kliknutím na tlačidlo „Inštalovať“ v ľavom dolnom rohu okna spustíte inštaláciu chýbajúcich súborov. Počkajte, kým sa dokončí inštalácia.
  • Inštalácia bude trvať niekoľko minút v závislosti od súborov, ktoré je potrebné nainštalovať, a od rýchlosti spracovania vášho počítača.
 4. 4
  Reštartujte počítač. Po dokončení inštalácie bude aplikácia aio-runtime vyžadovať, aby ste reštartovali počítač a vykonali vykonané zmeny. Kliknite na „Reštartovať“ a počkajte, kým sa počítač reštartuje.
 5. 5
  Otestujte aplikácie, ktoré chcete spustiť, aby ste zistili, či bol problém vyriešený. Chyba 0xc000007b by sa už nemala zobrazovať.
  • Ak sa chyba stále zobrazuje, zopakujte vyššie uvedené kroky a skontrolujte, či ste skontrolovali všetky položky uvedené na karte Inštalácia.
Inštalácia chýbajúcich súborov pomocou AIO 210
Časť 2 z 2: Inštalácia chýbajúcich súborov pomocou AIO 210.

Tipy

 • Pri odinštalovaní aplikácií pomocou ovládacieho panela okna dbajte na to, aby ste omylom neodstránili dôležité súčasti ako. NET frameworky alebo runtime súbory DirectX. Toto sú bežné problémy, prečo sa program neotvorí, čo vedie k chybe 0xc000007b.
 • Po preinštalovaní chýbajúcich súborov runtime vás počítač môže požiadať o aktualizáciu systému Windows. Vykonajte aktualizáciu operačného systému a aktualizujú sa aj nainštalované runtime súbory.
 • Súbory za behu sťahujte iba z dôveryhodných zdrojov. Niektoré aplikácie môžu obsahovať škodlivý softvér, ktorý môže infikovať a poškodiť vaše systémové súbory.

Otázky a odpovede

 • Rámec the.net sa nenainštaluje, máte nejaké nápady?
  Rámce some.net nefungujú v starších verziách systému Windows. Ak používate operačný systém Windows 8 alebo starší, vyskúšajte použiť framework old.net.
 • Urobil som všetko, ale stále nemôžem spustiť svoju aplikáciu. Čo mám robiť?
  Vráťte systém späť (obnovte ho do bodu, v ktorom sa vyskytla chyba). Ak chyba stále pretrváva, preinštalujte aplikáciu.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail