Ako používať synaptického správcu balíkov na stiahnutie balíka?

Ktorí si chcú stiahnuť nový program bez použitia softvérového centra Ubuntu
Synaptic je úžasný začiatok pre nováčikov v systéme Linux, ktorí si chcú stiahnuť nový program bez použitia softvérového centra Ubuntu.

Synaptic Package Manager je úžasný „sťahovač balíkov“, špeciálne vytvorený pre Linux. Synaptic je úžasný začiatok pre nováčikov v systéme Linux, ktorí si chcú stiahnuť nový program bez použitia softvérového centra Ubuntu. Tu je návod, ako to funguje.

Kroky

 1. 1
  Otvorte správcu synaptických balíkov. To sa dá urobiť v Ubuntu v ponuke Hľadať. V iných distribúciách by mal byť umiestnený v ponuke systému. Ak si ho potrebujete stiahnuť, tu je odkaz. Pre používateľov Xubuntu a Kubuntu si môžete tento softvér stiahnuť z Softvérového centra Ubuntu.
 2. 2
  Vyhľadajte aplikáciu, ktorú si chcete stiahnuť. To je možné vykonať v pravom hornom rohu, kde uvidíte položku pre rýchle vyhľadávanie.
 3. 3
  Označte svoj program na inštaláciu. Kliknite pravým tlačidlom myši na položku, ktorú chcete nainštalovať, a kliknite na položku Označiť pre inštaláciu. Možno budete musieť nainštalovať niekoľko ďalších balíkov, ktoré sú súčasťou balíka, ktorý chcete nainštalovať.
 4. 4
  Aplikujte svoje zmeny. V hornom paneli s nástrojmi uvidíte ikonu Použiť (s ikonou návratu). Kliknite naň. Otvorí sa nové okno so zoznamom položiek, ktoré je potrebné nainštalovať. Stačí kliknúť na Použiť.
  Otvorte správcu synaptických balíkov
  Otvorte správcu synaptických balíkov.
 5. 5
  Počkajte, kým si synaptic stiahne a nainštaluje vaše položky. Počas tohto kroku budete potrebovať internetové pripojenie. Okrem toho možno budete chcieť začiarknuť políčko Automaticky sa zavrieť po úspešnom použití zmien.
 6. 6
  Po použití zmien znova skontrolujte zadanie programu. Malý rámček umiestnený vľavo od položky by mal byť zvýraznený zelenou farbou.
 7. 7
  Vyhľadajte svoj nový program. Malo by byť pripravené na použitie. Niektoré programy môžu pred použitím vyžadovať reštart.

Otázky a odpovede

 • Ako nainštalujem adom do Linuxovej mincovne?
  Prejdite na webovú stránku Gog -Môžete si ju kúpiť tam. Ak ste si ho už kúpili v systéme Windows, vložte USB alebo flash disk a skopírujte ho. Preneste ho na Linux a potom si ho môžete zahrať s Wine.
 • Existuje balíček, ktorý si môžete kúpiť na Amazon Prime Video za 37€ na rok služby?
  Amazon Prime Video je k vášmu účtu Amazon Prime zadarmo. Ak máte niektorý z týchto balíkov pre fyzické balíčky, prihláste sa do aplikácie pre video pomocou tohto účtu.

Prečítajte si tiež:

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail