Ako urobiť rodinu Ramsey z klubu opatrovateľov detí v Sims 2?

Vytvorte pre túto rodinu simulátora pre dospelých
Vytvorte pre túto rodinu simulátora pre dospelých a volajte ho john philip.

Rodina Ramseyovcov môže byť jednou z najkomplexnejších rodín v klube Baby -sitters Club, ktoré sa dajú v Sims 2 vytvoriť - v tejto rodine je šesť členov! Tu je postup, ako to urobiť.

Kroky

 1. 1
  Vytvorte rodinu a nazvite ju ramseyova rodina. Všetci členovia tu musia mať tmavú pokožku a vlasy.
 2. 2
  Vytvorte pre túto rodinu simulátora pre dospelých a volajte ho john philip. Jeho snahou musí byť rodina. Dajte mu fúzy a fúzy. Oblečte ho konzervatívne. Musí byť milý a ústretový.
 3. 3
  Vyrobte si simultánnu ženu, ktorá je manželkou Johna Filipa, a volajte ju janice. Jej ambíciou by mala byť aj rodina. Jej oblečenie by malo byť v jemných farbách. Ak ju používate na líčenie, urobte to konzervatívne. Musí byť milá.
 4. 4
  Vyrobte si inú simulátorku pre dospelých, ktorá je sestrou Johna Filipa, a volajte ju cecelia. Urobte ašpiračné znalosti. Nech je úhľadná, ale trochu trucovitá. Dajte jej okuliare, krátke vlasy a oblečenie na voľný čas.
 5. 5
  Vytvorte z tínedžerskej simulátorky, ktorá je dcérou Johna Filipa a Janice, a volajte ju Jessi. (Aj keď je Jessi v knihách jedenásť rokov, urobíme z nej teenagerku, aby sme mohli ovládať svoje ašpirácie a zapínať si.) Jej túžbou by mala byť popularita alebo romantika. Mala by byť milá, odchádzajúca a trochu aktívna. Dajte jej vlasy do štýlu, ktorý by jej, keby bola skutočná, neprepadal cez tvár. Oblečte ju do neformálneho oblečenia a urobte z nej pyžamo na rozdiel od nočnej košele (majte na pamäti jej vek v knihách). Dajte jej ľahký make -up. Mala by mať čierne vlasy a dobrú kondíciu.
  Vytvorte rodinu a nazvite ju ramseyova rodina
  Vytvorte rodinu a nazvite ju ramseyova rodina.
 6. 6
  Vytvorte simulátorku ženského dieťaťa, ktorá je dcérou Johna Filipa a Janice, a volajte ju becca. Uistite sa, že je hravá a milá, ale plachá. Vlasy sú v tomto prípade na spadnutie, pokiaľ nie sú nijako divné. Doprajte jej veľmi dievčenský každodenný outfit, ale za každú cenu sa vyhnite oblečeniu ružovej víly - to by bolo na Beccu príliš domýšľavé. (Poznámka: Tento Sim, ako aj ten, ktorý je uvedený v kroku 5, musí byť odoslaný do školy a verne si urobiť domáce úlohy.)
 7. 7
  Vytvorte simulátora batoľaťa, ktoré je synom Johna Filipa a Janice, a volajte ho striekačka (to je zvyčajne jediné meno, ako sa táto osoba v knihách nazýva po prvej zmienke o ňom). Nepoužívajte tu za každú cenu ružové pyžamo! Najlepším oblečením pre neho by bolo čokoľvek s montérkami.
 8. 8
  Presuňte túto rodinu do malého domu.
 9. 9
  Stlačte ctrl-shift-c a niekoľkokrát zadajte motherlode. To im poskytne viac peňazí.
 10. 10
  Presuňte rodinu z malého domu do stredne veľkého. Zariaď to. Dajte do domu hračky pre Beccu aj Squirta.
 11. 11
  Získajte Johna Philipa prácu v oblasti medicíny, vedy alebo podnikania.
 12. 12
  Získajte janice prácu v politike alebo v obchodnej kariére.
 13. 13
  Nenechajte ceceliu zamestnať. Zostane doma, aby sa starala o Squirta.
 14. 14
  Vynechajte kúpalisko. To bolo v knihe 55 série vylúčené. Ak musíte, použite vírivku.
Súvisiace články
 1. Ako urobiť „čip“ v PangYa?
 2. Ako hrať Crysis na PC?
 3. Ako chytiť Ditto v Pokémonovi Slnko a Mesiac?
 4. Ako si adoptovať dieťa v Sims 4?
 5. Ako získavať bojové body v skvelej malej vojnovej hre 2?
 6. Ako získať rôzne konce v dome čarodejnice?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail