Ako prinútiť dievča červenať sa?

Ak chcete, aby sa dievča začervenalo, padnite jej do očí, keď sa rozprávate s niekým iným, usmejte sa na ňu a dívajte sa na ňu o niečo dlhšie, ako by ste normálne robili. Ak je plachá, môže to stačiť na to, aby sa začervenala. Môžete jej tiež dať jednoduchý, nečakaný kompliment, napríklad „V tom outfite vyzeráš skvele“. Prípadne ju skúste jemne dráždiť o niečom ľahkomyseľnom, alebo s ňou flirtujte, aby sa začervenala. Bez ohľadu na to, čo robíte, zaobchádzajte s ňou ako so skutočnou osobou, nielen ako so sexuálnym predmetom, a vyhnite sa všetkému strašidelnému, ako je pozeranie sa na jej telo. Ak sa chcete dozvedieť, ako prinútiť dievča červenať sa vtipkovaním okolo ostatných ľudí, čítajte ďalej!

Ako s dievčaťom flirtovať a prinútiť ju
Ako bolo uvedené vyššie, jemné dráždenie môže byť skvelým spôsobom, ako s dievčaťom flirtovať a prinútiť ju, aby sa začervenala.

Ak sa pokúšate získať dievča, nie je nič iné ako vidieť jej červenú tvár, keď sa pokúša potlačiť úsmev. Vidieť to je hlavným znakom toho, že robíte niečo správne. Často to však nie je ľahké. Z červenať dievča s romantickými pocitmi (a nie hnevom) dá poriadne zabrať, takže sa začnite učiť a cvičiť už dnes a jedného dňa môžete byť majsterkou, pokiaľ ide o to, aby sa dievčatá červenali.

Časť 1 z 2: prinútiť dievča sčervenať

 1. 1
  Dajte jej nečakaný kompliment. Toto je najjednoduchší a najpriamejší spôsob, ako donútiť dievča červenať sa. Takmer každý ocení dobrý kompliment. Ak vyberiete správne slová - kráčate po tenkej hranici medzi úprimným a zábavným - mohla by sa začervenať. Niekoľko tipov nájdete nižšie.
  • Skúste urobiť kompliment o nej, nie o jej veciach. Ako jednoduchý príklad môžete povedať „v tých šatách vyzeráš skvele“ namiesto „tvoje šaty sa mi páčia“.
  • Preskúmajte témy okrem jej vzhľadu. Napríklad jej múdrosť a umelecké schopnosti sú skvelé veci, ktoré treba vychovať.
  • Nenechávajte ho príliš hrubý. Jeden alebo dva komplimenty za konverzáciu sú v poriadku. Neustála séria komplimentov zvyčajne ľuďom spôsobí nepríjemný pocit.
 2. 2
  Udržujte dobrý očný kontakt. Niekedy jeden pohľad môže povedať tisíc slov. Keď jej padnete do očí, keď sa rozprávate, usmejte sa na ňu a držte svoj pohľad o niekoľko sekúnd dlhšie, ako by ste bežne robili. Ak je plachá, aj najmenšie množstvo očného kontaktu jej môže sfarbiť líca do ružova. Ak sa na vás usmeje, môže to byť znakom toho, že pre vás cíti príťažlivosť (aj keď by ste z toho nemali odísť sami).
  • Keď vašu pozornosť upúta niečo iné alebo niekto iný začne hovoriť, prerušte očný kontakt. Nepozerajte sa na dievča ďalej - môže to prísť ako strašidelné mračenie.
 3. 3
  Flirtujte! Nie všetky dievčatá sa budú červenať nad niečím tak nevinným, ako je očný kontakt. Trochu dobromyseľného flirtovania to však väčšinou ide. Flirtovanie je zručnosť, ktorá je príliš zložitá na to, aby sa dala vysvetliť v jednom kroku, takže podrobné pokyny nájdete v našom článku.
  • Jeden zo základných spôsobov flirtovania je dať niekomu smiešny kompliment so žartom alebo sarkastickým podaním. Ak sa napríklad dievča ohýba a predvádza biceps, môžete povedať niečo ako: „Och, soo sexy“. Malo by to pôsobiť tak, že ju škádlite, ale zároveň ste takí úprimní.
  Ako donútiť dievča červenať sa
  Toto je najjednoduchší a najpriamejší spôsob, ako donútiť dievča červenať sa.
 4. 4
  Jemne ju dráždite. Chce to trochu jemnosti, ale funguje to skvele, keď sa v tom vyznáte. Vaším cieľom je uviesť dievča do rozpakov, ale iba mierne a iba o niečom, čo v skutočnosti nie je veľmi dôležité. Svoje škádlenie by ste mali vždy udržiavať veselo. Okamžite ustúpte, ak máte pocit, že sa cíti urazená alebo hlboko v rozpakoch.
  • Dobrým pravidlom je dráždiť ju o svojich schopnostiach alebo rozhodnutiach namiesto jej osobnosti alebo vzhľadu. Dráždiť ju napríklad kvôli zlým vodičským schopnostiam môže byť roztomilé. Na druhej strane, dráždiť ju o pár ľahkých pramienkoch vlasov na tvári je zlý nápad.
 5. 5
  Rozlúsknite vnútorný vtip okolo ostatných ľudí. Keď sa stretávate v skupine ľudí, skúste si urobiť vtip, ktorý dostane iba ona. Môže to byť odkaz na niečo z vašej minulosti, niečo vtipné, čo sa stalo vám dvom, ale nie iným ľuďom, alebo niečo, čo odkazuje na spoločný záujem. Ak to zvládnete, bude sa cítiť výnimočne. Zo všetkých ľudí, že vybral ju nejaký humor.
  • Vymyslenie vtipu je na vás - iba vy môžete vo svojej zdieľanej histórii hľadať niečo zábavné.
 6. 6
  Zapôsobte na jej rovesníkov. Dievčatá (ako chlapci) počúvajú svojich rovesníkov. Ak počuje svojich priateľov alebo rodinu, ako hovoria o tom, aký ste úžasný a žiadaný človek, môže na vás začať myslieť novými romantickými spôsobmi. Najlepšie na to, aby sa to stalo, je jednoducho predstaviť svoje najlepšie ja. Vyzerajte tak dobre, ako môžete, dôverujte si a snažte sa byť priateľská voči všetkým svojim rovesníkom.
  • Ak už spolu chodíte, zapôsobiť na jej rodičov svojou slušnosťou a úspechmi môže byť veľkým plusom. Pre mnohé dievčatá môže schválenie rodičov znamenať svet. Trocha staromódneho rytierstva a dobrého správania sa pred rodičmi z vás môže vyzerať ako absolútny gentleman. Ak chcete naozaj vyzerať dobre, zvážte aj strih čistého strihu.
 7. 7
  Ak ste spolu, ukážte jej, ako je pre vás dôležitá. Ak randíte s dievčaťom, z ktorého sa snažíte červenať, máte k dispozícii viac možností, pretože už zdieľate úroveň intimity. Dajte jej vedieť, že je pre vás mimoriadne cenná. Ak vám táto myšlienka vyhovuje a váš vzťah dospel do tohto bodu, môžete do konverzácie priniesť aj „slovo L“. Aby bol váš čin čo najlepší, mali by odrážať vaše slová. Nasleduje niekoľko nápadov, ako ukázať svoju vážnosť:
  • Napíšte jej sladkú, ručne písanú poznámku.
  • Urobte z nej mix s jej obľúbenými piesňami.
  • Vezmite ju na svoje obľúbené miesto na turistiku alebo kempovanie.
  • Podeľte sa o piknik niekde s nádherným výhľadom.
  • Doprajte jej polofantastickú noc len preto.
 8. 8
  Ak nie ste spolu, urobte krok. Na druhej strane, ak dievča, ktoré sa pokúšate červenať, nie je vaša priateľka, oznámenie vašich romantických úmyslov ju určite môže začervenať. Môže to byť niečo také jednoduché, ako je prelomenie dotykovej bariéry (napríklad dotknúť sa jej ramena, keď sa smejete) alebo trochu flirtovať. Ak chcete byť drastická, zvážte pozvanie dievčaťa. Je si istá, že jej to bude lichotiť, aj keď to tak necíti. Ak áno, máte vzrušujúci nový vzťah na preskúmanie!
  • Ak ste pripravení vyraziť, prečítajte si nášho sprievodcu o pozývaní dievčat von.
Ako prinútiť dievča červenať sa vtipkovaním okolo ostatných ľudí
Ak sa chcete dozvedieť, ako prinútiť dievča červenať sa vtipkovaním okolo ostatných ľudí, čítajte ďalej!

Časť 2 z 2: Vedieť, čomu sa vyhnúť

 1. 1
  Nepredmetuj ju. Pokiaľ ide o kompliment dievčaťu, budete sa chcieť vyhnúť všetkému, čo v ňom vyvoláva pocit sexuálneho objektu (alebo „kúska mäsa“), a nie pocitu, myslenia ako ľudskej bytosti. Nechajte si komplimenty o jej kráse, inteligencii, rozhodnutiach a osobnosti. Vyhnite sa nasledujúcim témam:
  • Jej sexuálne vlastnosti (napr. Veľkosť poprsia)
  • Aké odhaľujúce alebo neodhaľujúce je jej oblečenie
  • Jej rasa alebo etnická príslušnosť
  • Vonkajšie identifikátory jej náboženstva alebo sociálneho postavenia
 2. 2
  Nebuď strašidelný. Aj keď je v poriadku niekoho priťahovať alebo upútať niečou krásou, prílišné zafixovanie sa na jej vzhľade môže byť skvelým spôsobom, ako zničiť svoje šance. V extrémnych prípadoch môže tento druh správania predstavovať obťažovanie. Akcie a komentáre, ktoré sú nevhodne osobné alebo sexuálne alebo osobné, sú zakázané. Vyhnite sa nasledujúcim druhom akcií:
  • Prizeranie sa alebo šklbanie - obzvlášť ak sa pozeráte pod krk
  • Kladenie zvedavých otázok o jej zoznamke alebo histórii sexu
  • Naliehať na ňu, aby mala šancu stretnúť sa, ak povie „nie“ alebo ponúkne ospravedlnenie, prečo nemôže
  • Urobte akýkoľvek komentár, ktorý naznačuje, že by s vami mala urobiť niečo sexuálne
 3. 3
  Nepoužívajte nevhodný dotyk. Dotýkať sa niekoho nevhodne proti jeho vôli je nesprávne. V najlepšom prípade je to dôvod, prečo sa táto osoba na teba hnevá. V najhoršom prípade to môže byť zločin. Ak ste ešte nepreukázali, že dotyk je v poriadku, držte ruky iba pre seba, okrem neškodných koketných gest, ako je napríklad krátky dotyk jej ramena pri smiechu. Ak sa vám zdá nepríjemná alebo vás požiada, aby ste prestali, prestaňte - aj keď si myslíte, že nerobíte nič zlé.
 4. 4
  Nebuď krutý, keď ju dráždi. Ako bolo uvedené vyššie, jemné dráždenie môže byť skvelým spôsobom, ako s dievčaťom flirtovať a prinútiť ju, aby sa začervenala. Tu je však potrebné si uvedomiť jemnú hranicu. Dráždenie dievčaťa spôsobom, ktorý v ňom vyvoláva pocit sebavedomia alebo útoku, môže viesť k zraneným pocitom, hnevu a dokonca k trvalej nevôli. Vo všeobecnosti sa vyhnite nasledujúcim druhom tém:
  • Negatívne komentáre k jej vzhľadu alebo hmotnosti
  • Vážna kritika jej osobných, politických alebo náboženských názorov
  • Ukecaný komentáre o jej rodine alebo ľuďom, ktoré trávia čas s
  • Poddajne napodobňujúce jej tiky alebo zvyky
 5. 5
  Nespoliehajte sa na peniaze ani darčeky. Niekoľko úprimných darčekov alebo fantastická noc raz za čas môže byť skvelým dôkazom toho, že dievča pre vás znamená veľa. Pokúšať sa zhodiť váhu tým, že míňate veľa peňazí na výlety alebo kupujete luxusné darčeky, nie je dobrý nápad. To môže urobiť ju červenať, ale ak je inteligentný, jej červenajúcu je pravdepodobné, že bude z rozpakov vás. Peniaze sú úplne oddelené od vašej schopnosti prinútiť dievčatá, aby sa cítili výnimočne. Ľudia s veľkým množstvom peňazí môžu byť romantickí, ale to nie je dôvod, prečo sú romantickí. Pokúšať sa získať dievčatá peniazmi bude pravdepodobne viesť k tomu, že skončíte na mizine alebo v spoločnosti žien s zlé životné priority.
Ktoré sa pokúšate červenať
Na druhej strane, ak dievča, ktoré sa pokúšate červenať, nie je vaša priateľka, oznámenie vašich romantických úmyslov ju určite môže začervenať.

Tipy

 • Nesnažte sa príliš. Snažte sa nebyť ako Screech od Saved by the Bell alebo akýmkoľvek iným príkladom beznádejného romantického výstrelu. Dievčatá nemajú radi spoločnosť chlapcov, ktorí sa neustále pokúšajú získať si každú ženu, s ktorou prídu do kontaktu.
 • Ak nereaguje na vaše najlepšie úsilie, pravdepodobne ju to nezaujíma. Nestrácajte čas - prejdite k niekomu inému.
 • Nebuďte príliš drzý so svojimi komplimentmi. Smiešne chvály a klišé vyzdvihnutie nebudú fungovať rovnako ako úprimnosť a chytré flirtovanie.
 • Žiadne dve dievčatá nebudú na rovnakú vec reagovať rovnako. Či už jej ponúknete kompliment, zaujímavú tému konverzácie, darček alebo čokoľvek iné, urobte to taktne, s rešpektom a vždy majte na pamäti, kým je ako osoba.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail