Ako vytvoriť Simíka v The Sims 2?

Sims môžete vytvoriť v karosárni
Sims môžete vytvoriť v karosárni, ak si chcete uložiť kópiu simíka.

Vytváranie Sims je obľúbenou aktivitou pre mnohých hráčov Sims, ale môže byť trochu mätúce, ak nie ste zvyknutí hrať Sims 2. Táto príručka vás naučí, ako vytvárať nových Simov v The Sims 2.

Kroky

 1. 1
  Otvorte aplikáciu create-a-sim. Create-a-Sim je hneď vedľa rodinného koša (kde sú uložení vopred pripravení Simovia) a je to štvorcové tlačidlo, na ktorom sú traja ľudia.
  • Ak hráte s nainštalovanou univerzitou a hráte v univerzitnej štvrti, bude sa Create-a-Sim nazývať Create-a-Sim a bude sa vzťahovať iba na mladých dospelých Simov.
  • Ak máte nainštalované domáce zvieratá, na ikone Create-a-Sim budú aj domáce zvieratá (pokiaľ nie ste na univerzite).
 2. 2
  Zadajte priezvisko rodiny. Akonáhle zadáte Create-a-Sim, blikajúce pole v spodnej časti obrazovky vás vyzve na zadanie priezviska rodiny. Potom kliknite na prázdne pole pre portrét na ľavej strane a kliknite na „Vytvoriť Sim“.
  • Všetky Simy vytvorené vedľa tohto Sima budú mať rovnaké priezvisko. (Zmena toho vyžaduje manželstvo v hre alebo hack alebo program tretej strany, napríklad SimBlender.)
  • Ak sa nachádzate v podskupine Create-a-Student in a University, the box on the bottom is the home name. Všetci študenti môžu mať svoje vlastné priezviská.
 3. 3
  Zmeňte základné informácie o svojom simulátorovi. Začnite na karte 1, kde môžete svojmu Simovi dať krstné meno a potom zmeniť jeho pohlavie, vek, farbu pleti a hmotnosť. Ak sa rozhodnete, môžete im tiež poskytnúť životopis (kliknite na ikonu pera a papiera).
  • Šablónu Simíka si môžete vybrať z koša Sim (ikona šiestich ľudí), alebo môžete vzhľad simíka náhodne označiť ikonou kociek.
  • Váš Sim môže meniť hmotnosť v hre a ich životopis môžete neskôr upravovať na karte Osobnosť v hre.
  Ako vytvárať nových Simov v hre The Sims 2
  Táto príručka vás naučí, ako vytvárať nových Simov v hre The Sims 2.
 4. 4
  Ak chcete, vyberte si šablónu na tvár. Karta 2 vám umožňuje vybrať už existujúcu šablónu tváre od Simíka, ktorý je už v zásobníku Sim. Ak sa však rozhodnete, môžete to preskočiť.
 5. 5
  Zmeňte svojmu simovi tvár a vlasy. Karta 3 vás vyzve, aby ste zmenili účes a farbu vlasov vášho Simíka, a umožňuje vám upraviť štruktúru tváre vášho Simíka pomocou posuvníkov.
  • Farba vlasov sa mení pomocou karty Vlasy; farba očí sa zmení na karte Oči.
  • Pred úpravou tváre svojho Simíka možno budete chcieť odstrániť make -up alebo okuliare.

  Tip: Ak chcete urobiť šialene vyzerajúcich Simov, presuňte ľubovoľný posúvač tváre na jednu stranu, potom prejdite na inú kartu a vyberte prednastavenú možnosť. Keď sa vrátite k pôvodnému posúvaču, bude sa automaticky resetovať, takže ho môžete znova potiahnuť a zopakovať tento postup!

 6. 6
  Pridajte príslušenstvo. Karta 4 vám umožňuje dať svojmu simovi príslušenstvo. Môžete ich však preskočiť, ak chcete. Medzi príslušenstvo, ktoré si môžete na Sima nasadiť, patrí:
  • Make-up (vrátane makeupu na celú tvár)
  • Okuliare
  • Tvár na tvári, pre mužských Simíkov (strnisko aj brada)
  • Šperky, ak máte Bon Voyage
 7. 7
  Upravte oblečenie svojho simíka. Pod tlačidlom 5 budete môcť zmeniť to, čo váš Sim nosí. Váš Simík bude mať na výber oblečenie na každý deň, formálne oblečenie, spodné prádlo, oblečenie na spanie, športové oblečenie a plavky a ak máte ročné obdobia, budete si môcť vybrať aj ich vrchné oblečenie (ktoré nosia v chladnejších obdobiach).
  • Oddelené kusy oblečenia existujú iba pre kategóriu Každodenné; všetky ostatné kategórie sú obmedzené na oblečenie celého tela.
  • Svojmu Simovi nemôžete dať viac oblečenia pre rovnakú kategóriu (napríklad nemôže mať dva oblečenie každý deň).
  Karta 2 vám umožňuje vybrať už existujúcu šablónu tváre od Simíka
  Karta 2 vám umožňuje vybrať už existujúcu šablónu tváre od Simíka, ktorý je už v zásobníku Sim.
 8. 8
  Zmeňte osobnosť svojho simíka. Na karte 6 si môžete vybrať ašpiráciu svojho Simíka a zmeniť jeho osobnosť (a dať mu zapnutie a vypnutie, ak máte nočný život). Ich osobnosť môžete upraviť tak, že vyberiete ich hviezdne znamenie, alebo môžete osobnostné body svojho Simíka zmeniť manuálne pomocou myši (aj keď máte obmedzený počet 25 bodov vo všetkých oblastiach).
 9. 9
  Simulátor dokončíte kliknutím na začiarkavacie políčko. Váš Sim sa objaví pred fotografickou kulisou.
  • Ak chcete zmeniť priezvisko svojho Simíka, môžete to urobiť tu. Stačí kliknúť na textové pole pri priezvisku a zadať priezvisko Simíka.
  • Ak chcete svojich Simov znova upraviť, kliknite na ich portrét v ľavej časti obrazovky a kliknite na „Upraviť Sim“.
 10. 10
  Podľa potreby vytvorte ďalšie simy. Ak chcete mať v domácnosti viac Simov, môžete kliknúť na prázdny portrét nad portrétom vášho Simíka a vytvoriť si iného Simíka (alebo mačku alebo psa, ak máte domácich miláčikov). Na jednu domácnosť môžete vyrobiť iba osem Simíkov.
  • Ak chcete, aby boli Simíci nejakým spôsobom príbuzní, kliknite na ikonu rodokmeňa vľavo dole a ťahaním portrétov vytvorte väzby.
  • Všetci Simíci, ktorí sú mladiství alebo mladší, budú musieť mať vzťah s dospelým Simom.
  • Simíkovia zo zrejmých dôvodov nemôžu mať vzťah s domácimi zvieratami.

  Tip: Ak máte v aplikácii Create-a-Sim aspoň dvoch dospelých simíkov, môžete pomocou možnosti Play With Genetics (cumlík) vytvoriť ďalšieho Simíka s genetikou dospelých Simov.

  Blikajúce pole v spodnej časti obrazovky vás vyzve na zadanie priezviska rodiny
  Akonáhle zadáte Create-a-Sim, blikajúce pole v spodnej časti obrazovky vás vyzve na zadanie priezviska rodiny.
 11. 11
  Domácnosť potvrdíte stlačením začiarkavacieho políčka. Obrazovka bude blikať a vrátite sa do zobrazenia okolia, kde môžete domácnosť veľmi presťahovať.

Tipy

 • Sims môžete vytvoriť v karosárni, ak si chcete uložiť kópiu simíka. (Simov nemôžete uložiť do hry Sim Bin v hre.)
 • Ak chcete viac možností prispôsobenia, skúste nainštalovať vlastný obsah.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail